Tivibu’da harika filmler sizi bekliyor.

Rüzgar

Çocuk yapmaya hazır hissetmediğinden evlenemeyen Ece’nin hayatına, bir kapkaç çetesine mensup Rüzgar ismindeki afacan girince romantik komedi başlıyor.

Thor: Ragnarok

Bir yandan aksiyonu yaşarken bir yandan da gülmek isteyenlerin kolay kolay unutamayacağı, bol yıldızlı bir süper kahraman macerası.

Mutluluk Zamanı

Hayatını yaşadığı tecrübeler üzerine kurmuş Ada ile onun tam tersi geçmişinden kaçan, kendini beğenmiş Mert’in hikayesinde başrolleri Elçin Sangu ve Barış Arduç paylaşıyor.

Geostorm / Uzaydan Gelen Fırtına

Geleceğin iklimleri kontrol edebilen, doğal afetleri durduran dev teknolojisi bir terslik olduğunda nasıl durdurulacak sorusuna cevap arayan heyecan dolu bir bilimkurgu.

The LEGO Ninjago Movie / Lego Ninjago Filmi

Mini-figür oyuncaklardan ilham alan eğlenceli animasyonda genç ninja Lloyd, vefasız baba figürü Garmadon’a kafa tutarken hepsi gizli savaşçı olan arkadaşlarından yardım alıyor.

Despicable Me 3 / Çılgın Hırsız 3

Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü yakalayamayınca Anti-Kötüler Birliği'nen kovulur ve kimlik bunalımına girer. Yıllardır kayıp ikizi aniden ortaya çıkınca Gru'nun hayatına yeniden renk ve hareket gelir.

Yol Arkadaşım

Sevgilisinin ailesiyle tanışmak için tek şansı var ama yol çok masraflı ve yeterince parası yok. Onur, bir telefon aplikasyonundan tamamen zıt karakterdeki Şeref’i bulur; bulduğuna da pişman olur…İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’tan bol maceralı bir komedi!

Tarih: 1 Nisan’da.

Star Wars: The Last Jedi / Star Wars: Son Jedi

Tüm zamanların en büyük film serilerinden birinde yepyeni serüven… Efsane savaşçı Luke Skywalker, Jedi dünyasına yeni adım atan Rey’e rehberlik ediyor. Karanlık tarafta ise Rey’in can düşmanı Kylo Ren, Güç’ün sırlarına ulaşmaya çalışıyor.

Tarih: 16 Nisan’da

Aile Arasında

Engin Günaydın ve Demet Evgar’ın canlandırdığı Fikret ile Solmaz, komik bir tesadüf eseri tanışıp Solmaz’ın bahtsız kızı Zeynep’in mürüvveti için bir aile gibi davranmaya çalışıyor. Oğlan tarafının gittikçe abarttığı düğün hazırlıklarına Gülse Birsel mizahı eşlik ediyor.

Tarih: 1 Mayıs’ta

Tivibu E-Dergi

Haziran sayısı yayında!

DERGİYİ OKU