Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI VE SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ

1. TARAFLAR VE KONU
Kullanım Koşulları Ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ("Sözleşme"); NET EKRAN 11 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ("NET EKRAN 11") ile KULLANICI arasında (bu SÖZLEŞME'de "KULLANICI" ifadesi SİZ'i işaret etmektedir.) NETEKRAN 11'in Tivibu GO uygulamalarının ve web portalinin (" www.tivibu.com.tr "), KULLANICI tarafından kullanımına ilişkin TARAFLAR'ın hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesine yöneliktir. SÖZLEŞME'de NET EKRAN 11 ve KULLANICI hep birlikte TARAFLAR olarak adlandırılmışlardır. Şüpheye mahal bırakılmaksızın, NET EKRAN 11 tarafından, tamamen kendi kararıyla, zaman zaman yayımlanabilecek tüm güncellemeler bu SÖZLEŞME'ye dahildir ve bu SÖZLEŞME ile birlikte yorumlanacaktır.

Amaç: Bu Kullanım Koşulları, Tivibu GO kullanımınıza ilişkin kuralları belirler. Tivibu GO (Aile, Sinema, Spor ve Süper) Paketleri ile evinizin ekranına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman, internet erişiminiz olan dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar, bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve desteklenen akıllı televizyonların içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden aşağıda Genel Hükümler ilk paragrafında ayrıntıları belirtildiği şekilde izleyebilirsiniz. Tivibu GO'yu desteklenen akıllı televizyonların içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden izleyebilmek için size sunulan paket seçeneklerinden Smart TV opsiyonu olan web,cep,tablet ve smart tv seçeneğinin seçilmiş olması gerekmektedir. Şüpheye mahal bırakılmaksızın, Tivibu GO tarafından, tamamen kendi kararıyla, zaman zaman yayımlanabilecek tüm güncellemeler bu Kullanım Koşulları'na dahildir. Daha fazla bilgi için https://www.tivibu.com.tr/urun-ve-ozellikleri/go

Genel Hükümler:
Tivibu GO hizmeti, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda Google Chrome, Opera,Mozilla Firefox, Edge tarayıcılarında,Mac OS işletim sistemli Apple bilgisayarlarda Safari tarayıcısından, iOS 10.3 ve üzeri işletim sistemine sahip Apple akıllı telefon ve tabletlerde App Store'da bulunan Tivibu GO uygulamasından, Android 6 ve üzeri işletim sistemi kullanan Android sertifikalı akıllı telefon ve tabletlerde Google Playstore'da bulunan Tivibu GO uygulamasından, Windows 7 ve üzeri işletim sistemli kişisel bilgisayarlara yüklenebilen Tivibu GO Masaüstü Uygulaması'ndan ve desteklenen Android ve Smart TV'lerdeki Tivibu GO uygulamasından kullanılabilirsiniz.

Elektronik ortamda onay vererek işbu Kullanım Koşulları'nın bütün hükümleri ile bağlı olduğunuzu ve bu hükümlere uymayı kabul, beyan ve taahhüt ederek Tivibu GO'yu kullanabilirsiniz.

Üye olma adımlarında tarafınızca beyan edilen T.C. Kimlik numarası, cep telefonu ve elektronik posta adresi, üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Tarafınızca verilecek yanlış bilgiden kendiniz sorumlu olacaksınız ve tarafımıza herhangi bir zarara neden olması halinde rücu haklarımız ile fazlaya dair haklarımızı her zaman saklıdır. Yetkisiz olarak işbu Kullanım Koşullarının kabul edilmesi halinde, işbu Kullanım Koşullarında belirlenen veya ilgili mevzuatta yer alan veya idari otoritelerce veya mahkemelerce verilen kararlara ilişkin yasal yaptırımların sorumluluğu yetkisiz olarak işlem yapmış olan kişi üzerinde olacaktır. 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.

Bu Kullanım Koşullarında verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Tarafınıza, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgiler de dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Web sitesinden, Kişisel Bilgisayar uygulamasından, mobil uygulamalardan veya desteklenen Akıllı Televizyonlar içerisinde yer alan Tivibu Smart TV uygulamaları üzerinden Tivibu GO hizmetine giriş yaparken girdiğiniz T.C. Kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresinin doğruluğundan kendiniz sorumlu olup girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan tarafımız/ NET EKRAN 11 sorumlu değildir. Tarafınızdan şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileri (T.C. Kimlik numarası, gsm numarası, e-posta) sadece üyelik yaratmak ve üyelik ile ilgili bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Aksi yönde yer alabilecek hükümlere bakılmaksızın, bir kanun, düzenleme veya yasal talebe uymak; bir kişinin güvenliğini korumak; dolandırıcılık veya güvenlikle ilgili ya da teknik sorunları ele almak ya da haklarımızı veya varlıklarımızı korumak için makul olarak gerekli olduğuna kanaat getirildiği takdirde, bilgileriniz saklanabilir veya açıklanabilir. Bununla birlikte, bu Sözleşmedeki hiçbir hüküm, üçüncü bir tarafın bilgilerinizin açıklanması yönündeki talebi açısından sahip olabileceği yasal savunma veya itiraz haklarını sınırlandırmayı amaçlamamaktadır.

Tivibu GO Paketleri
Tivibu GO üzerinden Aile, Sinema, Spor, Süper paketi olmak üzere 4 farklı paket ve her paket için 2 ayrı cihaz erişim tipi seçeneklerinden birini seçerek üye olabilirsiniz. Tivibu GO Paketlerinin ücreti, Smart TV üzerinden izleme opsiyonuna göre değişmektedir. Paketlerin web,cep,tablet erişimli fiyatları ile web,cep, tablet ve smart tv'li fiyatları farklılık göstermektedir. Paketlerimizle ilgili en güncel detaylı bilgiye ve kanal listelerine www.tivibu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tivibu GO paketleri aylık ile yıllık olarak farklı paket yapılarında sunulmaktadır. Tivibu GO ana paketi bulunması kaydıyla ana pakete ek olacak şekilde diğer paket seçenekleri de sunulabilecektir. Aylık paketlerde, seçtiğiniz ödeme yöntemine göre paket bedeli her ay tahsil edilecektir. Yıllık paketlerde seçilen ödeme yöntemine göre paket ücreti tek seferde tahsil edilecektir.

Deneme paketi veya süreli paket seçmeniz ve/veya farklı paket yapıları içeren kampanyalara katılmanız halinde, seçtiğiniz paket veya kampanya web sitesi dahil diğer iletişim kanallarda açıklanacak olan farklı koşullara ve sınırlandırmalara sahip olabilir. NET EKRAN 11, iletilen kanalların, içerik ve hizmetlerin sürekliliğini taahhüt edememektedir, bu nedenle içerik ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkında sahiptir.

Kırmızı Halı (Kirala İzle) servisinde yer alan içeriklerin ücretleri Tivibu GO paket ücretine dahil olmayıp, Alıcı'nın seçmiş olduğu ödeme yöntemine göre ayıca yansıtılır.

Abonelik, Ödeme ve İptal
Tivibu GO hizmetine www.tivibu.com.tr" internet sitesinden (Web), Android telefonlardan ve tabletlerden, Tivibu GO Masaüstü uygulamasından (PC) ve desteklenen Akıllı Televizyonlar üzerinde bulunan Tivibu GO uygulamasından erişebilir ve Kredi Kartı, Mobil Ödeme ve Türk Telekom Evde İnternet Faturama Yansıt seçeneği ile ödeme yaparak abone olabilirsiniz. iOS işletim sistemi kullanan Apple cep telefonları ve tabletlerden sadece iTunes hesabınız üzerinden, bu hesabınıza kayıtlı ödeme yöntemi ile abonelik yaratabilirsiniz. Apple cihazlar üzerinden iTunes ödeme yöntemiyle yapılan ödemelerde iTunes iptal kuralları geçerlidir. Detaylı bilgi için Apple'ın aşağıdaki sayfalarını ziyaret edebilirsiniz:

https://support.apple.com/tr-tr/HT206627
https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/tr/terms.html

Ödeme yöntemi seçenekleri hizmetin satın alındığı kanala ve paket yapısına göre farklılık gösterebilmektedir.

www.tivibu.com.tr ve uygulamaları üzerinden yapılan üyelik ve ödeme ile ilgili bazı önemli konuları aşağıda belirtmek isteriz:

Üyelik oluşturma adımında T.C. Kimlik numaranız, cep telefon numaranız ve e-posta adresiniz istenecektir. Bu üç bilgiyi doğru girmek gerekecektir, aksi halde üyelik tanımlaması yapılamaz. Ödeme aşamasında farklı ödeme yöntemlerine göre cep telefonu numaranız, kredi kartı numaranız, son kullanma tarihi gibi ekstra bilgiler de istenebilmektedir.

Üyelik adımında girmiş olduğunuz T.C. Kimlik numarası ile aşağıdaki kontroller gerçekleştirilmektedir:
o TCKN ile Mernis sistemi üzerinden yaş kontrolü,

18 Yaşından küçük bireyler Tivibu GO aboneliği yaratamazlar.

Mevcutta Türk Telekom Evde İnternet aboneliği bulunan kullanıcılara ödeme adımında "Türk Telekom Evde İnternet Faturama Yansıt " seçeneği de görüntülenir.

iOS işletim sistemli Apple cihazlarda ödeme ve üyelik iptal işlemleri sadece iTunes hesap ayarları üzerinden KULLANICI tarafından yapılabilir. Üyelik, Apple ödeme sistemi üzerinden geçtiği için üyelik ile ilgili sorunlarda Apple Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.

Tivibu GO abonelik paketi satın almaya ilişkin mal ve/veya hizmetlerin temin sürecinde meydana gelen ekonomik veya yasal değişiklikler nedeniyle ortaya çıkan maliyet artışı veya azalışlarına ve diğer ekonomik etmenlere bağlı olarak fiyatlarda meydana gelebilecek değişiklikler, Tivibu GO paket ücretine yansıtılır. Yukarıda sayılanlarla sınırlı olmamak üzere NET EKRAN 11 her zaman tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlgili tarife değişiklikleri tarafınıza önceden bildirilecektir. Varsa kampanya koşulları saklıdır.

TTNET A.Ş (TTNET), NET EKRAN 11'in alım-satım işlemleri kapsamında ticari temsilcisidir. Satıcı tahsilatı TTNET vasıtasıyla gerçekleştirebilir ve satın alınan paket bedeli ile alınan diğer hizmetlerin bedellerini TTNET vasıtasıyla talep edebilir. Bu durumda satın alınan Paket Bedeli Alıcı'nın, TTNET ile arasındaki abonelik ilişkisi kapsamında TTNET tarafından düzenlenen Türk Telekom Evde İnternet faturasına yansıtılır . ALICI'nın yararlandığı Türk Telekom evde internet hattı dondurulmuş olsa bile, Tivibu GO paket ücreti ve seçimine bağlı olarak varsa ek servis ücretleri faturalandırmaya devam edecektir.

SADECE TİCARİ OLMAYAN AMAÇ İÇİN KULLANIM
Tivibu GO ile sunulan ve her türlü içerik, ticari amaçlar dışında kalan sadece şahsi kullanım içindir. Tarafınızca veya 3. kişilerce bu içerikleri herhangi bir şekilde ve herhangi bir teknoloji ile kısmen veya tamamen doğrudan doğruya veya dolaylı olarak, yayınlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayınlanması yasaktır. Tivibu GO kullanımı ile dolaylı veya doğrudan herhangi bir gelir veya benzeri menfaat elde edilemez.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
NET EKRAN 11, Kullanıcı'ya ait kişisel verileri, işbu Sözleşme'nin ayrılmaz bir parçası olan "Aydınlatma NET EKRAN 11, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (''KVKK'') ve ikincil düzenlemeler ile Kurul kararları ile rehberleri başta olmak üzere, Kişisel Verilerin korunması ile ilgili yürürlükte bulunan tüm düzenlemelere, usul ve esaslara ("Veri Koruma Mevzuatı") uygun davranmakla yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. NET EKRAN 11, işbu Sözleşme ifası süresince Kullanıcıdan edindiği veya karşı taraf adına elde ettiği kişisel verilerin işlenmesine ilişkin tüm faaliyetleri bakımından, KVKK başta olmak üzere kişisel verilerin korunması alanında yürürlükte bulunan veya ileride yürürlüğe girebilecek olan her türlü ulusal mevzuata tabi olduklarını ve kişisel veri içeren tüm işlem süreçlerinde bu mevzuata uyumun yasal yükümlülükleri dahilinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Ayrıca, Kişisel Verileri Koruma Kurulu ('Kurul') tarafından yayınlanacak olan Kurul Kararları ve Rehberlerde ortaya konulan ilkelere de kişisel veriler mevzuatı dahilinde riayet edeceklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı, Kişisel Verilerinin NET EKRAN 11 tarafından hizmetleri sağlaması için gerekli olduğu ölçüde, performans ölçüm/derecelendirme işlemleri, iş geliştirme ve iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, NET EKRAN 11'in sunusunun Kullanıcının beklentilerine uyarlatılması, hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesi, Kullanıcılar için toplu bir imgenin oluşturulması ve reklam yapılması amacıyla, istatistiksel, idari ve muhasebeyle ilgili amaçlarla toplanmasını, işlenmesini ve kullanılmasını kabul eder.

NET EKRAN 11'in "Aydınlatma Metninde" yer alan amaçlarla KVKK ve Veri Koruma Mevzuatına uygun olarak üçüncü kişi veya kuruluşa veya Grup Şirketlerine aynı koşullarda aktarabilecektir. Kullanıcı, kişisel bilgilerinin NET EKRAN 11'in anlaşmalı olduğu yurt içinde veya kuruluşlarda, işbu Sözleşme' de yer alan amaçlarla, KVKK ve Veri Koruma Mevzuatına uyumlu olarak saklanabileceğini ve işlenebileceğini kabul eder.

Kullanıcıya ait tüm bu Kişisel Veriler KVKK, Veri Koruma Mevzuatına ve her halde Net Ekran11'in İnternet Sitesi'nde yer alan Aydınlatma Metnine uygun olarak işlenecek, saklanacak ve Aydınlatma Metninde belirtilen amaçlar dâhilinde kullanılacaktır. https://www.netekran11.com.tr/content/pdf/Tivibu_Aydinlatma_Metni_v7.pdf

FİKRİ MÜLKİYET
Tivibu GO uygulamaları ve www.tivibu.com.tr uzantılı web sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Tivibu GO hizmetinin kullanılması, NET EKRAN 11 tarafından KULLANICI'ya sağlanması, KULLANICI'ya Tivibu GO'nun hiçbir fikri ve sınai mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. KULLANICI, NET EKRAN 11 ve/veya bağlı şirketleri ve yan kuruluşları ve/veya NET EKRAN 11'in içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere eserler üzerinde hak sahibi üçüncü kişilerin sahip olduğu fikri ve/veya sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek faaliyetlerde bulunamaz.

KULLANICI, Tivibu GO uygulamalarını ve www.tivibu.com.tr'yi değiştirmemeyi, uyarlamamayı, çevirmemeyi, bu ürün/servisten türev veya işleme eserler hazırlamamayı, bu ürün/servisin düzenini bozmamayı, bu servis kapsamında kullandığı her türlü hizmeti bu SÖZLEŞME dışındaki amaçlar dışında kullanmamayı, değiştirmemeyi, bütünlüğünü bozacak şekilde ters mühendislik yapmamayı ve yayınlamaya teşebbüs etmemeyi kabul eder.

KULLANICI, Tivibu GO hizmeti kapsamındaki doğrudan ve bağlantılı eserler üzerinde hak sahibi üçüncü şahısların eser üzerindeki haklarını ve telif haklarını, ticaret markaları veya diğer tescil hakları bildirilerini kaldırmamayı, gizlememeyi veya değiştirmemeyi kabul eder.

KULLANICI işbu SÖZLEŞME uyarınca, Tivibu GO hizmetinin kullanımı sırasında kullanım amaçları dışında kalan, sisteme, içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere eserler üzerinde hak sahibi üçüncü kişilere veya NET EKRAN 11'e ilişkin öğrenilen gizli bilgileri muhafaza etmeyi, kısmen veya tamamen üçüncü kişilere doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir şekilde ifşa etmemeyi veya açıklamamayı kabul eder.

SORUMLULUĞUN SINIRLANMASI
NET EKRAN 11, (a) Tivibu GO hizmetinin KULLANICI tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkı ve mülkiyet haklarının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. NET EKRAN 11, Tivibu GO ile sunduğu her türlü içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, kullanım şartlarını değiştirme, uygun görmediği içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir ve bu durum KULLANICI'ya herhangi bir tazminat hakkı doğurmayacaktır.

KULLANICI, Tivibu GO hizmeti ile ilgili olarak temin edilen tüm içerikleri kendi ihtiyaçları ve doğabilecek riskleri kabul ederek kullanacağını kabul eder. Tivibu GO hizmeti içeriklerine ilişkin olarak veya kullanımından kaynaklanan veri kaybı veya bilgisayar sistemi hasarları KULLANICI'nın sorumluluğunda olup NET EKRAN 11 'in bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tivibu GO uygulamaları ve www.tivibu.com.tr 'de NET EKRAN 11'in kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir, NET EKRAN 11'e ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer Web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmeniz halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından NET EKRAN 11 sorumlu değildir.

Bu Sözleşme'de belirtilen internet sitesi ve Tivibu GO uygulamaları kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, NET EKRAN 11 ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

VERİ UYGULAMALARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
Web sitesinden ve mobil uygulamalardan Tivibu GO hizmetine giriş yaparken KULLANICI girdiği telefon numarası ve e posta adresinin doğruluğundan KULLANICI sorumlu olup girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan NET EKRAN 11 sorumlu değildir.

Tivibu GO web sitesi ya da Tivibu GO uygulamaları içerisinde KULLANICI'dan şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, KULLANICI'nın vereceği şahsi bilgileri (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla NET EKRAN 11 tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Aksi yönde yer alabilecek hükümlere bakılmaksızın, bir kanun, düzenleme veya yasal talebe uymak; bir kişinin güvenliğini korumak; dolandırıcılık veya güvenlikle ilgili ya da teknik sorunları ele almak ya da NET EKRAN 11'in haklarını veya varlıklarını korumak için makul olarak gerekli olduğuna kanaat getirildiği takdirde, bilgileriniz saklanabilir veya açıklanabilir. Bununla birlikte, bu Sözleşme'deki hiçbir hüküm, üçüncü bir tarafın KULLANICI'nın bilgilerinin açıklanması yönündeki talebi açısından sahip olabileceği yasal savunma veya itiraz haklarını sınırlandırmayı amaçlamamaktadır.

NET EKRAN 11'in bir iflas, birleşme, devralma, şekil değiştirme veya varlık satışına dahil olması halinde, KULLANICI'nın bilgileri bu işlemin bir parçası olarak satılabilir veya devredilebilir. İşbu Sözleşme'deki taahhütler, yeni kuruluşa devredilen bilgiler için de geçerli olacaktır.

ÇEŞİTLİ HÜKÜMLER
İşbu Sözleşme ve yorumlanması, Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabidir. Taraflar, işbu SÖZLEŞME'nin uygulanmasından doğan uyuşmazlıklar için İstanbul Mahkemelerinin ve İcra Daireleri'nin yetkili olduğunu kabul ederler.

İşbu Sözleşme'nin konusu olduğu bir dava neticesinde yetkili mahkeme tarafından, işbu Sözleşme'nin herhangi bir hüküm veya kısmının hükümsüzlüğüne karar verilmesi halinde diğer hüküm ve kısımlar geçerli olur ve yürürlükte kalır.

NET EKRAN 11, işbu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerini veya haklarını tamamen kendi takdirinde olmak üzere kısmen veya tamamen başkalarına devir ve temlik edebilir veya alt sözleşme yapabilir.

İşbu Sözleşme'nin herhangi bir hükmünden feragat, ancak yazılı olduğunda ve NET EKRAN 11 tarafından kabul edilirse geçerli olacaktır.

NET EKRAN 11, programa ilişkin koşulları, zaman zaman değiştirilebilme hakkını saklı tutar.

SÖZLEŞMENİN SONA ERMESİ VE FESHİ
İşbu Sözleşme ve Sözleşme uyarınca sahip olduğunuz Tivibu GO hizmetini kullanma hakkı, (a) KULLANICI'nın Tivibu GO hizmetini kullanmayı sona erdirmesi ve üyelikten çıkış talimatlarına uyarak üyeliğini sona erdirmesi ile sona erer.

NET EKRAN 11, işbu SÖZLEŞME'yi ve KULLANICI'nın Tivibu GO hizmetini kullanma yetkisini önceden haber vermeksizin haklı nedenle feshetme hakkını saklı tutar.

YÜRÜRLÜK
YÜRÜRLÜK İş bu Sözleşme Kullanıcı sözleşmesinin onayı ile yürürlüğe girecektir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla
NET EKRAN 11 TELEVİZYON VE MEDYA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ