HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu Süper Paket İlk 3 Ay Bizden Kampanyası

Kampanya Detayları

 • 1.Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

  Kampanyadan faydalanmak için online başvuru yapmanız gerekmektedir. Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu ve Tivibu Ev müşterilerimiz faydalanabilir.
   
 • 2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?

  Kampanya sadece Süper Paket için geçerlidir.
 • Tivibu Uydu:
   
  Paket İsmi Tarife Fiyatı 1-3. Aylar Kampanyalı Paket Fiyatı (Vergi Dahil) 1-3. Aylar İndirim Tutarı 4-27. Aylar Kampanyalı Paket Fiyatı (Vergi Dahil) 4-27. Aylar İndirim Tutarı Taahhüt Süresi Aktivasyon Ücreti x 24 Ay
  (KDV Dahil)
  Süper Paketi ₺98,00 ₺0,00 ₺98,00 ₺39,90 ₺58,10 27 Ay ₺1,50

   
 • Tivibu Ev (IPTV):
   
  Paket İsmi Tarife Fiyatı 1-3. Aylar Kampanyalı Paket Fiyatı (Vergi Dahil) 1-3. Aylar İndirim Tutarı 4-27. Aylar Kampanyalı Paket Fiyatı (Vergi Dahil) 4-27. Aylar İndirim Tutarı Taahhüt Süresi Aktivasyon Ücreti x 24 Ay
  (KDV Dahil)
  Süper Paketi ₺98,00 ₺0,00 ₺98,00 ₺44,90 ₺58,10 27 Ay ₺1,50
 • Tarife fiyatına dahil olan aylık 3 TL olan cihaz kullanım tarife bedeli, kampanya kapsamında ücretsizdir.
  Tivibu Ev için, HD paketin tarife ücreti ve indirim tutarı tabloda belirtilen ücretlere ek aylık 5 TL olarak ayrıca ücretlendirilir.
  Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
  Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
  Aktivasyon Ücreti taahhüt süresinin 4. ayı itibarı ile ücretlendirilmeye başlayacak ve 24 ay taksitle ayda 1,5 TL olacak şekilde faturaya eklenecektir.
 • 3. Hediyeler

  Kampanya dahil olan abonelere Tivibu Go Süper Paket hediye olarak verilmektedir.
 • 4. Geçerli Olduğu Tarihler

  Kampanya 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir.
   
 • 5. İlgili Taahhüt Bilgisi

  Kampanya taahhüt süresi 27 aydır.
   
  Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
  Tivibu Ev taahhütnamesi için tıklayınız.
 • 6. Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında Tivibu Ev iç kurulum ücreti alınmayacaktır.

  Tivibu Uydu kurulumunun online başvuru sonucunda çağrı merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda iç kurulum bedeli 48 TL peşin veya 24 ay taksitle sunulacaktır. Kurulum ekiplerimiz tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin veya 24 ay taksitli seçeneği ile 84 TL olarak faturaya yansıtılır.
  Tivibu Uydu hizmeti için Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı olarak dış kurulum hizmetini 125 TL peşin veya 12 ay taksitle toplam 132 TL’ye satın alınabilir.
  Tüm taksitli ücretlendirmeler taahhüt süresinin 4.ayı itibariyle başlar.
 • 7. Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile Abone’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli, üyeliğin 4.ayından itibaren aylık 1,5 TL olarak 24 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.
 • 8. Ek Bilgiler

  Cihazlar hakkında

  Aylık 3 TL olan cihaz kullanım tarife bedeli, kampanya kapsamında ücretsizdir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

  Üyelik geçişleri hakkında

  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

  Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

  İptal hakkında

  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir. Detaylı bilgi için Kampanya Taahhütnamesi’ne bakabilirsiniz.
   
  Tivibu Ev ve Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?

  Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.
  Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır. Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.

  Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.
  Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.
  Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Net Fiyat Kampanyası
Tivibu Mobil İndirim Kampanyası
Tivibu Uydu Faturasız Mobil Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...