HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

The Matrix Resurrections

Milenyum’un en çok merak edilen devam filminde, bir kez daha beyaz tavşanı izlemeyi seçen Thomas Anderson, olağanüstü yolculuklarına yeniden başlıyor! Gerçekliğin ne tür bir kurgu olduğunu anlamak isteyen Bay Anderson veya Neo, Matrix’e giriş-çıkışın tek yolunun seçim yapmaktan ibaret olduğundan emindir sadece... The Matrix Resurrections Tivibu'da...

Rüyaya Yolculuk

Boksör Lion, abisi Stan’in borçları yüzünden kuralların geçerli olmadığı dövüş turnuvasına katılmak zorunda. Ülkeyi dolaşan iki kardeşi beklenmedik olaylar bekliyor! Kılıç Efsanesi filminin yıldızı Charlie Hunnam ile Boyun Eğmez’in yıldızı Jack O’Connell başlıca rollerde.

Rambo: Son Kan

Tüm zamanların en büyük aksiyon kahramanlarından biri geri döndü. Yeşil bereli Vietnam gazisi John J. Rambo, ismini bir efsaneden ibaret zannedenlere Meksika’nın kaç bucak olduğunu göstermeye hazırlanıyor! Çünkü onun bildiği tek aileye zarar verdiler.

Kızgın Kuşlar

Fenomene dönüşen, milyonlarca hayranı olan dijital oyun Angry Birds’ün sinema filmi, Tivibu’nun en çok izlenenleri arasında. Kanatlanıp uçamayan kuşların huzurlu adası, beklenmedik misafirler tarafından ziyaret edilince çılgın bir macera başlıyor doğrusu. Can alıcı soru ise şu: Gizemli yeşil domuzcuklar acaba neyin peşinde?

Pixels

Klasik konsol oyunlarından ilham alan enerjik serüven Pixels, Tivibu kullanıcılarının favorilerinden biri. Filmde, uzaya yolladığımız mesaj yanlış anlaşılıyor ve büyük şehirlere saldırı başlıyor. Pac-Man vb. oyunlar görünümünde gerçekleşen istilayı önlemenin tek yolu ise eski, sıkı oyuncular!

Kirpi Sonic

Sesten hızlı hareket edebilen, mavi rengi ile dikkat çeken küçük kirpi, Tivibu’da büyük ilgi görmeye devam ediyor! Kirpi Sonic, ilk önce 1991’de ortaya çıkmış bir konsol oyununa adını vermişti. İlk büyük sinema macerasında ise şaşırtıcı bir karaktere bürünen komedyen Jim Carrey’e kafa tutuyor.

Eternals

Onlar, kadim zamanlardan beri bizi koruyan, müthiş güçlere sahip kahramanlar! Marvel stüdyolarından gelen fantastik aksiyon, 2019 yılına damgasını vuran Avengers: Endgame’in sonrasında başlayan yeni bir mücadeleye odaklanıyor. Angelina Jolie ve Salma Hayek gibi sürprizleriyle Eternals,

13 Temmuz’dan itibaren Tivibu’da.

King Tweety

Küçük seyircilerin kalbinde taht kuran Tweety’nin belki de en asil macerası! Uzun metraj filmde, hain kedi Sylvester ve motorize Büyükanne eşliğinde Tweety, Kanarya Adaları’na gidecek. Adanın kraliçesi kaybolunca bizimki sürpriz şekilde taç giymek için sıraya girecek, yani tahtın veliahtı olacak! King Tweety,

30 Haziran'dan itibaren Tivibu’da.

Silici: Yeniden Doğmuş

Güney Afrika’nın güzel ve tehlikeli şehri Cape Town’da zorlu operasyon! VIP tanıkların koruma uzmanı Mason, mahkemede konuşmaya karar veren Rina’nın yanında. Korkutucu gangsterin karısı, klasik yöntemle ölmüş gibi gösterilse de teknolojinin geldiği noktada yaşadığına dair izleri silmek kolay değil..

Silici: Yeniden Doğmuş, 22 Haziran'dan itibaren Tivibu’da.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU