HEMEN BAŞVUR
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

02:22

Ya her gün aynı vakitte, aynı tuhaf olayları yaşamaya başlarsanız? Hava Trafik Kontrolörü Dylan, bunu yaşıyor ve bu gerilimden kurtulmak istiyor. Kahramanımızın o esnada tanışıp gizemli bir bağ kurduğu Sarah’ı kaybetmeye ise niyeti yok!

ÖLÜMCÜL SULAR

Kendi evinizde, gerçekten, sıkışıp kaldınız mı? Orta Amerika’yı tehdit eden kasırgalar hepimizin malumu. Ama daha korkuncu var: Kasırga ertesi Florida’nın pek çok sakini tahliye edilmiş durumda; fakat o evde sıkışanlar, sel sularının getirdiği timsah sürüsü ile baş başa!

HABABAM SINIFI YENİDEN

Hababam Sınıfı, Türkiye’de yaşayan bütün film meraklılarının vazgeçilmez neşe kaynağı, hatta uzmanlık alanı! 1975-81 arası kahkahanın ilk büyük dalgası, 2004’ten itibaren üç serüven daha gelmişti. 2019 tarihli bu macerada ise yepyeni lisanı ile yeni bir jenerasyon karşımızda..

KİRPİ SONIC

Günde 9 milyon adım atacak kadar hızlı hareket eden bir kahramanımız var.. Bu maceranın kötü adamı ise Jim Carrey! Dünya, onu durduracak birini ararken sesten hızlı kirpi Sonic ortaya çıkıyor. Yılın en havalı macerası, Tivibu’da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

MOANA

En İyi Animasyon Filmi dalında Oscar adayı olan “Moana”, hala küçük seyircilerimizin favorisi! Kabile reisinin biricik kızı, şekil değiştirebilen büyük Maui eşliğinde, maceraya yelken açıyor.. Onların dostluğuna harika şarkılar eşlik ediyor.

FERİDE

Kızımızın adı Feride. O, moda devlerine kafa tutmak üzere; yani az kaldı! Çalıştığı tekstil atölyesinden çıkıp yıldız olacağına dair bahse girince eğlence başlayacak.. Zeynep Çamcı’nın filmi 2020’nin başlarında vizyona girdi ve belki de pandemiden etkilendi, fakat Tivibu’da ilgi görmeye devam ediyor.

TOM AND JERRY: A NUTCRACKER TALE / SPECIAL EDITION

Fındıkkıran Masalı’nın bu uyarlamasında, Jerry’nin işi hayli zor. Tom ve Başıboş Kediler Mangası, harekete geçecek; canlı oyuncaklardan oluşan sihirli krallığı kurtarmak istiyorsa Jerry’nin gün doğmadan önce Oyuncak Ustası’nı bulması gerekecek!

30 Kasım'da Tivibu'da

HAPPY HALLOWEEN, SCOOBY DOO!

Çok sevilen ‘gizem avcısı’ çeteden yeni ve yine eğlenceli bir serüven.. Tahmin edersiniz ki Cadılar Bayramı, bizimkilerin favori şenliği. Fakat bu seneki Halloween’in bal kabağından süsleri, çılgın kostümleri, hatta geleneksel tatlı ve şekerlemeleri bile çok tehlikeli!

20 Ekim’de Tivibu’da

BATMAN: DEATH IN THE FAMILY

Joker, intikam peşinde; fakat Gotham şehrinin tek sıkıntısı o değil.. Batman dahil herkesin seçimini yapması gerekecek. Tabii ki bu tercihlerin de sonuçları olacak. Mesela Robin, ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi? Veya Jason Todd, acaba kaderi aldatabilecek mi? 27 Ekim’de Tivibu’da

27 Ekim’de Tivibu’da

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU