HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

SinemaTV nedir ve hangi kanalları içerir?

SinemaTV, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, yerli ve yabancı "özel/premium" film ve dizi yayını yapan, SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001 ve DiziTV kanallarını kapsayan kanal ailesidir. SinemaTV kanallarını, Tivibu’nun Süper Paket’ine üye olarak izleyebilirsiniz.

Televizyonum HD veya HD ready değil, HD kanalları izleyebilir miyim?

Tivibu cihazımız HD yayın çözebilen özelliktedir. Televizyonunuzun HD yayın desteklemiyorsa, HD özellikli kanalları SD kalitesine indirgenmiş olarak izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor kanalları nedir?

Premiere League, NBA, MotoGP, Formula 1 dahil futboldan basketbola, tenisten golfe kadar dünya çapında organizasyonları Tivibu’da sporseverlerle buluşmaktadır.

Tivibu’da hangi kanallar var?

Tivibu’da yer alan kanallar, Tivibu Ev, UYDU ve GO platformlarında farklılık göstermektedir. Kanal listelerine Aile, Sinema, Spor ve Süper Pakete ilişkin detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Tivibu’da hangi kanalları HD izleyebilirim?

Tivibu’da yer alan HD kanallar, Tivibu Ev, UYDU ve GO platformlarında farklılık göstermektedir. Kanal listelerine Aile, Sinema, Spor ve Süper Pakete ilişkin detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Tivibu Kanal ve İçerik Değişiklikleri

İŞLETMECİ, kanallar, isteğe bağlı hizmetler, etkileşimli hizmetler de dahil tüm içerik, kanal ve hizmetlerin sürekliliğini taahhüt etmemektedir/edememektedir. Bu sebeple söz konusu içerik, kanal ve hizmetleri herhangi bir gerekçeye dayanmaksızın ve dilediği zamanda kısmen veya tamamen Tivibu paketleri kapsamından çıkarma, değiştirme hakkına sahiptir.