Tivibu Seni Çağırıyor Kampanyası

Bu kampanyada, 24 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 84TL’lik (iç) kurulum ücreti hediyedir.

Kampanya Detayları

 • 1. Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  Kampanyadan yeni müşterilerimiz faydalanabilir. 444 5 375 üzerinden kampanyaya ulaşabilirsiniz.

 • 2. Kampanya hangi Tivibu paketleri için geçerlidir?

  Tivibu Seni Çağırıyor Kampanyası aşağıdaki Tivibu paketleri için geçerlidir.

  Paket İsmi Tarife Fiyatı
  (Vergi Dahil)
  Kampanyalı Paket Fiyatı * 24 Ay
  (Vergi Dahil)
  İndirim Tutarı Taahhüt Süresi Aktivasyon ücreti
  * 36 Ay
  Sinema  Paketi 38,00 TL 15,00 TL 23,00 TL 24 Ay 1 TL

  * Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir. * Tivibu Ev için HD paketlerde tablodaki fiyatlara +5 TL ücret alınır.Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir. Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.

 • 3. Hediyeler

  Tivibu Sinema paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paket hediyedir.
  Aynı zamanda kampanya dahilinde tüm paketlerde 84TL tutarındaki iç kurulum hizmetimiz de hediyedir.

 • 4. Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya, 30 Eylül 2018'e kadar geçerlidir. Türk Telekom A.Ş. kampanya süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

 • 5. İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt alınmaktadır.

 • 6. Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında 84 TL tutarındaki Tivibu Ev kurulum ve Uydu iç kurulum ücreti alınmayacaktır.
  Tivibu Uydu için müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum taksitli 132 TL (11 TL x 12 Ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • 7. Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile ABONE'ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli, ayda 1 TL olarak 36 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.

 • 8. Kampanya detayları

  Cihazlar hakkında

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır Abonelik süresi boyunca yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir. Aboneliğin iptali durumunda, kampanya kapsamında abonenin kullanımı amacı ile teslim edilen Tivibu Uydu Alıcısı, Kablo, Kumanda ve Smart Kart'ın mülkiyeti TTNET'e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.

 • Üyelik geçişleri hakkında

  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

 • Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ayrıca yansıtılacaktır.

 • Abonelik Sonrası İşlemler Hakkında ;

  Nakil: Tivibu Uydu hizmeti tek başına ya da İnternet hizmeti ile birlikte nakil edilebilir. Nakil esnasında kurulum istemeyen müşterilerin adres değişikliği bilgilerini TTNET'e bildirmesi gerekmektedir.
  Devir: Uydu hizmeti devir edilemeyecektir.
  Hat Dondurma: Uydu hizmetinde hat dondurma yapılmamaktadır.

 • İptal hakkında

  Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.Abonelik iptali halinde mülkiyeti TTNET'e ait cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Yılın Kampanyası
Sinema Paketi İlk 6 Ay 9 TL

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...