HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu Go Aile paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Aile Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Aile Paketi aylık 7,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücreti 15,90 TL olacaktır.
iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go Aile paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 7,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 15,99 TL olacaktır.

1 Ağustos 2022 tarihi itibariyle Tivibu Go Aile paketi sahibi müşterilerimizin tarife fiyatı alttaki gibi güncellenecektir.Yapılan düzenlemeden taahhütlü aboneliği ve hediye Tivibu Go üyeliği olan müşterilerimiz etkilenmeyecektir.
 

Web,Cep ve Tablet Erişimli Yeni Tarife Ücreti

Web, Cep, Tablet ve Smart TV Erişimli Yeni Tarife Ücreti Web,Cep ve Tablet Erişimli iTunes Tarife Ücreti Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli iTunes Tarife Ücreti
Tivibu Go Aile Paketi 9,90 TL 19,90 TL 9,99 TL 19,99 TL

*Belirtilen fiyatlar aylık olup KDV dahildir.

**7 Mayıs 2021 tarihinden önce satın alınmış olan aylık Tivibu Go Aile paketlerinin yeni tarife fiyatı 9,90 TL olarak güncellenecektir. Paketin iTunes hesabı üzerinden satın alınmış olması durumunda yeni tarife fiyatı 9,99 TL olarak güncellenecektir. 

Tivibu Go Sinema paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Sinema Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Sinema Paketi aylık 9,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Sinema Paketi için aylık ücreti 17,90 TL olacaktır.

iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go  Sinema paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 9,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 17,99 TL olacaktır.

1 Ağustos 2022 tarihi itibariyle Tivibu Go Sinema paketi sahibi müşterilerimizin tarife fiyatı alttaki gibi güncellenecektir.Yapılan düzenlemeden taahhütlü aboneliği ve hediye Tivibu Go üyeliği olan müşterilerimiz etkilenmeyecektir.
 

Web,Cep ve Tablet Erişimli Yeni Tarife Ücreti

Web, Cep, Tablet ve Smart TV Erişimli Yeni Tarife Ücreti Web,Cep ve Tablet Erişimli iTunes Tarife Ücreti Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli iTunes Tarife Ücreti
Tivibu Go Sinema Paketi 12,90 TL 22,90 TL 12,99 TL 22,99 TL

*Belirtilen fiyatlar aylık olup KDV dahildir.

**7 Mayıs 2021 tarihinden önce satın alınmış olan aylık Tivibu Go Sinema paketlerinin yeni tarife fiyatı 12,90 TL olarak güncellenecektir. Paketin iTunes hesabı üzerinden satın alınmış olması durumunda yeni tarife fiyatı 12,99 TL olarak güncellenecektir. 

Tivibu Go Spor paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Spor Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Spor Paketi aylık 10,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Spor Paketi için aylık ücreti 18,90 TL olacaktır.

iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go Spor paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 10,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 18,99 TL olacaktır.

1 Ağustos 2022 tarihi itibariyle Tivibu Go Spor paketi sahibi müşterilerimizin tarife fiyatı alttaki gibi güncellenecektir. Yapılan düzenlemeden taahhütlü aboneliği ve hediye Tivibu Go üyeliği olan müşterilerimiz etkilenmeyecektir.
 

Web,Cep ve Tablet Erişimli Yeni Tarife Ücreti

Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli Yeni Tarife Ücreti Web,Cep ve Tablet Erişimli iTunes Tarife Ücreti Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli iTunes Tarife Ücreti
Tivibu Go Spor Paketi 14,90 TL 24,90 TL 14,99 TL 24,99 TL
*Belirtilen fiyatlar aylık olup KDV dahildir.

Tivibu Go Süper paket fiyatları nelerdir?

Tivibu Go Süper Paketi’nin ücreti, Smart TV üzerinden erişim opsiyonuna göre değişmektedir. Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

iTunes hesabı üzerinden satın alındığında ise Tivibu Go Süper paket ücreti Web, Cep, Tablet ile izlenebilme opsiyonu ile 14,99 TL iken; bu üç ekrana ek olarak akıllı televizyonlarda bulunan Smart TV uygulaması üzerinden izleme opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Aile Paketi için aylık ücret 22,99 TL olacaktır.

1 Ağustos 2022 tarihi itibariyle Tivibu Go Süper paketi sahibi müşterilerimizin tarife fiyatı alttaki gibi güncellenecektir. Yapılan düzenlemeden taahhütlü aboneliği ve hediye Tivibu Go üyeliği olan müşterilerimiz etkilenmemiştir.
 

Web,Cep ve Tablet Erişimli Yeni Tarife Ücreti

Web, Cep, Tablet ve Smart TV Erişimli Yeni Tarife Ücreti Web,Cep ve Tablet Erişimli iTunes Tarife Ücreti Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli iTunes Tarife Ücreti
Tivibu Go Süper Paketi 19,90 TL 29,90 TL 19,99 TL 29,99 TL

*Belirtilen fiyatlar aylık olup KDV dahildir.

**7 Mayıs 2021 tarihinden önce satın alınmış olan aylık Tivibu Go Süper paketlerinin yeni tarife fiyatı 19,90 TL olarak güncellenecektir. Paketin iTunes hesabı üzerinden satın alınmış olması durumunda yeni tarife fiyatı 19,99 TL olarak güncellenecektir. 

Hediye mobil internet faydasından kimler faydalanabilir?

7 Aralık 2018 itibarı ile Tivibu Go aylık tarife paketlerine yeni abone olan Türk Telekom Bireysel faturalı veya ön ödemeli  mobil hattı olan aboneler faydalanabilir.
12 Nisan 2022 tarihi itibarı ile Tivibu Go Yıllık tarife paketlerine yeni abone olan Türk Telekom Bireysel faturalı veya öödemeli mobil hattı olan aboneler faydalanabilir.

Tivibu Go paketleri ile verilen hediye mobil internet miktarı ne kadardır?

Tivibu  Go Aile  paketi  ile   12 ay  boyunca  aylık 1 GB  mobil internet  hediyesi verilecektir.
Tivibu  Go  Sinema paketi  ile   12 ay  boyunca  aylık 3 GB  mobil internet  hediyesi verilecektir.
Tivibu  Go  Spor paketi  ile   12 ay  boyunca  aylık 3 GB  mobil internet  hediyesi verilecektir.
Tivibu  Go  Süper paketi ile  12 ay boyunca aylık 5 GB  mobil internet hediyesi  verilecektir.

Hediye Mobil internet faydasını nasıl kullanabilirim?

Türk  Telekom bireysel mobil hattınıza sms  ile gelen 12 haneli  rakamdan oluşan  kampanya kodunuzu  TIVIBU GO yazıp  5555’e  göndererek  aktive  edebilirsiniz.  Bir sorun   yaşamanız  durumun da  444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak  Mobil  tarafın müşteri  hizmetleri yetkilisi  ile görüşebilirsiniz.

Hediye mobil internet faydasını sadece Tivibu Go uygulaması özelinde mi kullanabilirim?

Evet Kampanya kapsamında sunulan mobil internet faydası sadece  Tivibu  Go uygulaması özelinde kullanılabilir.

Hediye datamı aktive ettim fakat Türk Telekom Bireysel mobil hattımı iptal edersem hediye data hakkımı halen kullanabilir miyim?

Hediye data hakkınızı aktive ettikten sonra Türk Telekom mobil hattınızı iptal etmeniz halinde hediye data hakkınız sona erecektir.

Tivibu Go paketlerinde paket geçişi yaparsam hediye mobil data miktarımda değişecek midir?

Hayır   sadece satın aldığınız  pakete  göre  hediye mobil internetiniz  verilecektir. Tivibu Go paket  değişikliği yapılması durumunda  hediye mobil internet miktarı değişmeyecektir.

Ortak veri işleme iznini nasıl verebilirim?

Türk Telekom çağrı merkezini arayarak  veya EVET yazıp 8070’e mesaj atarak ortak veri  işleme  izninizi verebilirsiniz.