HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

1. Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

 • Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu müşterilerimiz faydalanabilir.

2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?

 • Tivibu Uydu Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası aşağıdaki Uydu paketleri için geçerlidir.

  Tivibu Uydu Paketleri:

  Paket İsmi

  Tarife Fiyatı (Vergi Dahil)

  Kampanyalı Paket Fiyatı (Vergi Dahil)

  İndirim Tutarı

  Taahhüt Süresi

  Aktivasyon Ücreti x 24 Ay

  Aile Paketi

  ₺68,00

  ₺22,00

  ₺46,00

  24 Ay

  ₺2

  Spor Paketi

  ₺78,00

  ₺28,00

  ₺50,00

  24 Ay

  ₺2

  Sinema Paketi

  ₺78,00

  ₺28,00

  ₺50,00

  24 Ay

  ₺2

  Süper Paketi

  ₺98,00

  ₺38,00

  ₺60,00

  24 Ay

  ₺2

   

  Tarife Fiyatı ve Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
  Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
  Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
  Aktivasyon Ücreti 24 ay boyunca ayda 2 TL olacak şekilde faturaya eklenecektir.

3. Tivibu Uydu Kablosuz Bağlantı Cihazı bilgileri

 • Cihaz hakkında

  Kablosuz bağlantı cihazı, Wifi üzerinden uydu cihazınızın internetinize bağlanmasını sağlar. İnternet bağlantınız sayesinde Tivibu teknik özelliklerini uydu cihazınızda kullanılabilirsiniz. Tivibu uydu kutusu ile bağlantısı kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

  Tivibu Uydu Wifi Bağlantı Cihazı kampanya bilgileri için tıklayınız.

  Cihaz kurulumu ve ürün detayları için tıklayınız.

  Tivibu Uydu Teknik Özellikler

  Durdur İzle/ Geri Al İzle: Tüm yerli ve yabancı TV kanallarının yayınlarını dilediğiniz an durdurabilir ve dilediğiniz zaman kaldığınız yerden TV keyfine devam edebilirsiniz.

  Tivibu'nun Geri Al-İzle özelliği; tüm yerli ve yabancı TV kanallarının yayın akışlarını hiç izleme yapmadan, kumandada yer alan "Rehber" özelliğinden dilediğiniz zaman 7 güne kadar geri alıp tekrar izleyebilmenizi sağlar. Böylece 7 gün içerisinde TV’de yayınlanmış hiçbir programı kaçırmazsınız.

  Tekrar İzle: TV kanallarında yer alan ve en beğenilen dizi, eğlence, yarışma ve spor programlarını kaydetmenize gerek kalmadan yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar "Tekrar İzle" klasörü içerisinden izlemenize olanak sağlayan Tivibu özelliğidir.

  Kaydet İzle: Tüm yerli ve yabancı TV kanallarındaki izlediğiniz programı tekrar izlemek için kaydedebilir 90 güne kadar izleyebilir ya da gelecek zamanlı programlar için kaydetme talimatı verebilirsiniz.

4. Hediyeler

 • Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi ve Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Spor Paketi abonelerine Tivibu Go Spor paketi, Tivibu Süper Paket abonelerine de Tivibu Go Süper Paketi hediye olarak verilmektedir. 

5. Geçerli Olduğu Tarihler

 • Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

6. İlgili Taahhüt Bilgisi

 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
   
  Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.

7. Kurulum Hizmeti

 • Tivibu Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin 120 TL veya 12/24 ay taksitli seçenekleri ile 144 TL olarak alınmaktadır.
  Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.
  Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 84 TL peşin veya 12/24 ay taksitle 96 TL olarak sunulacaktır.
  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum peşin 350 TL veya 12 ay taksitle 420 TL (35 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

8. Aktivasyon Hizmeti

 • Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde ayda 2 TL olarak 24 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.

9. Ek Bilgiler

 • Cihazlar hakkında
  Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.
  Üyelik geçişleri hakkında
  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.
  Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.
  İptal hakkında
  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

10. Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?

 • Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.
  Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.
  Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...