HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

TV keyfi avantajlı fiyatlarla her zaman, her yerde sizinle!

Tivibu Go Aile Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Aile Paketi aylık 9,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücreti 19,90 TL olacaktır.

Tivibu Go Aile Paketi’nin yıllık seçenek opsiyonu da bulunmaktadır. Web, Cep ve Tablet erişimli Tivibu Go Aile Yıllık Paketi 89 TL olarak tek seferde yansıtılacaktır. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Yıllık Paket ücreti 179 TL olarak tek seferde yansıtılacaktır.

Kırmızı Halı kapsamındaki ücretli filmler aylık paket ücreti kapsamında değildir. Tivibu Go hizmeti bağlantı yapılan internet kotasını etkilemektedir. Aylık üyeliklerde abonelik iptal edilmediği sürece otomatik olarak devam etmektedir. Yıllık üyeliklerde 12 aylık kullanım süresi sonunda abonelik otomatik olarak sonlanmaktadır.

Türk Telekom faturalı veya ön ödemeli mobil tarifelerde Bireysel aboneliği olan ve Tivibu Go Aile Aylık/Yıllık paketi satın alan yeni üyelerimize 12 ay boyunca her ay sadece Tivibu Go uygulaması özelinde kullanılabilecek aylık 1 GB mobil internet paketi hediye edilecektir. Hediye verilecek mobil internet paketinden faydalanabilmek için TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunması gerekmektedir.

Tivibu GO hizmetinde belirtilen paketler/ kampanyalar dışında yer alan Go paket /kampanyalarında hediye mobil internet paketi faydası sunulmamaktadır.

Hediye mobil internet detayları için tıklayınız.

Diğer Paketler

Sinemadan spora, belgeselden çocuğa farklı içeriklerle hazırlanmış diğer paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Go Sinema Paketi
Go Spor Paketi

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...