Tivibu Yıldızlı Günler Kampanyası

 • Ayın belirli günlerinde avantajlı fiyatlar sunduğumuz Yıldızlı Günler şimdi Tivibu’da!
 • 18 aylık sözünüze yerli ve yabancı kanalların yanı sıra spor, sinema, dizi, belgesel, haber, yaşam, müzik ve çocuk kanallarından ilgi alanınıza uygun paketi seçin, Tivibu’nun keyfini çıkarın.
 • Siz de hemen Tivibu Yıldızlı Günler Kampanyası’na gelin, avantajlı fiyatlarla TV keyfini doyasıya yaşayın!
 • Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Ev (IPTV) müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya 29.02.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya taahhüt süresi 18 aydır.
Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?
Kampanya kapsamında Aile Paketi, Sinema Paketi, Spor Paketi ve Süper Paket bulunmaktadır.

Tivibu Ev (IPTV) Paketleri:

Kampanya Kapsamındaki PaketlerTarife Fiyatı (Vergi Dahil)1-6 Ay Kampanyalı Fiyatı (Aylık)1-6 Ay İndirim Tutarı (Aylık)7-18 Ay Kampanyalı Fiyatı (Aylık)7-18 Ay İndirim Tutarı (Aylık)Taahhüt SüresiAktivasyon Ücreti
IPTV Aile Paketi₺165,00₺59,90₺105,10

₺89,90

₺75,1018 Ay
3 TL*18 Ay)
IPTV Sinema Paketi₺190,00₺79,90₺110,10₺109,90₺80,10
IPTV Spor Paketi₺190,00₺79,90₺110,10₺109,90₺80,10
IPTV Süper Paket₺240,00₺109,90₺130,10₺139,90₺100,10

Tarife Fiyatı ve Kampanyalı fiyatlara aylık 3,11 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
Belirlenen fiyatlara %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Kampanya taahhüt süresi sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
Aktivasyon Ücreti 18 ay boyunca ayda 3 TL olacak şekilde faturaya eklenecektir.
Hediyeler
Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi abonelerine Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Spor Paketi abonelerine Tivibu Go Spor paketi, Tivibu Süper Paket abonelerine de Tivibu Go Süper Paketi hediye olarak verilmektedir.
İlgili Taahhüt Bilgisi
Kampanya taahhüt süresi 18 aydır.

Taahhütname için tıklayınız.
Kurulum Hizmeti
 • Kampanya kapsamında Tivibu Ev iç kurulum ücreti alınmayacaktır.
 • Tivibu Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin 300 TL veya 18 ay taksitli seçenekleri ile 360 TL olarak alınmaktadır.
 • Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.
 • Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 150 TL peşin veya 18 ay taksitle 192 TL olarak sunulacaktır.
 • Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum peşin 1.720 TL veya 12 ay taksitle 2.064 TL (172 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
Aktivasyon Ücreti
Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde ayda 3 TL olarak 18 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.
Ek Bilgiler
Cihazlar hakkında
Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3,11 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Üyelik geçişleri hakkında
Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında
Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?
Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.

Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır. Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.

Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.

Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.

Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.