HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu Go 1 Ay Ücretsiz Deneme Paketleri

Tivibu Go’yu 1 Ay Ücretsiz deneyimleme şansını kaçırmayın. Üstelik taahhüt ve kurulum yok!

1. Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

 • Yeni müşteriler, Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketleri arasında seçim yaparak 1 ay ücretsiz deneme paketinden faydalanabilir. Her bir müşteri deneme paketlerinden sadece birini seçerek tek bir defa faydalanabilir. Farklı başvuru kanallarından talepte bulunması Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketi faydasına ilişkin yeni bir hak vermeyecektir.

2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?

 • Dahil olan paketlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

  Tivibu Go Paketleri:
   
    Erişim Seçeneği**  
  Paket ismi Web,Cep,Tablet Erişimli Tarife Fiyatı(Vergi dahil) Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli Tarife Fiyatı(Vergi dahil) Hediye Süresi
  Tivibu Go Aile Paketi 7,90 TL 15,90 TL 1 Ay*
  Tivibu Go Sinema Paketi 9,90 TL 17,90 TL 1 Ay
  Tivibu Go Spor Paketi 10,90 TL 18,90 TL 1 Ay
  Tivibu Go Süper Paketi 14,90 TL 22,90 TL 1 Ay


  Belirlenen fiyatlara %18 KDV dahildir. itunes ödeme yöntemi ile satın alınan paketlerin fiyatları farklılık göstermektedir.
  * Seçim yapılan Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketine ilişkin olarak 1 ay süresince ücret yansıtılmayacaktır. Paket kullanımının devam etmesi halinde seçim yapılan paketin güncel tarife ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
  ** Seçilen pakete ve erişim tipine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

3. Hediyeler

 • Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketine başvuran yeni müşterilerimizin, aynı zamanda Türk Telekom faturalı veya faturasız mobil tarifelerde bireysel aboneliği var ise; bu müşterilerimize 12 ay boyunca her ay sadece Tivibu Go uygulaması özelinde kullanılabilecek aylık mobil internet paketi hediye edilecektir. Hediye verilecek mobil internet paketinden faydalanabilmek için Müşterilerimizin TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunması gerekmektedir. Mobil internet hediyesi içeriği başvurulan Tivibu Go paketine göre değişmektedir.

4. Geçerli Olduğu Tarihler

 • Tivibu Go 1 Ay Ücretsiz Deneme paketlerine 22.11.2021 tarihine kadar başvurulabilir.
  Tivibu Go’nun diğer satış kanallarından 31.01.2022 tarihine kadar başvurulabilir.

5. İlgili Taahhüt Bilgisi

 • Kampanya kapsamında taahhüt bulunmamaktadır.

6. Ek Bilgiler

 • Üyelik geçişleri hakkında
  Tivibu Go 1 Ay Ücretsiz Deneme paketi seçildikten sonra 1 ay ücretsiz deneme paketleri içerisinde paket değişikliği yapılamayacaktır. Müşteri ancak Türk Telekom Ofis/Bayileri ve Tivibu Müşteri Hizmetleri üzerinden tanımlanan Tivibu Go 1 Ay Ücretsiz deneme paketinden, talep etmesi halinde sadece Tivibu Go’nun tarife paketlerine geçiş yapabilecektir.
  Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu Go kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Kırmızı Halı kapsamındaki ücretli filmler veya diğer ücretli içerikler, aylık paket ücreti kapsamında değildir. Bu içerikleri kiraladığınız veya izlediğiniz takdirde belirlenen ücretler seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre yansıtılacaktır.
  İnternet kota kullanımı hakkında
  Tivibu Go , bağlantı yapılan internet kotasını etkilemektedir.
  İptal hakkında
  Tivibu Go 1 ay ücretsiz paketleri taahhütlü değildir. Taahhüt ihlalinde alınan cayma bedeli yoktur. Paketinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Net Fiyat Kampanyası
Tivibu 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...