HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Tivibu’da harika belgeseller sizi bekliyor.

Ben Fogle İle Vahşilerin Yaşam Alanları

Onlar, şehirlerde yaşayan pek çok insanın hayalini gerçekleştirmiş “vahşiler”! Serüven insanı Ben Fogle, yorucu ve yıpratıcı modern yaşamı geride bırakıp gezegenin ıssız yörelerinde yeniden düzen kuranları ziyaret ediyor. Türün yükselen yıldızı Fogle’ın seyahatleri ve ev sahipleri görülmeye değer…

Doğu Ekspresi’ni Aramak

Yolcuların her seferinde muradına erdiği masal gibi bir seyahatin izinde... Bu belgesel, 1883-1977 yılları arasında Paris ile İstanbul arasında servis veren Orient Express’in gerçeklerini, gizemlerini ve hatıralarını ekrana taşıyor. Kimi zaman 45 vagonla başlayan büyüleyici yolculuğa siz de katılın!

Bir Tatli Dünya Turu

Meşhur Napolyon Pastası’nın veya leziz mi leziz, hafif mi hafif Panna Cotta tatlısının peşinde... İtalya’dan Rusya’ya, Avusturya’dan Mardin'e; İris Cıngı, farklı geleneklerin ve alışkanlıkların yansıdığı tatlı türlerini ustalardan öğreniyor.

SinemaTV’de Bu Ay

DERGİYİ OKU