HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu'da harika içerikler çocukları bekliyor.

İşte Pony

Annie, normal bir kız çocuğu idi; ama sonra Pony ile tanıştı.. Pony, tuhaf ve komik konuşan bir midilli; sık sık tersliklere de yol açıyor doğrusu. Ama Annie, o etrafta iken her şeyin daha güzel olduğunun farkında… Hayatı, en iyi arkadaşı tarafından olağanüstü hale getirilen küçük kızın çizgi dizisi kaçmaz!

Kung Fu Panda'nin Muhteşem Efsaneleri

Hayranları daha çok eğlenmek istedi, sempatik panda Po’nun maceraları çizgi diziye dönüştü. Barış Vadisi'nin koruyucusu çok merak etmeye ve çok konuşmaya devam ediyor; paralelinde yeni sorumluluklar ve yeni kilolar üstleniyor!

Paw Patrol

Hepsi sempatik ve cesur altı yavru köpek, yaşadıkları yeri korumak ve güzelleştirmek için mücadele ediyor.. Kahraman çocuk Ryder eşliğinde görev yapan devriye ekibine, dizi ilerledikçe yeni üyeler katılacak; minik seyirciler eğlenerek öğrenmenin tadını çıkaracak.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU