Tivibu GO Yıllık Paketleri

  • Yıl boyu TV Keyfi avantajlı fiyatlar ile dilediğiniz yerde sizlerle. Üstelik taahhüt ve kurulum yok!
  • Yerli ve yabancı kanalların yanı sıra spor, sinema, dizi, belgesel, haber, yaşam, müzik ve çocuk kanallarından ilgi alanınıza uygun paketi seçin Tivibu GO’nun keyfini çıkarın.
  • Siz de Tivibu GO Yıllık Paketleri ile Tivibu GO’ya gelin, dolu dolu TV keyfini yıl boyu yaşamaya hemen başlayın!
  • Tüm yeni müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Tivibu GO Yıllık Paketleri 31 Aralık 2024 tarihine kadar satın alınabilir
  • Kampanya kapsamında taahhüt bulunmamaktadır.
Paket Fiyatları Nedir?
Dahil olan paketlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

Paket İsmiWeb,Cep,Tablet Erişimli Tarife Fiyatı (Vergi dahil)Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli Tarife Fiyatı (Vergi dahil)Kullanım Süresi
Tivibu GO Aile Yıllık Paketi₺209₺29912 Ay*
Tivibu GO Sinema Yıllık Paketi₺249₺33912 Ay
Tivibu GO Spor Yıllık Paketi₺249₺33912 Ay
Tivibu GO Süper Yıllık Paketi₺339₺42912 Ay

Fiyatlar aylık olup KDV dahildir.

Seçim yapılan Tivibu GO Yıllık (12 aylık) paketinin ücreti tek seferde tahsil edilecektir. Seçim yapılan Tivibu GO Yıllık paketi satın alındığı tarih itibarıyla 12 ay boyunca kullanılabilir. Yıllık paketler 12 ay sonunda otomatik olarak sonlanmaktadır.

**Seçilen pakete ve erişim tipine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.
Hediyeler
Tivibu GO Yıllık Paketine başvuran yeni müşterilerimizin, aynı zamanda Türk Telekom faturalı veya faturasız mobil tarifelerde bireysel aboneliği var ise; bu müşterilerimize 12 ay boyunca her ay sadece Tivibu GO uygulaması özelinde kullanılabilecek aylık mobil internet paketi hediye edilecektir. Hediye verilecek mobil internet paketinden faydalanabilmek için Müşterilerimizin TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunması gerekmektedir. Mobil internet hediyesi içeriği, başvurulan Tivibu GO paketine göre değişmektedir.
İlgili Taahhüt Bilgisi
Kampanya kapsamında taahhüt bulunmamaktadır.

Ek Bilgiler
Üyelik geçişleri hakkında
Tivibu GO Yıllık Paketi seçildikten sonra başka bir Tivibu GO paketine geçiş yapılamayacaktır.

Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu GO kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Kırmızı Halı kapsamındaki ücretli filmler veya diğer ücretli içerikler, aylık paket ücreti kapsamında değildir. Bu içerikleri kiraladığınız veya izlediğiniz takdirde belirlenen ücretler seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre yansıtılacaktır.

İnternet kota kullanımı hakkında
Tivibu GO, bağlantı yapılan internet kotasını etkilemektedir.

İptal hakkında
Tivibu GO Yıllık Paketleri taahhütlü değildir. Taahhüt ihlal halinde yansıtılan Taahhüt İhlal Ücreti (cayma bedeli) yoktur. Yıllık paketinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal halinde paket ücretinde iade yapılmamaktadır.