HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Wonder Woman 1984

Bütün dünyanın beklediği premium filmin prömiyeri, Tivibu ile evinizin salonunda. Hem görkemli hem de eğlenceli bir macera ile geri dönen kadın kahramanın iki yeni düşmanı var: İlki, para kazanmanın yanı sıra saygı görme konusunda zaafı olan iş adamı Max Lord; diğeri ise bir trajedi sonrası kötü tarafı seçen Cheetah. Wonder Woman 1984 Tivibu'da.

TOM AND JERRY (2021)

Bütün dünyanın beklediği premium filmin prömiyeri, Tivibu ile evinizin salonunda. Eğlenceli ikili Tom ve Jerry, 2021’de gerçek dünyaya adım atıyor! Haylaz fare Jerry, asrın düğününe hazırlanan New York oteline giriş yapıp ortalığı karıştırınca kadim takipçisi Tom’dan yardım istemekten başka çare kalmıyor.

MORTAL KOMBAT (2021)

Bütün dünyanın beklediği premium filmin prömiyeri, Tivibu ile evinizin salonunda. Bilgisayar oyunlarının efsane serisinde yepyeni bir seviye.. Cole Young, Sonya Blade, İmparator Shang Tsung ve Sub-Zero gibi ünlü dövüşçülerin 2021 tarihli kapışması kaçmaz!

JUMANJİ: YENİ SEVİYE

Büyük süprizler sunan eğlence ve aksiyon dolu son Jumanji, Tivibu’da en çok ilgi gören filmlerden biri! Dijital oyunun evreninde kurallar ve mekanlar değişti. Kendilerini yeniden oyunun içinde bulan ekibin yeni üyeleri de var… Eh, oyun aleminde bırakmak ile devam etmek arasında seçim yapmak kolay değildir!

EMOJİ FİLMİ

Emojiler, hayatımızın bir parçasına dönüştü. Peki nerede yaşar, nasıl çalışır, boş vakitlerinde ne yaparlar? Tivibu’nun çok izlenenleri arasında yer alan çılgın animasyonda, emojilerin gizemli hayatından kesitler ve tabii ki eğlence var. Kelimelere sığmayacak bir macera diye buna denir!

UZAYLI SEFERİ

MCS Nova Red uzay gemisi, sizi Tivibu kullanıcılarının çok izlediği maceralardan birine götürmek için bekliyor: 2037 yılında, insanın yeni yurtlar arayışı sürmektedir. Derin uzaya yapılan keşif yolculuğu, büyük sürprizler barındırmaktadır…

A Cinderella Story: Starstruck

2021’in aile filmine hazır olun! Dünyaca sevilen Külkedisi’nin hikayesini, birbirinden bağımsız filmlerle gerçek dünyaya taşıyan serinin son örneğinde küçük kahramanımız Finley, yaşadığı çiftlikte günün birinde ünlü olmanın hayallerini kurmaktadır... Ve beklenmedik bir fırsat, kasabasına kadar gelir! A Cinderella Story: Starstruck,

14 Temmuz'dan itibaren Tivibu'da.

Teen Titans Go! See Space Jam

Michael Jordan’lı ilk Space Jam filmi, 1996’nın son haftalarında dünyayı sallamaya başlamıştı; ve şimdi Lebron James’li devam filmi gündemde! Her yaştan hayranı olan TTG kahramanlarının, efsanevi ilk filmi beraberce seyrettiği ve eğlenceyi başka bir boyuta taşıdığı yepyeni animasyon,

11 Ağustos’tan itibaren Tivibu’da.

BATMAN: THE LONG HALLOWEEN (Part II)

Batman çizgi roman evrenindeki ikonik maceralardan biri daha filme dönüştü! Gotham şehrinde Şükran Günü işlenen cinayet, sıradan bir olay gibi algılanır. Cadılar Bayramı ve Noel’de benzer olaylar yaşanınca Holiday lakaplı seri katilden bahsedilmeye başlanır... Batman: The Long Halloween'in ikinci macerası,

11 Ağustos'tan itibaren Tivibu’da.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU