HEMEN BAŞVUR
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

RECEP İVEDİK 5

Türkiye’nin gişe rekorunu elinde bulunduran komediyi kaçırmayın veya yeniden tadına varın! İvedik, bu macerada milli sporcu kafilesinin ulaşımını üstleniyor. Yaşanan talihsizlikler üzerine kontrolü ele alan kahramanımız, kendi imkanlarıyla madalya koleksiyonu yapmaya çalışıyor.

RECEP İVEDİK 6

Recep İvedik, seyahat acentesi mağduru! Niyet Konya’daki şenliklere katılmak iken son durak Kenya oldu. Recep ve eski ahbabı Nurullah’ı çok bilinmeyenli ve tabii ki ekstra eğlenceli bir Afrika serüveni bekliyor..

ZENGO

Kahkaha üreticileri Yasemin Sakallıoğlu ile Şahan Gökbakar’ın iş birliği yaptığı macera, Mart 2020’de vizyona girmişti. Kentsel dönüşüm sayesinde zengin olunca en büyük hayalini gerçekleştirip moda dünyasını sallamak isteyen Zerrin’in başına gelenler...

AQUAMAN

DC çizgi roman evreninden gelen devasa bir kahraman, ve dev bütçeli bir aksiyon filmi! Hollywood’un genç dahilerinden James Wan imzasını taşıyan, başroldeki James Momoa’nın karizmasıyla çok şey kattığı macera Tivibu izleyicilerinin en çok ilgi gösterdiği filmler arasında yer alıyor.

FANTASTİK CANAVARLAR: GRINDELWALD'IN SUÇLARI

Harry Potter evreninde işler karışırken siz nerede olacaksınız? Herkese hükmetmek isteyen karanlık büyücüye karşı müthiş mücadele, Johnny Depp’in katılımı ile büyüyen heyecan! Bu, son haftalarda Tivibu’da en çok seyredilen filmlerden biri; kaçırmayın!

KÜÇÜK AYAK

Karlı dağlarda yaşadığı düşünülen gizemli devlere dair hikayeleri duymuş muydunuz? Meğer onlar, yani Kocaayaklar da biz insanları efsaneden ibaret zannediyormuş.. Peki, iki türün ilk karşılaşmasını anlatan ve Tivibu’da büyük ilgi gören eğlenceli animasyon filmini kim seyretmek ister?

KAFADAR AYILAR

Çocukların çok sevdiği televizyon kahramanlarının sinema macerası geliyor! Biri Boz, biri Panda, biri Kutup Ayısı; ama üçü kardeş. Onlar, insan gibi yaşamaya özeniyordu. Ama yanlış anlamalar oldu. Mecburen, eğlenceli bir Kanada yolculuğu yapacaklar.

7 Aralık’ta Tivibu’da.

TENET

Her projesi büyük merak uyandıran Christopher Nolan, Batman üçlemesi ve Inception filmiyle çıtayı epey yükseğe taşımıştı. Pandemi sürecinde vizyona girişi sıkıntılı olan yeni filminde ise yine aksiyon adına çığır açabilecek bir işe imza atıyor ve bize, zamanı tersine çevirebilen bir kahraman sunuyor.

22 Aralık’ta Tivibu’da.

SCOOB!

Küçük-büyük pek çok hayranı bulunan sempatik çetenin 2020 tarihli serüveni için hazır olun! Scooby, Shaggy, Fred, Velma ve Daphne nasıl bir araya geldi? Gizem avcılığı alanında zirveye nasıl ulaşıldı? Bütün merak edilenler için maceranın kuyruğuna takılmanın tam zamanı!

21 Aralık’ta Tivibu’da.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU