HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

LOCKED DOWN

Risk büyük, heyecan büyük! Karantina koşullarına uygun bir soygun planı, oldukça pahalı bir elmas ve harika bir kadro.. Yönetmen ve yapımcı olarak The Bourne Identity, Yarının Sınırında, Barry Seal: Kaçakçı gibi filmlere imza atan aksiyon ustası Doug Liman’dan yepyeni macera Tivibu’da.

Teen Titans Go! See Space Jam

Michael Jordan’lı ilk Space Jam filmi, 1996’nın son haftalarında dünyayı sallamaya başlamıştı; ve şimdi Lebron James’li devam filmi gündemde! Her yaştan hayranı olan TTG kahramanlarının, efsanevi ilk filmi beraberce seyrettiği ve eğlenceyi başka bir boyuta taşıdığı yepyeni animasyon Tivibu’da...

GEORGETOWN

Oscar ödüllü usta oyuncular Vanessa Redgrave ile Christoph Waltz’un buluştuğu, inanılması güç bir biyografi! Zarif, hassas, karizmatik bir adam ABD’nin başkenti Washington’da nüfuzlu insanların oluşturduğu sosyeteye girmeye çalışmakta… Dakikalar ilerledikçe daha çok şaşırtan hikaye Tivibu’da.

LEYLEKLER

Görenlerin bayıldığı bu aile eğlencesi, Tivibu’nun en çok izlenenleri arasında! Eski ama sevimli hikayeye göre yeni doğanları, leylekler getirirdi! 2016 yapımı animasyonda ise o leylekler, bebek teslimatını geçmişte bırakıp online ticarete girmiş durumda. Peki yanlışlıkla Bebek Yapma Makinesi yeniden çalışırsa?

SHAZAM! 6 GÜÇ

Test uçuşu yapması gereken ilk süper kahramanın serüveni, Tivibu’da büyük ilgi görüyor. 1939 doğumlu çizgi karaktere adını veren kelime, 14 yaşındaki Billy Batson’ın hayatını değiştirecek! Sihirli SHAZAM kısaltması sayesinde efsanevi karakterlerin güçleri onun yanında…

EMOJİ FİLMİ

Hayatımızın bir parçasına dönüşen emojileri ve onların gizemli hayatından kesitler sunan bu filmi kelimelerle anlatmak zor… Tivibu kullanıcılarının favorilerinden biri olan animasyonda, çok iyi arkadaş olan üç emoji eşliğinde akıllı telefonların içindeki gizli dünyayı eğlenerek keşfedin! 

Scooby-Doo! & Cesur Korkak Köpek

Adını Cesur koymuşlar bir kere; de ufaklığın halini bir görseniz.. Gizem Avcıları, ıssızlığın ortasında çılgın bir serüvene atılıyor! Scooby-Doo evreninden gelen yepyeni uzun metraj, ekibin sevimli yol arkadaşı Cesur’un iyice şenlendirdiği animasyon

23 Eylül'den itibaren Tivibu’da.

Ford v Ferrari

Yirminci Yüzyıl’ın sahne olduğu en büyük rekabetlerden biri! Tasarımcı Carroll Shelby ve aynı zamanda mühendis olan sürücüsü Ken Miles, Ford için devrim niteliğinde bir araba hazırlayıp Ferrari’yi durdurabilecek mi? Üstelik Le Mans 24 Saat dayanıklılık yarışına 90 günden az vakit var!

Ford v Ferrari 1 Ekim'den itibaren Tivibu’da.

GULLY

Onlar, hep sokaktaydı! Los Angeles kentinin tehlikeli sokaklarında beraber büyüyen üç kafadarın peşinde 48 saat.. Onların isyanı, o güne dek rastlanmamış bir kargaşayı ve aksiyonu beraberinde getirecek. Gully,

23 Eylül'den itibaren Tivibu’da.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU