Film | En Yeniler & En Çok İzlenenler & Çok Yakında | Tivibu

Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Bizim Köyün Şarkısı

BKM’den tatil sezonu için harika bir aile filmi! Küçük Çınar, annesinin anısını yaşatmak için müzik yarışmasına hazırlanırken babası iflas ediyor; köye dönüyorlar. Oradaki hayata alışmaya çalışan Çınar, bir gün akranlarına büyük hayalinden bahsedince dostluğun anlamını yeniden keşfetmeye başlıyor.

Başlat: Ready Player One

Steven Spielberg’in son şaheseri, hem hikayesi hem de görselliği ile heyecan verici… Filmin kimsesiz kahramanı, dertlerinden kaçmak için oyun evreni OASIS’te vakit geçiriyor. Orada saklı anahtarı ilk bulanı muazzam bir servet beklediğinden konu oyun olmaktan çıkıyor, rekabet acımasızlaşıyor.

Düğüm Salonu

Güçlü komedi kadrosunu buluşturan iki düğün, iki salon… Yıllar önce çok aşık olmuş gelin ile damat, nikah sarayının önünde öpüşür. Ama aslında ikisi de ayrı salonlarda, başkaları ile evlenmek üzeredir… Yani, tahminlerin çok ötesine geçen şenlikli bir geceye davetlisiniz!

Arif v 216

Cem Yılmaz’dan Yeşilçam’ı özleyenlere zamanda yolculuk ve bol kahkaha… Robot 216, insan gibi yaşamak için G.O.R.A. sayesinde tanıştığı Arif’in yanına geliyor. Ama yeni tanıştığı bir girişimci tarafından kandırılınca dünyamızı tehdit etmeye başlıyor. Böylece misafirperver Arif, mecburen olaylara dahil oluyor.

Aile Arasında

Gülse Birsel yazdı, Engin Günaydın ve Demet Evgar başrolleri paylaştı… Her şeyden korkan Fikret, ananevi fakat havalı Adanalılar karşısında dünür rolü yapıyor. Çünkü tesadüfen tanıştığı Solmaz ve onun bahtsız kızı üzülsün istemiyor. Fakat oğlan tarafı düğün telaşını abarttıkça abartıyor.

Deliha 2

İlk macerası 1 buçuk milyondan fazla sinemasevere ulaşan Zeliha geri döndü! Mahallenin tatlı kaçığı, romantizmde aradığını bulamamıştı. Bu sefer iş hayatına atılmaya karar veriyor ve yeme içme sektöründe şansını denemek istiyor. Fakat bakalım profesyonel dünya, bu derece çılgınlığa hazır mı?

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Iron Man ve Kaptan Amerika’nın fikir ayrılığı üzerine bölünen süper kahramanlar, sonsuzluk taşlarını ele geçirip gezegenin kaderini değiştirmeye hazırlanan Thanos’a hep beraber karşı koymak zorunda… 60’tan fazla Marvel kahramanını buluşturan film, Dünya çapında en iyi gişe açılışını yaptı!

Tarih: 21 Ağustos

Aşıklar Şehri

2017 Oscar törenine 6 ödülle damga vuran yapım: En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yönetmen ve diğerleri… Hayaller şehri Los Angeles’te başarılı olmaya kararlı iki genç insanın romantizm dolu hikayesi. Emma Stone ve Ryan Gosling’in başrolde olduğu baş döndürücü bir Hollywood masalı...

Tarih: 28 Ağustos

Lego DC Comics Süper Kahramanlar: Aquaman

Çocukların çok sevdiği kahramanlar bu animasyonda buluştu. Suların Efendisi Aquaman, Atrocitus’un saldırısı karşısında Adalet Birliği’ni göreve çağırıyor. Superman, Batman ve DC çizgi roman evreninin diğer yıldızları denizde, havada ve karada yürütülecek operasyon için hazır!

Tarih: 13 Ağustos

Tivibu E-Dergi

Ağustos sayısı yayında!

DERGİYİ OKU