HEMEN BAŞVUR
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE

Yeni bir yıl, umut dolu bir hikaye.. Türkiye’nin Uluslararası kategoride En İyi Film Oscar’ına aday gösterdiği yapım, sinemaseverleri askeri darbenin karanlığındaki 1983 yılına götürüyor ve küçük kızı ile aynı zeka yaşında olan Memo’nun adalet arayışını konu ediniyor.

ANNEM

Dramatik yoğunluğu ile Yeşilçam’ı selamlayan, yüreğinize dokunacak bir ana-kız hikayesi.. Biricik kızı için yaşayan fedakar bir kadın; Sumru Yavrucuk. Ve Özge Gürel, annesinden utanan bir genç kız. Onlara Tuna Orhan, Fatma Toptaş ve Itır Esen gibi isimler eşlik ediyor.

CİNAYET SÜSÜ

2018 tarihli Ölümlü Dünya’da komedi ile aksiyonu başarılı biçimde harmanlayan (yönetmen) Ali Atay ve yazar arkadaşlarından, benzer tonlarda yeni bir macera! Sevilen oyuncuların hayat verdiği cinayet masası dedektifleri, ince ruhlu ve süse meraklı seri katilin peşinde..

RECEP İVEDİK 6

Her filmi ile gişe rekorlarını zorlayan Recep İvedik’in Afrika serüveni, Tivibu’da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Konya’daki Fasulye Festivali’ne hazırlanan Recep ve Nurullah, seyahat acentesi mağduru olup gergin kabilelerin arasında kalınca kahkaha fırtınası başlıyor!

SCOOB!

Küçük-büyük herkeste sempati uyandıran Scooby-Doo ve dostlarının sonbaharda seyirci ile buluşan macerası, Tivibu’nun en çok izlenenleri arasında. Gizem Avcıları’nın tanışması ve erken dönemleri, diğer merak edilenler ve küçük sürprizler için maceranın kuyruğuna takılın!

KARLAR ÜLKESİ

Özellikle küçük seyircilerin sevgilisi olarak son 10 yıla damgasını vuran animasyon, Tivibu kullanıcılarının da favorilerinden biri. Anna ve Kristoff, vefalı geyik Sven ve neşeli karakter Olaf eşliğinde Elsa’yı arıyor.. 2 Oscar’lı sihirli sihirli serüvene siz de eşlik edin!

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU