HEMEN BAŞVUR

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

MALEFİZ: KÖTÜLÜĞÜN GÜCÜ

Angelina Jolie ve Michelle Pfeiffer gibi yıldızlara sahip bir peri masalı! Ama karanlık tonların da yer bulduğu atmosferi ile modern bir masal ve aynı zamanda fantastik bir macera… Serinin ilk filminde ihanete uğrayan güzel perinin hikayesi ön plandaydı, devamında ise karmaşık aile bağları sorgulanıyor.

KARLAR ÜLKESİ 2

Kahramanlarımız Elsa, Anna, Olaf, Sven ve Kristoff’un antik gizemlerin izini sürdüğü bir macera; bütün soruların cevabı ise öte diyarlarda… Özellikle minik seyircilerin favorisi olan müzikleriyle ünlü serüven, 2019’un Dünya genelinde en çok hasılata ulaşan yapımları arasında yer aldı.

AVENGERS: SONSUZLUK SAVAŞI

Bu Marvel macerasında 60’tan fazla süper kahraman buluştu! Iron Man ve Kaptan Amerika’nın fikir ayrılığı üzerine bölünen Yenilmezler, başka başka yerlerde insanlığa hizmet etmeye çalışırken benzeri görülmemiş bir tehdit beliriyor. O, sonsuzluk taşlarını ele geçirirse hepimiz için çok geç olabilir…

JOKER

Başrol oyuncusu Joaquin Phoenix’in unutulmayacak performansı ile çok ses getiren “Joker”, sinema salonlarından sonra Tivibu’da da büyük ilgi görüyor. Filmin “En İyi Erkek Oyuncu” ve “En İyi Film Müziği” kategorilerinde Oscar, Altın Küre ve BAFTA gibi önemli ödüllere ulaştığını hatırlatalım.

MOANA

Okyanus, arkadaşlığı yücelten eğlenceli bir serüven için sizi çağırıyor! Kabile reisinin biricik kızı Moana, şekil değiştirebilen büyük kahraman Maui eşliğinde keşfedilmemiş sulara yelken açıyor… 2017 yılının “En İyi Animasyon Filmi” Oscar adayı, müzikli şarkılı “Moana” ile eğlenceye devam.

KARLAR ÜLKESİ

Son 10 yılın en sevilen animasyonlarından biri! Elsa, Anna, Kristoff, Sven ve Olaf ile tanışmamızı sağlayan sihirli serüven, Tivibu’nun çok seyredilenleri arasında yer almaya devam ediyor… İki Oscar ödüllü film, uzun yıllar kalplerdeki yerini koruyacak gibi görünüyor.

İNANILMAZ AİLE 2

Evdeki herkesin süper güçleri olsa günler nasıl geçerdi? Evin hanımı, dünyayı kurtarmaya gidiyor; süper kahraman emeklisi eşi, beklenmedik güçleri ortaya çıkan bebeğe ve eve sahip çıkmaya çalışıyor… Birbirinden renkli karakterlere sahip, müthiş eğlenceli animasyona hazır olun!

CHRISTOPHER ROBIN

Winnie the Pooh, Piglet, Eeyore, Tigger! Sevilen karakterler, fantastik bir macera ile size uğrayacak!! Christopher’ın yardıma en çok ihtiyaç duyduğu anda, en iyi çocukluk arkadaşı Winnie the Pooh ortaya çıkıyor; adamımız tekrar hayattan keyif almaya başlıyor…

JUST MERCY

Adalete en çok kim ihtiyaç duyar? Walter, kanıt bulunmamasına rağmen genç bir kızı öldürmekle suçlanır. Parlak geleceğini hiçe sayarak adaletin yerini bulması için kolları sıvayan genç avukat Bryan, bir süre sonra aslında ırkçılıkla savaştığını anlar… Gerçek olaylara dayanan, hatta tarihe geçen bir hukuk mücadelesi.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU