HEMEN BAŞVUR

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Pokemon: Dedektif Pikachu

Dünya çapında fenomen olan Pokemon evreninden çıkan, canlı aksiyon-animasyon tarzındaki ilk film için hazır mısınız? Sevimli Pikachu, sıkı bir dedektif olduğunu ispat etmek için babası kaybolan genç Tim Goodman’a yardım edecek, evdeki herkes unutulmaz bir macera yaşayacak..

Avengers- endgame

Avengers destanı, bütün görkemi ile serinin 2018’de kaldığı yerden devam ediyor: O zamana kadar karşımıza çıkan en büyük tehdit olan Thanos, Sonsuzluk Savaşı’nın ardından evrenin yarısını yok etmişti… Peki bu bölümde ne olacak? İzleyin ve büyük heyecanı yaşayın!

Godzilla Canavarlar Kralı

Aksiyon şöleni için ekranın karşısına geçin, çünkü efsaneden ibaret zannedilen antik canavarlar karşınızda! Godzilla, 1954’ten bu yana gezegeni titretmeye devam ediyor. Beraberinde -en azından bu macera için- Mothra, Rodan ve Ghidorah gibi devlerin adını da anmak gerek…

Ters Yüz

En İyi Animasyon Filmi dalında Oscar alan çok özel bir serüven! Bu animasyon, küçük kız Riley ve onun duyguları hakkında. Neşe, üzüntü, korku, kızgınlık… Hepsi, Riley’e seslenen karakterlere dönüşüyor; o da herkes gibi içinden gelen seslere kulak veriyor. Böylece yeni okuluna uyum sağlamaya çalışıyor.

Moana

Harika şarkılar eşliğinde gayet renkli bir okyanus macerasına hazır olun! 2017 yılının En İyi Animasyon Filmi Oscar adayı “Moana”, arkadaşlık ve dostluk hakkında… Kabile reisinin biricik kızı Moana, şekil değiştirebilen büyük kahraman Maui eşliğinde keşfedilmemiş sulara yelken açıyor.

Dumbo

Yavru da olsa bir fil, kulakları sayesinde uçabilir mi? Masal gibi filmler çeken Tim Burton, sizi hayaller diyarına davet ediyor! Teknolojinin son imkanlarını kullanan yapımın kahramanı Dumbo, daha yavru iken annesinden ayrı düşmüş. Bu hasret hikayesi, sirklerin fantastik dünyasında tam bir seyirliğe dönüşmüş.

Rocketman

Hollywood, süperstarların başarı hikayelerine yakından bakmaya devam ediyor. Bu sefer, unutulmayacak şarkılara imza atmış müzisyen Elton John’un hayatından bir kesit iddialı bir film olarak karşımızda! Üstelik ona yaraşır biçimde renkli ve başarılı bir müzikal olarak..

Oyuncak Hikayesi 4

İşte animasyon sinemasında çığır açan hikayenin ulaştığı son nokta! Emektar tahta oyuncak Şerif Woody, son model uzay adamı Buzz Lightyear ve çok renkli dostları… Bu kez onlara, plastik kaşıktan yapılmış oyuncak Forky eşlik ediyor ve öncekileri aratmayan bir macera yaşanıyor.

Wonder Woman: Bloodlines 

En yeni Wonder Woman filmine seyirci kalmayacak mısınız? Uzun metrajlı animasyonun çıkış tarihi: Ekim 2019! Bu macerada Themyscira’lı Diana, insanların dünyasından gelen çağrı üzerine yardıma koşuyor; ardından, karanlık güçlerin esas hedefinin kendi evi Themyscira olduğunu anlıyor.