HEMEN BAŞVUR

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Jumanji: Vahşi Orman

Eski bir oyun konsolu bulup kurcaladılar, ardından birer video oyunu karakterine dönüştüler. Şimdi, avatarları çılgın bir cangılın ortasında! Kült film “Jumanji” ile yıllar önce Robin Williams böyle fantastik bir serüven yaşamıştı. O macera, gizemli bir kutu oyunu sayesinde start alıyordu...

Aslan Kral (2019)

İki Oscar ödüllü, unutulmaz filmle ayn adı taşıyan yeni bir heyecan! Bu da bir animasyon ama ‘çizgi film’ değil. Görsel olarak o kadar başarılı ki zaman zaman belgesel izlediğinizi bile zannedebilirsiniz. Benzer tarza sahip, yine Jon Favreau imzalı “Orman Çocuğu”, 2017’de Oscar’a ulaşmıştı.

Tüylü Arkadaşlar

Yavru kuşlar Muki ve Kuki’nin en büyük hayali gerçek olmuştur. Tüylü Arkadaşlar Kulübü’ne kabul edilmeleri kesinlikle büyük bir olaydır, ama burada onları bekleyen görevler hiç kolay olmayacaktır...

Oyuncak Hikayesi 4

Pixar Stüdyoları, 25 yıl önce tamamı bilgisayarda üretilmiş ilk animasyon filmine imza atarak tarihe geçiyordu. Herkesin içindeki çocuğa ulaşan macera devam ediyor ve her seferinde daha da renkli bir hal alıyor. Bu kez Woody ve sempatik dostlarına plastik çataldan yapılmış oyuncak Forky eşlik ediyor!

Aladdin (2019)

“Snatch” ve Sherlock Holmes maceralarıyla gönüllerde taht kuran yönetmen Guy Ritchie, sihirli lambadan çok eğlenceli bir macera çıkardı! Dünyaca ünlü masalda Will Smith rol aldı. Aladdin, Prenses, sihirli lamba, ve lambanın cini hazır; sizin üç dileğiniz hazır olunca macera başlayacak...

Avengers: Endgame

Tüm zamanların en çok gişe yapan yapımına hayır diyebilir misiniz? Üstelik sinemaseverler aradığı her şeyi bu filmde bulabiliyor: Merak, heyecan, mizah, sürprizler ve gözyaşları... Kısacası bu aksiyon kaçmaz!

Hayatımın Müziği

1980’lerde Pakistan kökenli İngiliz genç Javed Khan, kendini keşfediyor... Amerikan rock yıldızı Bruce Springsteen’in şarkıları delikanlının ailesini tanımasına, yeteneklerini keşfetmesine ve hayatın nasıl yaşanacağına dair ilham verecektir.

Dora ve Kayıp Altın Şehri

Dora, sinemaseverleri ormanın derinliklerine çağırıyor! Ruhunda bir kaşif barındıran ergenlik çağındaki Dora, arkadaşlarıyla beraber İnka uygarlığının gizemini anlamak üzere maceraya atılır... Film, 2000 yılından itibaren “Kaşif Dora” adıyla yayınlanan çizgi diziye dayanıyor.

O - Bölüm 2

Stephen King’in eseri olan tekinsiz palyaçonun geri dönüşü üzerine Ezikler Kulübü yeniden toplanıyor... Pennywise, aldığı yenilgiden 27 yıl sonra Derry kasabasına dönmüştür. Çocukken verdikleri sözü tutan kulüp üyeleri, O’nu bir kez daha alt etmeye yemin eder.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU