HEMEN BAŞVUR

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Joker

Yarasa Adam’ın ezeli rakibi Joker, 1989’da efsanevi Jack Nicholson’un nispeten karikatürize yorumu ile karşımıza çıkmıştı. 2008’de ise Heath Ledger’ın süper karizmatik Joker’i ile tanışmıştık. Bu kez Joaquin Phoenix’in müthiş performans sunduğu münhasır bir Joker macerası bekliyor sinemaseverleri…

20 Ocak’ta Tivibu’da

İkizler Projesi

Geçtiğimiz sonbaharda vizyona giren film, sezonun iddialı aksiyonlarından biriydi. Bu, işinde uzman olan bir tetikçinin kendi klonuyla mücadelesi… Hayata yeni bir başlangıç yapmak isteyen Henry’nin peşinden genç ve tehlikeli klonu gönderilir. Tehlikelidir çünkü Henry’nin her adımını önceden tahmin edebilmektedir.

22 Ocak’ta Tivibu’da

Saka Kuşu

Dünyaca ünlü müzeye yapılan saldırıda annesini kaybeden 13 yaşındaki Theo’nun ilginç hikayesi... Üzücü olay sayesinde sıra dışı bir şöhret edinen çocuk, aslında o sırada paha biçilmesi zor “Saka Kuşu” tablosunu çalmıştır. Acaba bütün bunlar Theo’ya nasıl bir yaşam yolculuğu getirecektir?

13 Ocak’ta Tivibu’da

Mutlu Canavar Ailesi

Ailece vakit geçirmekten hoşlananlar bu animasyon filmi için ekran başına! Aslında gayet sıradan biri olan Emma Wishbone ve ailesi, talihsiz bir tesadüf eseri adını herkesin duyduğu yaratıklara dönüşür. Ailenin yeni fertleri Frankenştayn, mumya, vampir ve kurtadamdır; ama itiraf etmeli ki şimdi daha mutludurlar…

Deliha 2

Yeni Gupse Özay filmi bugünlerde sinemaseverlere takdim edilirken bir önceki çalışması “Deliha 2” Tivibu’nun en çok seyredilenleri arasında yer almaya devam ediyor… Romantizmde umduğunu bulamayan çılgın Zeliha, bu macerasında kariyer odaklı hareket ediyor; yeme içme sektörü çalkalanıyor!

Kral Şakir: Oyun Zamanı

Türk çizgi kahraman Kral Şakir, ilk sinema macerası ile Tivibu’da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Lisanı, mesajları ve tabii ki karakterleri ile çok sevilen “Kral Şakir” dizisi 2016’dan bu yana hayatımızda. Geçtiğimiz sonbaharda ise kahramanımızın ikinci filmi vizyona girdi ve 2 milyondan fazla seyirci çekti.

Doktor Uyku

Sinema tarihine altın harfler ile yazılan gerilim filmi “The Shining”in mirası için hazır olun! Çocukken yaşadığı büyük travmayı hep yanında taşımış olan Dan Torrance, gün geliyor o meşhur ve meşum otele geri dönüyor..

Snatchers

Hem komedi hem korku hem de fantastik.. Tam bir çılgınlığa seyirci kalmak isteyenler buraya! Sara adlı genç kahramanımız, sadece 1 gün içinde hamileliğinin 39. haftasına ulaşır; bebek ise dışarı çıkmak için benzeri görülmemiş biçimde sabırsızlanmaktadır!

Western Stars

ABD’den çıkan önemli müzisyenlerden biri olan Bruce Springsteen, sizi çok özel bir ‘hadise’ye davet ediyor! Son yılların en iyi kayıtları arasında gösterilen “Western Stars” albümü hakkında yepyeni bir belgesel…

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU