Hediye Mobil İnternet Faydası Detayları

Türk Telekom Bireysel Mobil Faturalı Hat Sahipleri ve Ön Ödemeli Hat Sahipleri

 • Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Go Spor Paketi veya Tivibu Go Süper aylık/yıllık paketlerinden birini satın alan yeni üyeler aynı zamanda Türk Telekom mobil faturalı veya ön ödemeli bireysel tarifelerinden birinden yaralanmaları halinde seçmiş oldukları Tivibu Go Paketi özelinde belirlenen hediye mobil internet paketi faydasından yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye mobil internet paketleri sadece Tivibu Go uygulaması özelinde kullanılabilecektir. Tivibu Go Aile Paketi üyeliği bulunan abonelere sadece uygulamada geçerli 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi için yurt içi 1GB mobil data, Tivibu Go Sinema Paket üyeliği bulunan abonelere sadece uygulamada geçerli 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi yurt içi 3GB mobil data, Tivibu Go Spor Paket üyeliği bulunan abonelere sadece uygulamada geçerli 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi yurt içi 3GB mobil data, Tivibu Go Süper Paket aboneliği bulunan abonelere sadece uygulamada geçerli 12 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi yurt içi 5 GB mobil data hakkı sunulacaktır.
 • Her hat yukarıda detayına yer verilen tekliflerden sadece bir tanesinden faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek ve bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda 12 fatura dönemi boyunca her dönem tanımlanacak, 12 fatura dönemi sonunda yenilenmeyecek olup, sona erecektir.
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Tivibu Go Aile üyeliği, Tivibu Go Sinema üyeliği ,Tivibu Go Spor üyeliği ve Tivibu Go Süper üyeliği kapsamında sunulan paketlerden birine başarılı ile dahil olmasının ardından kendilerine iletilen şifreyi kullanarak kampanyaya kayıt için başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Şifre iletildikten sonra, abonenin sahip olduğu Tivibu GO üyelik tipine göre geçerli data hakkı hattına tanımlanacaktır.
 • Hediye verilecek mobil internet paketinden faydalanabilmek için TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunması gerekmektedir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen mobil internet paketi iptal edilecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde ön ödemeli hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • Tivibu tarafından sms ile iletilecek hediye mobil internet kodunu 31.12.2024 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar aktive edilmemesi halinde kodlar kullanılamayacaktır.
 • Tivibu Go paket değişikliği yapılması durumunda, satın alınan pakete tanınan mobil internet paketi faydası esas alınacak olup hediye mobil internet miktarı değişmeyecektir.

Diğer Hususlar

 • Kampanyadan faydalanabilmek için abonelerin, Türk Telekom bireysel mobil hatlarına sms ile gelen 12 haneli kampanya kodunu TIVIBU GO yazıp 5555’e SMS göndermeleri ya da 444 1 444 no’lu Türk Telekom Mobil müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunmaları gerekmektedir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda Abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Tivibu Ev ve Tivibu Uydu hizmetleri ile birlikte verilen hediye Go paketlerinde hediye mobil internet hakkı bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. Kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında data faydasından faydalanan abonelerin data kullanımları sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TTMobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da paketi olması halinde Tivibu Go uygulamasında öncelikli olarak Tivibu Go Hediye Kampanyası kapsamında sunulan data hakkı kullanılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Faydaların geçerlilik süresi dolmadan alınan kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Aboneler pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. ve; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanabileceklerdir. Aboneler isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hizmetleri A.Ş ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.