HEMEN BAŞVUR

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Ayı Paddington 2

İlk sinema macerası ile kalpleri fetheden ve sonunda aradığı yuvayı bulan sevimli ayıcık, bu sefer teyzesinin 100’üncü doğum gününe layık bir hediye alabilmek için didinmektedir. Hedefine ulaştığında ise hediyesi çalınır. Tabii ki Paddington, işin peşini bırakmaz…

Kül Yutmaz

Gözde komedyen Tiffany Haddish, ustası Whoopi Goldberg ile buluştu! Kız kardeşlerden kariyer canavarı Danica’nın hayatı kusursuz gibi, çatlak Tanya ise şartlı tahliye olup onun yanına yerleşiyor. Kısa süre sonra, Tanya sayesinde Danica’nın çevresindekilerin maskesi bir bir düşüyor.

Sarışın Bomba

Dikkat, hayallerinizdeki aksiyon ikonu Charlize Theron olabilir! Yeni bir dünya savaşını önlemek için Berlin’e gönderilen kadın ajan, kural tanımıyor. Çünkü Lorraine, muhtemelen sahadakilerin en iyisi… Dövüş sahnelerinde parıldayan ajanımıza harika şarkılar eşlik ediyor!

Şirinler

Minik mavi yaratıkları sevmeyen var mı? Tabii ki Gargamel dışında! Kötü kalpli büyücüden kaçıp huzur ararken kendilerini milyonların yaşadığı New York’ta bulan Şirinler’in ilk sinema macerasında Hank Azaria, Katy Perry ve Neil Patrick Harris gibi yıldızların katkısı var.

Kral Şakir: Oyun Zamanı

Türk çizgi kahraman Kral Şakir’in dizisi 2016’da hayatımıza girmişti. Lisanı, mesajları ve karakterleri sayesinde pek çok takipçi edinen seri nihayet sinemaya taşındı. Filmde Şakir ve yakınları, kazara bir cep telefonuna hapsoluyor. Kurtulmanın tek yolu ise oradaki tüm oyunları kazanmak!

Aile Arasında

Gülse Birsel, yazdığı popüler komedi dizilerinin yanına gişeleri sallayan bir sinema filmi ekledi… Birbirlerine tamamen yabancı iki ailenin ‘hayırlı bir iş için’ bir araya geldiği filmde, Demet Evgar & Engin Günaydın çiftine eşlik eden dev kadroyla eğlenceli anlar sizi bekliyor.

Overlord Operasyonu

Yeni nesil sinemaseverlerin bayıldığı türden bir macera. Olay yapımcı J.J.Abrams imzasıyla savaş, aksiyon ve korku bir arada! 1944 yazında, Normandiya çıkarmasının arifesindeyiz. Öncelikle Nazi’lerin telsiz vericisi susturulmalı. Fakat müttefik askerlerini akıl almaz bir sürpriz bekliyor…

Fındıkkıran ve Dört Diyar

Hayranlık uyandıran klasik masal için sürprizlerle dolu bir uyarlama! Çiçekler Ülkesi, Tatlılar Ülkesi, Kar Taneleri Ülkesi ve dördüncü bir diyar daha… Annesinin hatırası olan kutunun anahtarını arayan genç kız, paralel evrenlerde sihirli bir yolculuğa çıkıyor.

Kadın Önde Yürür

Portre ressamı Bayan Weldon, 1890’larda kabile şefi Oturan Boğa’nın resmini yapmak üzere Sioux topraklarına gider. Orada beklediklerinden çok daha fazlasına şahit olur, hayata bakışı tamamen değişir… Jessica Chastain, Sam Rockwell ve Michael Greyeyes başlıca rollerde.