HEMEN BAŞVUR

Tivibu Go Aile Paket Üyelikleri neleri içermektedir?

Tivibu Go Aile paketi ile yerli ve yabancı kanallar, çocuk, belgesel, yaşam&eğlence ve  müzik kanallarını izleyebilirsiniz. Üstelik Tivibu GO platformunun tüm teknolojik özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu Go Aile pakete, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz/ tabletiniz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
Bilgisayar üzerinden, 120+  televizyon kanalını ve 3500'in üzerinde Seç-İzle içeriğini, Akıllı Cep telefonu /tablet üzerinden ise, 120+ kanal ve 3500’in üzerinde Seç-izle içeriğini erişebilirsiniz.

 

Tivibu Go Sinema Paket Üyelikleri neleri içermektedir?

Tivibu Go Sinema paketi ile  Üstelik Tivibu GO platformunun tüm teknolojik özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu Go Sinema pakete, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz /tabletiniz ve Smart TV uygulamanız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
Bilgisayar üzerinden 135+  televizyon kanalını ve 3500+ Seç-İzle içeriğini, Akıllı cep telefonu /tablet üzerinden 135+ yerli-yabancı televizyon kanalını ve 3500’in üzerinde Seç-izle içeriğini, Akıllı televizyon uygulaması üzerinden 135+ televizyon kanalının yanı sıra 3500’ün üzerinde Seç-izle içeriğine erişebilirsiniz.

 

Tivibu Go Süper Paket Üyelikleri neleri içermektedir?

Tivibu Go Süper paketi ile yerli ve yabancı kanallar, spor,sinema, belgesel, çocuk, ,yaşam&eğlence ve  müzik kanallarını izleyebilirsiniz.. Üstelik Tivibu GO platformunun tüm teknolojik özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu Go Sinema pakete, bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz /tabletiniz ve Smart TV uygulamanız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
Bilgisayar üzerinden 140+ yerli - yabancı televizyon kanalını ve 3500+ Seç-İzle içeriğini, Akıllı cep telefonu /tablet üzerinden 140+ televizyon kanalını ve 3500’ün üzerinde Seç-izle içeriğini, Akıllı televizyon uygulaması üzerinden 140+ televizyon kanalının yanı sıra 3500’ün üzerinde Seç-izle içeriğine erişebilirsiniz.

 

Tivibu GO’nun yayın kalitesi nasıldır?

Tivibu GO’nun yayın kalitesi, kanal ve içerik çeşitlerine göre HD ve SD olarak ikiye ayrılmaktadır. Aynı zamanda, yayın kalitesi abonenin internet hızına göre adapte olmaktadır.