HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

MONDAY

Ege kıyısında yaşanan büyük bir aşkın hikayesi... Otuzlarındaki Chloe ve Mickey, sıcak bir günde tanışırlar. Çok kısa zamanda pek çok şey paylaşırlar. Ama hala hafta sonudur ve mesaili çalışanlar için kaçınılmaz olan Pazartesi günü hızla yaklaşmaktadır.

AŞK VE CANAVARLAR

Canavarlar cirit atarken romantizm yaşamak ve eğlenmek mümkün mü? Kıyameti andıran canavar saldırısından yedi yıl sonra Joel, telsizi kurcalarken lise aşkı Amy’ye rastlar. Herkes gibi hayatta kalmak için yeraltında saklanan ve bundan çok sıkılan genç, kızı görmek için 130 km sürecek eğlenceli koşusuna başlar!

ROBOT RON: BİR SORUN VAR

Ailece eğlenmek isteyenler serüvene hazır mı? Sosyalleşme sorunları olan 11 yaşındaki Barney’nin hayatını ancak sempatik robot Ron değiştirebilir! Yakın arkadaşlık yapabilecek düzeyde konuşabilen ve hareket edebilen robot arızalanır, tamir sürecinde çocuk ile aralarında benzersiz bir bağ kurulur...

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Sinemanın üçüncü nesil Örümcek-Adam’ını yakından tanıyın! Geleceği parlak aktör Tom Holland’a Michael Keaton, Marisa Tomei ve Robert Downey Jr. gibi yıldızların eşlik ettiği eğlenceli aksiyon filmi, Tivibu’nun en çok izlenenleri arasında.

Kara Dul

Onun dünyası, onun mirası, onun sırları... Marvel stüdyolarından Yenilmezler’in yepyeni solo macerası, genç Natasha Romanoff’un nasıl süper kahraman Black Widow olduğunu anlatıyor. Tivibu kullanıcılarının favorileri arasında yer alan, harika görsellere sahip aksiyonda Scarlett Johansson’a sağlam oyuncular eşlik ediyor.

Joker

Erkek Oyuncu ve Film Müziği dallarında Oscar’a ulaşan, çok ses getiren bir yapım… Yarasa Adam’ın baş düşmanı Joker karakteri, 2008 tarihli Kara Şövalye’den sonra daha ciddiye alınır olmuştu. Tivibu’da büyük ilgi gören bu filmde ise tek arzusu herkesi güldürmek olan komedyen Arthur Fleck’in Joker’e dönüşümü konu ediliyor.

The Matrix Resurrections

Milenyum’un en çok merak edilen devam filminde, bir kez daha beyaz tavşanı izlemeyi seçen Thomas Anderson, olağanüstü yolculuklarına yeniden başlıyor! Gerçekliğin ne tür bir kurgu olduğunu anlamak isteyen Bay Anderson veya Neo, Matrix’e giriş-çıkışın tek yolunun seçim yapmaktan ibaret olduğundan emindir sadece... The Matrix Resurrections,

4 Haziran'dan itibaren Tivibu'da.

King Tweety

Küçük seyircilerin kalbinde taht kuran Tweety’nin belki de en asil macerası! Uzun metraj filmde, hain kedi Sylvester ve motorize Büyükanne eşliğinde Tweety, Kanarya Adaları’na gidecek. Adanın kraliçesi kaybolunca bizimki sürpriz şekilde taç giymek için sıraya girecek, yani tahtın veliahtı olacak! King Tweety,

30 Haziran'dan itibaren Tivibu’da.

Silici: Yeniden Doğmuş

Güney Afrika’nın güzel ve tehlikeli şehri Cape Town’da zorlu operasyon! VIP tanıkların koruma uzmanı Mason, mahkemede konuşmaya karar veren Rina’nın yanında. Korkutucu gangsterin karısı, klasik yöntemle ölmüş gibi gösterilse de teknolojinin geldiği noktada yaşadığına dair izleri silmek kolay değil..

Silici: Yeniden Doğmuş, çok yakında Tivibu’da.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU