HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Ford v Ferrari

Yirminci Yüzyıl’ın sahne olduğu en büyük rekabetlerden biri! Tasarımcı Carroll Shelby ve aynı zamanda mühendis olan sürücüsü Ken Miles, Ford için devrim niteliğinde bir araba hazırlayıp Ferrari’yi durdurabilecek mi? Üstelik Le Mans 24 Saat dayanıklılık yarışına 90 günden az vakit var! Ford v Ferrari Tivibu’da.

Scooby-Doo! & Cesur Korkak Köpek

Adını Cesur koymuşlar bir kere; de ufaklığın halini bir görseniz.. Gizem Avcıları, ıssızlığın ortasında çılgın bir serüvene atılıyor! Scooby-Doo evreninden gelen yepyeni uzun metraj, ekibin sevimli yol arkadaşı Cesur’un iyice şenlendirdiği animasyon Tivibu’da.

GULLY

Onlar, hep sokaktaydı! Los Angeles kentinin tehlikeli sokaklarında beraber büyüyen üç kafadarın peşinde 48 saat.. Onların isyanı, o güne dek rastlanmamış bir kargaşayı ve aksiyonu beraberinde getirecek.

DORA VE KAYIP ALTIN ŞEHRİ

Orman hayatından okul sıralarına nakil olan yeni yetme kızın serüveni Tivibu’da büyük ilgi görüyor. Genç kaşif Dora, orada fazla kalamıyor ve vahşi yanını geri çağırıp efsane şehir El Dorado’nun sırrını çözmeye gidiyor.. Ailece keyifle seyredilebilecek macera, 197 bölüm halinde ekrana gelen çizgi diziye dayanıyor.

ARABALAR 3

Dünya çocuklarının sevgilisi olan Arabalar’ın üçüncü macerası, Tivibu’nun en çok izlenenleri arasında! Serinin kahramanı Şimşek McQueen, kibirli bir yarışçı olarak tanındı; ardından dostluğun kıymetini öğrendi, sonra Dünya Şampiyonası’na katıldı. Bakalım bu kez, herkese meydan okuyan yeni nesil ile rekabete hazır mı?

CANAVAR AVCISI

Aksiyon türünün vazgeçilmez yıldızlarından Milla Jovovic, yerel rehberi eşliğinde paralel evrenin efendilerine kafa tutuyor! Efsanevi Capcom şirketinin aynı adı taşıyan oyununa dayanan macera, Tivibu kullanıcılarının da favorilerinden biri…

Space Jam: A New Legacy

Kral diye anılan basketbolcu LeBron James, yapay zekanın eseri olan oyuncular karşısında! LeBron, bu maça oğlunu kurtarmak için çıkacak; Buggs Bunny ve arkadaşları ona ayak uydurmaya çalışacak.. En yeni Space Jam çılgınlığı,

27 Aralık'tan itibaren Tivibu’da.

The Many Saints Of Newark

Tony Soprano kimin eseriydi? Bu yepyeni filmle The Sopranos isimli kült dizinin tarihi baştan yazılıyor! Filmde genç Anthony Soprano’yu, 2013’te 51 yaşında iken aramızdan ayrılan James Gandolfini’nin oğlu Michael’ın canlandırması özel bir heyecan ve merak konusu. The Many Saints of Newark,

26 Kasım'dan itibaren Tivibu’da.

Korku Seansı: Katil Şeytan

Doğaüstü olaylara bakan ünlü çift Ed ve Lorraine Warren, şeytanın ele geçirdiği Arne Johnson’ın cinayet davasını araştırıyor.. Testere filmleri ile parlayan James Wan’in imzasını taşıyan Korku Seansı serisinin yeni macerasında yine Patrick Wilson ve Vera Farmiga başrollerde. Korku Seansı 3,

20 Aralık'tan itibaren Tivibu’da.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU