Tivibu Yıldızlı Günler Kampanyası

  • Ayın belirli günlerinde avantajlı fiyatlar sunduğumuz Yıldızlı Günler şimdi Tivibu’da!
  • 15 aylık sözünüze yerli ve yabancı kanalların yanı sıra spor, sinema, dizi, belgesel, haber, yaşam, müzik ve çocuk kanallarından ilgi alanınıza uygun paketi seçin, Tivibu’nun keyfini çıkarın.
  • Siz de hemen Tivibu Yıldızlı Günler Kampanyası’na gelin, avantajlı fiyatlarla TV keyfini doyasıya yaşayın!
  • Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Ev (IPTV) müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Kampanya 19.05.2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya taahhüt süresi 15 aydır.
Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?
Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu ve Tivibu Ev(IPTV) müşterilerimiz faydalanabilir.

Tivibu Ev - IPTV ve Uydu Paketleri

Paket İsmi1-3 Ay Kampanyalı Fiyat (Aylık)4-15 Ay Kampanyalı (Aylık)Taahhüt Süresi (Aylık)
Aile Paketi₺59,00 ₺99,0015 Ay
Sinema Paketi₺79,00 ₺119,00
Spor Paketi₺79,00 ₺119,00
Süper Paket₺99,00 ₺139,00

Tarife Fiyatı ve Kampanyalı fiyatlara aylık 3,11 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
Belirlenen fiyatlara %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
Aylık 4TL olan Aktivasyon Ücreti Kampanya fiyatlarına dahildir.
Hediyeler
Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi abonelerine Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Spor Paketi abonelerine Tivibu Go Spor paketi, Tivibu Süper Paket abonelerine de Tivibu Go Süper Paketi hediye olarak verilmektedir.
İlgili Taahhüt Bilgisi
Kampanya taahhüt süresi 15 aydır.

Taahhütname için tıklayınız.
Kurulum Hizmeti
  • Tivibu Uydu kurulumunun, kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin 500 TL veya 15 ay taksitle 630 TL (42TL*15 Ay) seçenekleri ile sunulmaktadır.
  • Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.
  • Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 180 TL peşin veya 15 ay taksitle (15TL*15 Ay) toplam 25 TL’ye sunulmaktadır.
  • Müşteri ihtiyaç veya talebine bağlı Uydu dış kurulum hizmeti peşin 2.090 TL veya 12 ay taksitle 2.520 TL (210 TL*12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
Aktivasyon Ücreti
Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında Aylık 4TL olan Aktivasyon Ücreti Kampanya fiyatlarına dahildir.
Ek Bilgiler
Cihazlar hakkında
Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3,11 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Üyelik geçişleri hakkında
Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında
Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?
Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.

Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır. Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.

Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.

Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.

Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.