Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

  • Türk Telekom Mobil faturalı tarife abonelerine Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 99,90 TL!
  • Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da Türk Telekom mobil faturalı hatları referans gösteren müşteriler, zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler!
  • Sadece kampanyaya dâhil Türk Telekom mobil tarife grubunda bulunan faturalı hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturalı hattı referans gösteren Yeni Tivibu Uydu müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya taahhüt süresi 18 aydır.
Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?
Tivibu Mobil İndirim Kampanyası kapsamında sadece Tivibu Uydu Süper Paket sunulmaktadır.

Kampanya Kapsamında Sunulan Türk Telekom Mobil Tarife Grubu İndirimi Tablosu

Paket İsmiKampanyasız Tarife Fiyatı (Aylık)Kampanyalı Başlangıç Paket Fiyatı (Aylık)Sağlanan İndirim Tutarı (Aylık)
Tivibu Uydu Süper Paket₺240,00₺139,00₺101,00


    *Referans GSM Kampanya İndirimi
Paket İsmiKampanyasız Tarife Fiyatı (Aylık)Kampanyalı Başlangıç Paket Fiyatı (Aylık)Referans İndirimli Aylık Kampanyalı FiyatMobil Hat Referansı için Sağlanan İndirim Tutarı
Tivibu Uydu Süper Paket₺240,00₺139,00₺99,90₺140,10


*Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 18 ay boyunca tabloda gösterilen indirimden faydalanabilirsiniz.
Türk Telekom Mobil Hat tarife grubu indirimi olmayan abonelerimiz 18 ay boyunca aylık kampanyalı fiyat (139 TL) üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom Mobil faturalı hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması halinde, mobil hat referansı ile aylık 99,90 TL olarak ücretlendirilecektir.

**Mobil hattın referans olmaya devam ettiği sürece ve Türk Telekom Mobil faturalı tarifelerde kalmaya ettiği takdirde indirimden faydalanabilir.
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dâhildir. Tivibu damga vergisi alınır.
Hediyeler
Kampanya dâhilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu GO Süper Paket 18 ay hediye edilecektir.
İlgili Taahhüt Bilgisi
Kampanya taahhüt süresi 18 aydır.

Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
Kurulum Hizmeti
Kampanya kapsamında Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin 300TL veya 18 ay*20TL 360 TL olarak alınmaktadır.

Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.

Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 150 TL veya 10,66 TL*18 Ay 191,88TL olarak sunulacaktır. Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum peşin 1.720 TL veya 12 ay taksitle 2.064 TL (172 TL*12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
Aktivasyon Hizmeti
Aktivasyon ücreti, uydu platform hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 54 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
Referans olarak gösterilen Türk Telekom mobil hat sahibi tarife değişikliği yaparsa Tivibu indirimi değişir mi?
Referans gösterilen mobil hattın tarifesinin değişmesi halinde tarife grubu değişirse verilen indirim tutarı da değişecektir.
Referans indirimi alabilmek için sadece mobil hat numaralarını ekletmek yeterli midir?
Hayır, yeterli değildir. Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hattın tarife ve kampanyaya uygunluğunun kontrolü için veri işleme izninin olması veya en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 60 gün içinde bu izinin verilerek gerekli kontrollerin yapılması şartıyla referans olarak iletilen mobil hat sahibinden “sms onayı” alınması gerekmektedir.

Sms onayı ile kampanyaya katılmak için Tivibu’ya referans olarak ekli mobil hattan TVSÜPER yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

Süresinde izninin ve sms onayının verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 139 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

Referans olarak kayıtlı mobil hattın, referans iptali yapabilmesi için referans olarak ekli mobil hattan IPTAL TVSUPER yazılıp 5555’e gönderilmesi yeterlidir.
Hangi koşullar Referans verilen Mobil Hattın iptali sayılmaktadır?
18 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom mobil hat sahibinin abonelik iptali, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması, faturasız hatta geçmesi veya referans verilen mobil hattın devri durumları "referans iptali" olarak değerlendirilecektir.1
Referans verdiğim hattın iptal edilmesi durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?
Hayır devam etmeyecektir. Referansın iptal edilmesi durumunda 139 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
Referans olarak ilettiğim Türk Telekom Mobil Hat numaramı değiştirmek istedim, yapabilir miyim?
Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 60 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasını değiştirebilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir. SMS yoluyla kampanya katılımı iptal edilebilir.
Yeni referans numarası ekletebilir miyim?
Tivibu uydu ekipmanları aboneye teslim edildikten sonra 60 gün içerisinde yeni referans numaranızı iletebilirsiniz.
Ek Bilgiler
Cihazlar hakkında
Uydu Alıcısı aylık cihaz kullanım bedelinin hali hazırdaki fiyatı 3,11 TL (vergi dahil) olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir.

Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Üyelik geçişleri hakkında
Kampanyada sadece süper paket olduğundan kampanya içerisine başka pakete geçiş yapılamamaktadır.

Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında
Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.