Tivibu Uydu Faturasız Mobil Kampanyası

  • Türk Telekom Mobil faturasız tarifelere yeni gelen abonelere Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 76 TL!
  • Türk Telekom faturasız hat sahibi olan ya da Türk Telekom mobil faturasız hattı referans gösteren müşteriler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler!
  • Kampanyaya dâhil Türk Telekom mobil tarife grubunda bulunan faturasız hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturasız hattı referans gösteren yeni Tivibu Uydu müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?
Kampanya Kapsamında Sunulan Tivibu Uydu Paketi:

Kampanya Kapsamındaki PaketTarife Fiyatı (Aylık)*Kampanyalı Tarife Fiyatı (Aylık)Kampanyalı Cihaz Kullanım Bedeli (Aylık)Sağlanan İndirim Tutarı (Aylık)
Uydu Süper Paket₺192,19₺106,00Yok₺86,19


Tarife Fiyatı (Aylık)Kampanyalı Fiyatı (Aylık)**Aylık Referans GSM Kampanya İndirimleri
Tarife FiyatıTarife FiyatıPaket Fiyatıİndirim Tutarı
₺192,19₺106,00₺76,00₺116,19

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dâhildir.

*Yukarıdaki tabloda yer alan referans GSM indirimi olmayan aboneler 24 aylık taahhüt süresi boyunca aylık yukarıda belirtilen kampanyalı fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

**Kampanya kapsamında Tivibu referans kampanya indirimlerinden faydalanabilmek için Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren en geç 60 (altmış) gün içinde en fazla 1 (bir) adet Türk Telekom faturasız mobil hat referans olarak gösterilmelidir. Referans olarak ekli mobil hat aynı 60 gün içerisinde sms onayını vererek kampanya katılımını sağlamalıdır.

Referans olarak ekli mobil hat aylık 20TL yükleme tutarına erişemediği takdirde ilgili ay kampanyalı başlangıç ücreti olan 106TL’den ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom mobil faturasız hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması ve minimum yükleme tutarı olan 20 TL’nin her ay yüklenmesi halinde, 192,19 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 116,19 TL indirimle aylık 76 TL olarak ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında her bir Türk Telekom mobil hattı sadece 1(bir) kere referans olarak kullanılabilir. Abone, kampanya kapsamında referans gösterdiği Türk Telekom faturasız mobil hattın kampanyaya referans olmaya devam etmesi koşuluyla en fazla 24(yirmidört) ay boyunca belirtilen indirimlerden aylık olarak faydalanabilir.

Tarife fiyatına dahil olan aylık 3,11 TL olan cihaz kullanım tarife bedeli, kampanya kapsamında ücretsizdir. Kampanya kapsamında her bir Türk Telekom mobil hattı sadece 1(bir) kere referans olarak kullanılabilir. Abone, kampanya kapsamında referans gösterdiği Türk Telekom faturasız mobil hattın kampanyaya referans olmaya devam etmesi koşuluyla en fazla 24 ay boyunca belirtilen indirimlerden aylık olarak faydalanabilir.
Hediyeler
Kampanya dâhilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu GO Süper Paket 24 ay hediye edilecektir.
İlgili Taahhüt Bilgisi
Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.

Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
Kurulum Hizmeti
Kampanya kapsamında Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin 120 TL veya 12/24 ay taksitli seçenekleri ile 144 TL olarak alınmaktadır.

Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.

Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 84 TL peşin veya 12/24 ay taksitle 96 TL olarak sunulacaktır.

Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum peşin 350 TL veya 12 ay taksitle 420 TL (35 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
Aktivasyon Hizmeti
Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 48 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
Referans indirimi alabilmek için sadece mobil hat numarasını ekletmek yeterli midir?
Hayır, yeterli değildir. Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hattın tarife ve kampanyaya uygunluğunun kontrolü için veri isleme izninin olması veya en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 60 gün içinde bu izinin verilerek gerekli kontrollerin yapılması şartıyla referans olarak iletilen mobil hat sahibinden “sms onayı” alınması gerekmektedir.

Sms onayı ile kampanyaya katılmak için Tivibu’ya referans olarak ekli mobil hattan TVFATURASIZ yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

Süresinde izninin ve sms onayının verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 106 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

Referans olarak kayıtlı mobil hattın, referans iptali yapabilmesi için; IPTAL TVFATURASIZ yazılıp 5555’e göndermesi yeterlidir.
Referans mobil hat iptal durumları nelerdir?
24 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom Mobil hat sahibinin abonelik iptali, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması veya referans verilen mobil hattın devri durumları "referans iptali" olarak değerlendirilecektir.
Referans verdiğim hattın iptal edilmesi durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?
Hayır, devam etmeyecektir. Referansın iptal edilmesi durumunda 106 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
Referans olarak ilettiğim Türk Telekom Mobil Hat numaramı değiştirmek istedim, yapabilir miyim?
Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 60 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasını değiştirebilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir.
Ek Bilgiler
Cihazlar hakkında
Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3,11 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Üyelik geçişleri hakkında
Kampanyada sadece süper paket olduğundan kampanya içerisine başka pakete geçiş yapılamamaktadır.

Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında
Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.