29.90 TL'den
başlayan fiyatlarla!

Filenin Sultanları’nın Milletler Ligi macerası Tivibu’da!

Filenin Sultanları zaferlerine devam ediyor

Avrupa şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımımız başarılarını Milletler Ligi’nde sürdürüyor. Dünya 1 numarası, son Milletler Ligi şampiyonu Filenin Sultanları, ilk hafta maçlarını Antalya’da oynadı. Ay-yıldızlılar, Hollanda ve Fransa’yı mağlup ederken, Japonya ve İtalya’ya yenildi.

2024 Paris Olimpiyatları’nda mücadele edecek A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi ikinci hafta maçlarını ABD’nin Teksas eyaletinde oynadı. Milliler, sırasıyla Almanya, Sırbistan, Güney Kore ve ABD’yi mağlup ederek 4’te 4 yaptı.

Filenin Sultanları, 11-16 Haziran tarihlerinde Hong Kong’da oynayacağı üçüncü hafta maçlarında Tayland, Dominik Cumhuriyeti, Çin ve Brezilya ile karşılaşacak.

Filenin Sultanları’nın Milletler Ligi macerası Tivibu platformunda 84. ve 85. kanallarda sporseverlerle buluşuyor.

Olimpiyatlarda hedef altın madalya

Daniele Santarelli yönetiminde geçtiğimiz yazı rüya gibi geçiren A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Milletler Ligi ve Avrupa şampiyonluğunun yanı sıra Paris’te bu yıl düzenlenecek olimpiyatlar için de kota aldı.

Geçtiğimiz yaz bu başarıları yakalayan takımdaki oyuncuların tamamı kadrodaki yerlerini korumaya devam ediyor. Kaptan Eda Erdem, Melissa Vargas, Zehra Güneş, Hande Baladın, Gizem Örge, Ebrar Karakurt, İlkin Aydın ve Elif Şahin bu yaz sezonunda da ay-yıldızlı bayrağımızı başarıdan başarıya koşturmak için mücadele edecek.

26 Temmuz – 11 Ağustos tarihinde Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek organizasyonda Filenin Sultanları altın madalya hedefiyle sahaya çıkacak.