HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

MORTAL KOMBAT EFSANESİ: AKREP’İN İNTİKAMI

Mortal Kombat efsanesi, Dünya üzerinde yaşayanların kaderini belirleyecek bir turnuva ile devam ediyor! Raiden, Liu Kang, Sub-Zero, Sonya, Johnny Cage ve dahası.. Benzeri görülmemiş bu kapışma, savaşların sonunu getirebilecek mi?

ROMANTİK DEĞİL Mİ?

Tamamen işine odaklanmış genç kadının hayatı, başına aldığı darbe sonucu romantik komedi filmine dönüşürse.. Hollywood’u fetheden Avustralyalı aktris Rebel Wilson ile yakışıklı vatandaşı Liam Hemsworth’ün buluşması kaçmaz!

ANNEM

Hayatını kızına adamış bir kadın, ve annesinden utanan bir genç kız; Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel. Oyuncu kadrosu Tuna Orhan, Fatma Toptaş ve Itır Esen gibi isimler ile daha da zenginleşen bir ana-kız hikayesi.

YEDİNCİ KOĞUŞTAKİ MUCİZE

Küçük kızı ile aynı zeka yaşında olan Memo’nun dokunaklı adalet arayışı.. Türkiye’nin Uluslararası kategoride En İyi Film Oscar ödülüne aday gösterdiği yapım, Tivibu izleyicilerinin büyük ilgi gösterdiği filmler arasında yer alıyor..

LEGO FİLMİ

Minik figürler, yapı oyuncakları ve süper kahramanlarla dolu rengarenk bir macera.. Gayet sıradan biri olan Emmet, her şeyi parçalamak isteyen kötü figüre karşı! Bu aslında bir çeşit kendini keşfetme, kendine güvenme hikayesi. Ve Tivibu’da en çok seyredilen filmlerden biri.

CİNAYET SÜSÜ

Sinemamızın ince ruhlu, süslemeye meraklı seri katilini kim tanımak ister? Komedisi, aksiyonu çok sevilen Ölümlü Dünya filmine yönetmen olarak imza atan Ali Atay ve senarist arkadaşlarından yeni bir macera! Oyuncu kadrosu harika, Tivibu’da gördüğü ilgi büyük..

KONG: KAFATASI ADASI

Pasifik’teki adaya, eğlenceli bir keşif yolculuğu olacaktı. Fakat ev sahiplerini hesaba katmadılar.. Son yılların en çok beğenilen maceralarından biri, gerçek aksiyon şöleni!

1 Mart’ta Tivibu’da!

KILIÇ VE SCOOBY-DOO!

En yeni Scooby-Doo! serüveni için hazır mıyız? Gizemli olaylara bakan sempatik çete, kötü kalpli bir büyücü yüzünden Orta Çağ’a gidiyor; şövalyeler, ejderhalar, efsanevi karakterler ve taht kavgaları bizimkileri bekliyor! 9 Mart’ta Tivibu’da!

9 Mart’ta Tivibu’da!

SÜPER ZEKA

Yılın en iddialı komedilerinden biri geliyor! Artık gezegenin sınırlarını zorlayan Yapay Zeka, son araştırması için aşırı sıradan biri olan Carol’u seçince.. İnsanlığın kaderi, ne yazık ki Carol’un ellerinde!

8 Mart’ta Tivibu’da!

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU