Tivibu Go Giriş Paket Üyelikleri neleri içermektedir?

Tivibu Go Giriş paketi ile yerli ve yabancı kanallar ile film, çocuk, ulusal ve haber içeriklerini izleyebilirsiniz. Üstelik Tivibu GO platformunun tüm teknolojik özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu Go Giriş pakete, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden, 75+ yerli - yabancı televizyon kanalını ve 6.000'in üzerinde Seç-İzle içeriğini, Akıllı Cep telefonu /tablet üzerinden ise, 73+ kanal ve 5.000’in üzerinde Seç-izle içeriğini erişebilirsiniz.

Tivibu Go Sinema Paket Üyelikleri neleri içermektedir?

Tivibu Go Sinema paketi ile yerli ve yabancı kanallar ile, film, dizi, belgesel, haber ve çocuk içeriklerini izleyebilirsiniz. Üstelik Tivibu GO platformunun tüm teknolojik özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu Go Sinema pakete, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz /tabletiniz ve Smart TV uygulamanız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden 135+ yerli - yabancı televizyon kanalını ve 6.200+ Seç-İzle içeriğini, Akıllı cep telefonu /tablet üzerinden 120+ yerli-yabancı televizyon kanalını ve 6.200’in üzerinde Seç-izle içeriğini, Akıllı televizyon uygulaması üzerinden 130 televizyon kanalının yanı sıra 8.300’ün üzerinde Seç-izle içeriğine erişebilirsiniz.

Tivibu Go Süper Paket Üyelikleri neleri içermektedir?

Tivibu Go Süper paketi ile yerli ve yabancı kanallar ile spor, film, dizi, belgesel, haber ve çocuk içeriklerini izleyebilirsiniz. Üstelik Tivibu GO platformunun tüm teknolojik özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu Go Sinema pakete, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz /tabletiniz ve Smart TV uygulamanız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden 140+ yerli - yabancı televizyon kanalını ve 8.000+ Seç-İzle içeriğini, Akıllı cep telefonu /tablet üzerinden 120+ yerli-yabancı televizyon kanalını ve 6.500’ün üzerinde Seç-izle içeriğini, Akıllı televizyon uygulaması üzerinden 130 televizyon kanalının yanı sıra 8.500’ün üzerinde Seç-izle içeriğine erişebilirsiniz.

Tivibu GO’nun yayın kalitesi nasıldir?

Tivibu GO’nun yayın kalitesi, kanal ve içerik çeşitlerine göre HD ve SD olarak ikiye ayrılmaktadır. Aynı zamanda, yayın kalitesi abonenin internet hızına göre adapte olmaktadır.