HEMEN BAŞVUR
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

SHAFT

Aile boyu aksiyon buna denir, ama söz konusu olan filmdeki Shaft ailesi! Detektiflik John Shaft, 2000 yılında amcasından aldığı bayrağı şimdi siber güvenlik uzmanı olan oğluna devrediyor.. Onlar nereye gitse aksiyon ve eğlence var!

28 Haziran’da Tivibu’da!

IMPRACTICAL JOKERS FİLMİ

Televizyon için hazırlanan bir şaka programı ne kadar ileri gidebilir? Programın yıldızları olan 4 şakacı, Miami’de ünlü şarkıcı Paula Abdul ile buluşacak; fakat sadece 3 bilet var. Yani, eleme zamanı..

DÖNÜŞ YOLU

Geçmişi değiştiremeyiz, ama nasıl ilerleyeceğimiz bize bağlı! Ben Affleck’ten güçlü mesajları olan bir spor filmi.. Dibe vurmuş durumdaki Jack, 25 yılın ardından, lisede sırtladığı takımı antrenör olarak ayağa kaldırabilecek mi?

KRAL ŞAKİR: OYUN ZAMANI

Şakir ve yakınları.. Onlar, bizim çocukların favori çizgi dizi kahramanları!.. Şakir, Necati ve diğer kahramanlarımızın bir cep telefonuna sıkışıp kaldığı ilk sinema macerası, yine Tivibu’nun çok izlenenleri arasında.

MADAGASKAR

Ünlü Central Park’ın hayvanat bahçesinden firar eden kahramanlarımız, doğal hayata uyum sağlamaya çalışıyor.. Animasyon türündeki süper macera, Tivibu’da geçtiğimiz ayın en çok izlenen filmlerinden biri oldu.

MADAGASKAR 2

Sevimli kaçaklar, eve dönebilecek mi? Kral Julien, Prens Alex, Zebra Marty, Zürafa Melman ve Hipopotam Gloria ile serüvene devam! İddialı animasyon, ilk bölümü gibi, Tivibu’da çok ilgi gören filmler arasında yer alıyor.

MUCİZELER PARKI

June isimli küçük kızın hayallerindeki kocaman eğlence parkına davetlisiniz! Burası oyuncaklar ve eğlenceli hayvanlarla dolu. Ama bir tehlike söz konusu.. O zaman harekete geçmek gerek!

1 Temmuz’da Tivibu’da!

KİRPİ SONIC

Jim Carrey hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı! Ama bu maceranın esas yıldızı, bir zamanların ünlü oyun karakteri, küçük mavi kahraman Sonic the Hedgehog. Sesten hızlı hareket edebilen kirpi ile aksiyonu yaşayın!

28 Temmuz’da Tivibu’da!

HAYVAN MEZARLIĞI

Türün rakipsiz ustası Stephen King’in kaleminden gelen müthiş hikaye için yepyeni bir gerilim! İlk kez 1989’da filme alınan “Pet Sematary”, görsel efekt ve teknoloji alanlarındaki sıçrama sayesinde bambaşka bir hal aldı.

25 Temmuz’da Tivibu’da!

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU