Tivibu Ek %10 İndirim Kampanyası

Kampanya Detayları

 • 1.Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

  Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu ve Ev müşterilerimiz faydalanabilir.
   
 • 2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?  Tivibu Ek %10 İndirim Kampanyası aşağıdaki paketler için geçerlidir.
   
  Paket İsmi Tarife Fiyatı Kampanyalı Paket Fiyatı (ilk 3 ay) İndirim Tutarı
  (ilk 3 ay)
  Kampanyalı Paket Fiyatı (4-24.aylar) İndirim Tutarı
  (4-24.aylar)
  Taahhüt Süresi Aktivasyon Ücreti x 24 Ay
  Aile Paketi 29 TL 17,1 TL 11,9 TL 19 TL 10 TL 24 Ay 1,5 TL
  Sinema Paketi 38 TL 22,5 TL 15,5 TL 25 TL 13 TL 24 Ay 1,5 TL
  Süper Paketi 78 TL 31,5 TL 46,5 TL 35 TL 43 TL 24 Ay 1,5 TL
   
  Tarife Fiyatı ve Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
  Tivibu Ev için, HD paketlerin tarife ücretleri SD +5 TL’dir.
  Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.
  Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
  Aktivasyon Ücreti 24 ay boyunca ayda 1,5 TL olacak şekilde faturaya eklenecektir.
   
 • 3. Hediyeler  Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi, Tivibu Sinema Paketi ve Tivibu Süper Paket abonelerine mevcut paket içerikleri ile aynı olan Tivibu Go paketi hediyedir.
   
 • 4. Geçerli Olduğu Tarihler  Kampanya 28 Ekim 2018- 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
   
 • 5. İlgili Taahhüt Bilgisi  Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
   
  Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
  Tivibu Ev taahhütnamesi için tıklayınız.
   
 • 6. Kurulum Hizmeti  Kampanya kapsamında iç kurulum ücreti alınmayacaktır.
  Uydu hizmeti için müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
   
 • 7. Aktivasyon Hizmeti  Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile Abone’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli, ayda 1,5 TL olarak 24 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.
   
 • 8. Ek Bilgiler

  • Cihazlar hakkında
  Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.
  • Üyelik geçişleri hakkında
  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.
  • Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.
  • İptal hakkında
  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
   
  Tivibu Ev ve Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?

  Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.
  Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır. Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.

  Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.
  Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.
  Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...

Tivibu Uydu Faturasız Mobil Kampanyası

Kampanya Detayları

 • 1.Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?  Kampanyaya dâhil Türk Telekom mobil tarife grubunda bulunan faturasız hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturasız hattı referans gösteren yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.
   
 • 2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?  Kampanya Kapsamında Sunulan Tivibu Uydu Paketi:
  Kampanya Kapsamındaki Paket Paket Adı Kampanyasız  Tarife Fiyatı (Aylık) Kampanyasız Cihaz Kullanım Bedeli (Aylık) *Kampanyalı Tarife Fiyatı (Aylık) Kampanyalı Cihaz Kullanım Bedeli (Aylık) Kampanya Kapsamında Paket Ücretinde Sağlanan İndirim Tutarı (Aylık)
    Süper Paket  75 TL 3 TL 39 TL Yok 36 TL

  Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dâhildir.
   
  Kampanyasız Tarife Fiyatı (Aylık) Kampanyalı Tarife Fiyatı (Aylık) **Aylık Referans GSM Kampanya İndirimleri
  1. İndirim Grubu 2. İndirim Grubu 3. İndirim Grubu
  Tarife Fiyatı Kampanyalı Başlangıç Fiyatı Paket Fiyatı İndirim Tutarı Paket Fiyatı İndirim Tutarı Paket Fiyatı İndirim Tutarı
  75 TL 39 TL 19,9TL 55,1 TL 14,9TL 60,1 TL 14,9 TL 60,1 TL


  *Yukarıdaki tabloda yer alan referans GSM indirimi olmayan aboneler 24 aylık taahhüt süresi boyunca aylık yukarıda belirtilen kampanyalı fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

  **Kampanya kapsamında Tivibu referans kampanya indirimlerinden faydalanabilmek için en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 60 (altmış) gün içinde en fazla 1 (bir) adet Türk Telekom faturasız mobil hat referans olarak gösterilmelidir. Referans olarak ekli mobil hat aynı 60 gün içerisinde sms onayını vererek kampanya katılımını sağlamalıdır.

  Referans gösterilen mobil hattın aylık toplam TL yükleme tutarına göre, verilen aylık indirim tutarları tabloda belirtildiği şekilde değişkenlik göstermektedir.

  1.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak ekli faturasız mobil hattın ilgili ay içerisinde 20TL-39TL arası yükleme yapması gerekmektedir.

  2.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak ekli faturasız mobil hattın ilgili ay içerisinde 40TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.

  3.indirim grubu indiriminden yararlanılabilmesi için referans olarak eklendiği sırada faturasız mobil hat, Türk Telekom faturasız mobile son 30 gün içinde gelmiş olmalı ve ilgili ay içerisinde toplamda en az 20TL yükleme tutarına erişmelidir.

  Referans olarak ekli mobil hat aylık 20TL yükleme tutarına erişemediği takdirde ilgili ay kampanyalı başlangıç ücreti olan 39TL’den ücretlendirilecektir.

  Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom mobil faturasız hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması ve minimum yükleme tutarı olan 20 TL’nin her ay yüklenmesi halinde, 75 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 60,1 TL indirimle aylık 14,9 TL olarak ücretlendirilecektir.

  Kampanya kapsamında aylık 3 TL (ÜçTürkLirası) olan Cihaz Kullanım Bedeli ücretsizdir.

  Kampanya kapsamında her bir Türk Telekom mobil hattı sadece 1(bir) kere referans olarak kullanılabilir. Abone, kampanya kapsamında referans gösterdiği Türk Telekom faturasız mobil hattın kampanyaya referans olmaya devam etmesi koşuluyla en fazla 24(yirmidört) ay boyunca belirtilen indirimlerden aylık olarak faydalanabilir.
 • 3. Hediyeler  Kampanya dâhilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 12 ay hediye edilecektir.
   
 • 4. Geçerli Olduğu Tarihler  Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
   
 • 5. İlgili Taahhüt Bilgisi  Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
   
  Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
 • 6. Kurulum Hizmeti

   

  Kampanya kapsamında Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin ve 24 ay taksitli seçenekleri ile 84 TL olarak alınmaktadır.

  Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır.

  Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 48 TL peşin veya 24 ay taksitle sunulacaktır.

  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

  Self kurulum hizmeti sadece belirli Türk Telekom Bayileri üzerinden sağlanabilmektedir.

 • 7. Aktivasyon Hizmeti  Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 36 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
   
 • 8. Referans indirimi alabilmek için sadece mobil hat numarasını ekletmek yeterli midir?  Hayır, yeterli değildir. Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hattın tarife ve kampanyaya uygunluğunun kontrolü için veri isleme izninin olması veya en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 60 gün içinde bu izinin verilerek gerekli kontrollerin yapılması şartıyla referans olarak iletilen mobil hat sahibinden “sms onayı” alınması gerekmektedir.

  Sms onayı ile kampanyaya katılmak için Tivibu’ya referans olarak ekli mobil hattan TVFATURASIZ yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

  Süresinde izninin ve sms onayının verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

  Referans olarak kayıtlı mobil hattın, referans iptali yapabilmesi için; IPTAL TVFATURASIZ yazılıp 5555’e göndermesi yeterlidir.
   
 • 9. Referans mobil hat iptal durumları nelerdir?  24 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom Mobil hat sahibinin abonelik iptali, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması veya referans verilen mobil hattın devri durumları "referans iptali" olarak değerlendirilecektir.
 • 10. Referans verdiğim Türk Telekom Mobil faturasız hattın iptal edilmesi, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?  Hayır, devam etmeyecektir. Referansın iptal edilmesi durumunda 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • 11. Referans olarak ilettiğim Türk Telekom Mobil Hat numaramı değiştirmek istedim, yapabilir miyim?  Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 60 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasını değiştirebilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir.
   
 • 12. Ek Hizmetler  Cihazlar hakkında

  Uydu Alıcısı aylık cihaz kullanım bedelinin hali hazırdaki fiyatı 3 TL (vergi dahil) olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir.

  Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

  Üyelik geçişleri hakkında

  Kampanyada sadece süper paket olduğundan kampanya içerisine başka pakete geçiş yapılamamaktadır.

  Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

  İptal hakkında

  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Kampanya Detayları

 • 1. Kampanyadan kimler faydalanabilir?

 • Sadece kampanyaya dahil Türk Telekom mobil tarife grubunda bulunan faturalı hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturalı hattı referans gösteren Yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.
 • 2. Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Tivibu Mobil İndirim Kampanyası kapsamında sadece Tivibu Uydu Süper Paket sunulmaktadır.

  Kampanya Kapsamında Sunulan Türk Telekom Mobil Tarife Grubu İndirimi Tablosu
  Mobil Hat Sayısı Kampanyasız Tarife Fiyatı (Aylık) Kampanyalı Tarife Fiyatı (Aylık) **Referans Kampanya İndirimleri
  1. Mobil Tarife Grubu 2. Mobil Tarife Grubu 3. Mobil Tarife Grubu
  Mobil Hat Referans Sayısı Tarife Fiyatı Kampanyalı Başlangıç Fiyatı Paket Fiyatı İndirim Tutarı Paket Fiyatı İndirim Tutarı Paket Fiyatı İndirim Tutarı
  1 75 TL 39 TL 19,9 TL 55,1 TL 14,9 TL 60,1 TL 9,9 TL 65,1 TL
  2 14,9 TL 60,1 TL 9,9 TL 65,1 TL 5 TL 70 TL

  *Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda gösterilen indirimden faydalanabilirsiniz. Türk Telekom Mobil Hat tarife grubu indirimi olmayan abonelerimiz 24 ay boyunca belirtilen kampanyalı fiyat (39 TL)üzerinden ücretlendirilecektir Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom Mobil faturalı hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması halinde, tek mobil hat referansı ile 75 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 65,1 TL indirimle aylık 9,9 TL olarak ücretlendirilecektir.

  Mobil Hat Sayısı Tarife Fiyatı Kampanyalı Fiyat **TT Faturalı Yeni Gelen Mobil Referans
        Paket Fiyatı İndirim Tutarı
  1 75 TL 39 TL 9,9 TL 65,1 TL
  **Mobil hattın referans olmaya devam ettiği sürece ve Türk Telekom faturalı tarifelerde kalmaya ettiği takdirde indirimden faydalanabilir.
  Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dâhildir.
  Tivibu damga vergisi alınır.
 • ·3. Hediyeler

  Kampanya dâhilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 12 ay hediye edilecektir.
 • ·4. Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya 11 Nisan 2017 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ·5. İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
  Uydu sözleşmesi için tıklayınız.
 • ·6. Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin ve 24 ay taksitli seçenekleri ile 84 TL olarak alınmaktadır.

  Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır.

  Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 48 TL peşin veya 24 ay taksitle sunulacaktır.

  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

  Self kurulum hizmeti sadece belirli Türk Telekom Bayileri üzerinden sağlanabilmektedir.
 • ·7. Aktivasyon Hizmeti


  Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile aboneyeye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 36 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
   
 • ·8. Referans olarak gösterilen Türk Telekom mobil hat sahibi tarife değişikliği yaparsa Tivibu indirimi değişir mi?

  Referans gösterilen mobil hattın tarifesinin değişmesi halinde tarife grubu değişirse verilen indirim tutarı da değişecektir.
 • ·9. Referans indirimi alabilmek için sadece mobil hat numaralarını ekletmek yeterli midir?

  Hayır, yeterli değildir. Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hatların tarife ve kampanyaya uygunluğunun kontrolü için veri isleme izininin olması veya en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 60 gün içinde bu izinin verilerek gerekli kontrollerin yapılması şartıyla referans olarak iletilen mobil hat sahibinden “sms onayı” alınması gerekmektedir.
  Sms onayı ile kampanyaya katılmak için Tivibu’ya referans olarak ekli mobil hattan TVFATURALI yazılıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.
  (21 Eylül öncesi alınan Tivibu Mobil İndirim Kampanyası için katılım sms’i için TVTARIFEGRUP yazılıp 5555’e gönderilmelidir.)
  Süresinde izninin ve sms onayının verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
  Referans olarak kayıtlı mobil hattın, referans iptali yapabilmesi için;
  IPTAL TVFATURALI yazıp 5555’e göndermesi yeterlidir.
  (21 Eylül öncesi alınan Tivibu Mobil İndirim Kampanyası için katılım iptali için IPTAL TVTARIFEGRUP yazılıp 5555’e gönderilmelidir.)
   
 • ·10. Hangi koşullar Referans verilen Mobil Hattın iptali sayılmaktadır?

  24 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom Mobil hat sahibinin/sahiplerinin abonelik iptali, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması, faturasız hatta geçmesi veya referans verilen mobil hattın devri durumları "referans iptali" olarak değerlendirilecektir.
 • ·11. Referans verdiğim Türk Telekom Mobil faturalı hattın iptal edilmesi, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması ve faturasız hatta geçmeleri durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?

  Hayır devam etmeyecektir. İki mobil hat referans gösterildiği durumda, Mobil hat referanslarından birinin iptal edilmesi halinde sadece devam eden Mobil Hat Referansının bulunduğu tarife grubunun, referans sayısının 1 olduğu durumda geçerli olan indiriminden faydalandırılacaktır. Tüm referanslarının iptal edilmesi durumunda 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • ·12. İletilen Türk Telekom faturalı mobil hatlarda indirim için sıralama önemli midir?

  İletilen Türk Telekom mobil hat referans numaraların da sıralama aranmamaktadır. İletilen Türk Telekom mobil hat referanslarından hangisi daha avantajlı tarife grubun da ise aboneye o tarife grubunun indirimi yansıtılmaktadır.
 • ·13. Referans olarak ilettiğim Türk Telekom Mobil Hat numaramı değiştirmek istedim, yapabilir miyim?

  Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 30 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasını değiştirebilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir.
 • ·14. Yeni referans numarası ekletebilir miyim?

  Tivibu Uydu Ekipmanları teslim edildikten sonra 60 gün içerisinde yeni referans numaranızı iletebilirsiniz.
 • ·15. Ek Hizmetler

  Cihazlar hakkında
  Uydu Alıcısı aylık cihaz kullanım bedelinin hali hazırdaki fiyatı 3 TL (vergi dahil) olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir.
  Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

  Üyelik geçişleri hakkında
  Kampanyada sadece süper paket olduğundan kampanya içerisine başka pakete geçiş yapılamamaktadır.
   
  Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

  İptal hakkında
  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Net Fiyat Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...

Tivibu Net Fiyat Kampanyası

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

  Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu ve Ev müşterilerimiz faydalanabilir.
 • 2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?


  Tivibu Net Fiyat Kampanyası aşağıdaki paketler için geçerlidir.
   
  Paket İsmi Tarife Fiyatı(KDV Dahil) Kampanyalı Paket Fiyatı (KDV Dahil) İndirim Tutarı Taahhüt Süresi Aktivasyon Ücreti x 24 Ay
  Aile Paketi 29 TL 19 TL 10 TL 24 Ay 1,5 TL
  Sinema Paketi 38 TL 25 TL 13 TL 24 Ay 1,5 TL
  Süper Paketi 78 TL 35 TL 43 TL 24 Ay 1,5 TL

  Tarife Fiyatı ve Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.
  Tivibu Ev için, HD paketlerin tarife ücretleri SD +5 TL’dir.
  Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.
  Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
  Aktivasyon Ücreti 24 ay boyunca ayda 1,5 TL olacak şekilde faturaya eklenecektir.
   
 • 3. Hediyeler


  Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi, Tivibu Sinema Paketi ve Tivibu Süper Paket abonelerine mevcut paket içerikleri ile aynı olan Tivibu Go paketi hediyedir. Abonelerden kurulum ücreti alınmayacaktır.
   
 • 4. Geçerli Olduğu Tarihler


  Kampanya 31 Araık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
   
 • 5. İlgili Taahhüt Bilgisi


  Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
   
  Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
  Tivibu Ev taahhütnamesi için tıklayınız.
   
 • 6. Kurulum Hizmeti


  Kampanya kapsamında iç kurulum ücreti alınmayacaktır.
  Uydu hizmeti için müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.
   
 • 7. Aktivasyon Hizmeti


  Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile Abone’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli, ayda 1,5 TL olarak 24 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.
   
 • 8. Ek Bilgiler


  Cihazlar hakkında
  Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.
  Üyelik geçişleri hakkında
  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.
  Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.
  İptal hakkında
  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
 • 9.Tivibu Ev ve Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?


  Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.
  Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır. Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.
  Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.
  Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.
  Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.
   

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...

Tivibu’lu Cep Tarifeleri

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan kimler yararlanabilir?

  Tivibu’u Cep tarifelerine taahhütlü gelen yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.

 • Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Kampanya aşağıdaki paketler için geçerlidir.

  Paket İsmi Numara Taşıma & Yeni Hat & Faturasızdan Faturalıya
  24 Ay Taahhütlü Fiyat 24 Ay Taahhütlü + Veri İşleme İzinli Fiyat Taahhütsüz Fiyat
  750 DK + 1000 SMS + 4 GB + TİVİBU SİNEMA PAKETİ 37,00 ₺ 35,00 ₺ 47,00 ₺
  750 DK + 1000 SMS + 6 GB + TİVİBU SÜPER PAKET 47,00 ₺ 45,00 ₺ 57,00 ₺

  *Tivibu Ev paketlerinde kampanya kapsamında sadece SD paket yer almaktadır.

  *Tivibu’lu Cep tarifeleri kapsamında bedava verilen Tivibu paketleri yukarıdaki tabloda sunulmuştur. Müşteri mobil tarifesini değiştirse dahi kampanya kapsamında yararlanacağı Tivibu paketini değiştiremez.

  *Tivibu Damga Vergisi alınır.

 • Hediyeler

  Kampanya dahilinde, Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediye edilecektir.

 • Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya 07.11.2016 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

  Kampanyadan faydalanmak için TIVIBULU yazıp 5555'e sms göndererek şifre alınması gerekmektedir. Şifre alındıktan sonra, 444 5 375 Tivibu müşteri hizmetleri arayarak veya Türk Telekom ofis/bayilerine gelerek şifrenizi aktif ettirmeniz gerekmektedir.

 • Kampanya süresi sona erdiğinde aboneliğim devam edecek mi?

  24 ayın sonunda Tivibu Sinema/Süper Paket üyeliğiniz devam edecek olup Tivibu Sinema/Süper Paket üyeliği güncel tarife ve cihaz kullanım bedeli üzerinden fiyatlandırılacaktır.

 • Kampanya kapsamındaki paketlerin içeriği nedir?

  Kampanya kapsamında;
  “750DK + 1000 SMS + 4GB” tarifesine Tivibu Sinema Paketi;
  “750DK + 1000 SMS + 6GB” tarifesine ise Tivibu Süper Paket tanımlanacaktır.

 • Şifreler ne zamana kadar kullanılabilir?

  İletilen şifreler 30.06.2018 tarihine kadar kullanılabilir.

 • İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya kapsamında Tivibu taahhüt alınmamaktadır.

 • Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında Tivibu Ev ve Uydu için iç kurulum ücreti alınmayacaktır.
  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum bedeli peşin 125 TL veya taksitli 132 TL (11 TL * 12 ay taksit) olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon Ücreti; Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeniyle ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 36 TL bedelindeki Tivibu Aktivasyon Ücreti alınmayacaktır.

 • Ek Bilgiler

  Cihazlar hakkında

  Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonenin herhangi bir sebeple Tarifeden ayrılması, aboneliğin herhangi bir nedenle feshi halinde 7 iş günü içinde verilen cihazların çalışır halde Türk Telekom ofis/bayilerine teslim edilmesi gerekmektedir. Cihazların teslim edilmemesi halinde aboneye cihaz bedeli yansıtılacaktır.

  Üyelik geçişleri hakkında

  Tarife kapsamında, müşteri mobil tarifesini değiştirse dahi kampanya kapsamında yararlanacağı Tivibu paketini değiştiremez. Tivibu paketini değiştiren müşterinin paket ücreti Avea tarafından karşılanmayacaktır.

  Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri ise ayrıca faturaya yansıtılacaktır.

  İptal hakkında

  Tivibu’lu Cep tarifelerinden başka bir tarifeye geçilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması veya hattın iptal edilmesi nedenleri de dahil olmak üzere Tivibu’lu Cep tarifelerinden cayılması durumlarında Tivibu Sinema/Süper paketinin yürürlükteki güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası
Tivibu’lu Prime Tarifeleri

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...

Tivibu’lu Prime Tarifeleri

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan kimler yararlanabilir?

  Tivibu’lu Prime tarifelerine taahhüt veren yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.

 • Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Kampanya aşağıdaki paketler için geçerlidir.

  Paket İçeriği Numara Taşıma & Yeni Hat & Faturasızdan Faturalıya
  24 Ay Taahhütlü Fiyat Taahhütsüz Fiyat
  1500 DK + 1500 SMS + 10 GB + TİVİBU SÜPER PAKET 59,00 TL 69,00 TL

  *Tivibu Ev için, HD paket ücreti ayrıca aylık +5 TL’dir.

  *Tivibu Damga Vergisi alınır.

  *Tivibu’lu Prime tarifeleri kapsamında ücretsiz olarak sunulan Tivibu paketleri yukarıdaki tabloda sunulmuştur.

 • Hediyeler

  Kampanya dahilinde, Tivibu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediye edilecektir.

 • Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya 24.01.2017 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

  TIVIBULU PRIME yazıp 5555 SMS attıktan sonra, SMS içerisinde link halinde Tivibulu Prime Tarifesi Kampanya katılım formu iletilecektir. PRIME ONAY > 5555’e SMS gönderilerek bu forma onay verilmesi istenmektedir. Onay verildikten sonra, Tivibu kampanya kodu sms ile iletilecektir.

 • Kampanya süresi sona erdiğinde aboneliğim devam edecek mi?

  24 ayın sonunda Tivibu Süper Paket üyeliğiniz devam edecek olup Tivibu Süper Paket üyeliği güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli üzerinden fiyatlandırılacaktır.

 • Kampanya kapsamındaki paketlerin içeriği nedir?

  Kampanya kapsamında;
  1500 dk, 1500 sms, 10GB internet ve Tivibu Süper Paket’i sunulmaktadır.

 • Şifreler ne zamana kadar kullanılabilir?

  İletilen şifreler 30.09.2018 tarihine kadar kullanılabilir.

 • İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya kapsamında Tivibu için taahhüt alınmamaktadır. Mobil abonelik için taahhüt gerekmektedir.

 • Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında Tivibu Ev ve Uydu için iç kurulum ücreti alınmayacaktır.

  Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum bedeli peşin 125 TL veya taksitli 132 TL (11 TL * 12 ay taksit) olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 36 TL tutarındaki Tivibu aktivasyon ücreti alınmayacaktır.

 • Ek Bilgiler

  Cihazlar hakkında

  Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonenin herhangi bir sebeple tarifeden ayrılması, aboneliğin herhangi bir nedenle feshi halinde 7 iş günü içinde verilen cihazların çalışır halde Türk Telekom ofis/bayilerine teslim edilmesi gerekmektedir. Cihazların teslim edilmemesi halinde aboneye cihaz bedeli yansıtılacaktır.

  Üyelik geçişleri hakkında

  Tarife kapsamında, müşteri mobil tarifesini değiştirse dahi kampanya kapsamında yararlanacağı Tivibu paketini değiştiremez. (HD pakete geçişler hariç) Ancak, kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla sadece geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir.

  Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri ise ayrıca faturaya yansıtılacaktır.

  İptal hakkında

  Tivibu’lu Prime tarifelerinden başka bir tarifeye geçilmesi, hattın başka bir operatöre taşınması veya hattın iptal edilmesi nedenleri de dahil olmak üzere Tivibu’lu Prime tarifelerinden cayılması durumlarında Tivibu Süper Paketin yürürlükteki güncel tarife ücreti ve cihaz kullanım bedeli müşteri tarafından ödenecektir. Cayma öncesinde faydalanılan Tivibu avantajına istinaden cezai bedel uygulanmayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası
Tivibu’lu Cep Tarifeleri

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...