HEMEN BAŞVUR

KULLANIM KOŞULLARI VE SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ

Son Güncelleme Tarihi/Versiyon No: 18.02.2019 v1.1

1. TARAFLAR VE KONU
Kullanım Koşulları Ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (“Sözleşme”); TTNET İletişim Hizmetleri A.Ş. (“TTNET”) ile KULLANICI arasında (bu SÖZLEŞME'de “KULLANICI” ifadesi  SİZ'i işaret etmektedir.) TTNET’in Tivibu Go uygulamalarının ve web portalinin ("www.tivibu.com.tr"), KULLANICI'nın Tivibu Go üyesi olması, KULLANICI tarafından kullanımı konusundaki TARAFLAR'ın hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesine yöneliktir.
SÖZLEŞME'de TTNET ve KULLANICI hep birlikte TARAFLAR olarak adlandırılmışlardır.
Şüpheye mahal bırakılmaksızın, TTNET tarafından, tamamen kendi kararıyla, zaman zaman yayımlanabilecek tüm güncelleştirmeler bu SÖZLEŞME'ye dahildir ve bu SÖZLEŞME ile birlikte yorumlanacaktır.

Amaç: Bu Kullanım Koşulları, Tivibu GO kullanımınıza ilişkin kuralları belirler.
Tivibu GO (Aile, Sinema ve Süper) Paketleri ile evinizin ekranına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman, internet erişiminiz olan dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar, bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve uyumlu akıllı televizyonlar üzerinden aşağıda Genel Hükümler ilk paragrafında ayrıntıları belirtildiği şekilde kullanabilirsiniz.
Şüpheye mahal bırakılmaksızın, Tivibu GO tarafından, tamamen kendi kararıyla, zaman zaman yayımlanabilecek tüm güncelleştirmeler bu Kullanım Koşulları’na dahildir.
Daha fazla bilgi için https://www.tivibu.com.tr/urun-ve-ozellikleri/go

Genel Hükümler:
Tivibu GO hizmetine https://www.tivibu.com.tr” internet sitesinden, iOS ve Android telefonlardan ve tabletlerden, Tivibu GO Masaüstü uygulamasından ve destekleyen Akıllı Televizyonlar üzerinde bulunan Tivibu GO uygulamasından erişebilirsiniz. Zaten bir Tivibu GO üyeliğiniz var ise bu cihazlar üzerinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıp anında kullanabilirsiniz. Eğer henüz bir üyeliğiniz yok ise “Keşfet” özelliği ile uygulamaya anında giriş yapıp ücretsiz olarak bazı TV kanallarını sınırsız izleyebilirsiniz. Üye olmak istemeniz durumunda kullandığınız cihazdan anında “Kredi Kartı”, “Mobil Ödeme” veya eğer mevcutta TTNET abonesi iseniz “Faturama Yansıt” seçeneğiyle veya Apple cihazlardan iTunes ödeme yöntemi ile üye olabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz. 
Tivibu GO hizmeti, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda Internet Explorer 10 ve üzeri tarayıcılardan (Edge taracıyı desteklenmemektedir), Mac OS işletim sistemli Apple bilgisayarlarda Safari tarayıcısından, iOS 10.3 ve üzeri işletim sistemine sahip Apple akıllı telefon ve tabletlerde App Store’da bulunan Tivibu GO uygulamasından, Android 4.1 ve üzeri işletim sistemi kullanan Android sertifikalı akıllı telefon ve tabletlerde Google Playstore’da bulunan Tivibu GO uygulamasından, Windows 7 ve üzeri işletim sistemli kişisel bilgisayarlara yüklenebilen Tivibu GO Masaüstü Uygulaması’ndan ve desteklenen Smart TV’lerdeki Tivibu GO uygulamasından aktive edilebilir ve kullanılabilir.
Elektronik ortamda onay vererek işbu Kullanım Koşulları’nın bütün hükümleri ile bağlı olduğunuzu ve bu hükümlere uymayı kabul, beyan ve taahhüt ederek Tivibu GO’yu kullanabilirsiniz.
Tivibu GO üyeliğiniz, siz sonlandırılıncaya kadar her ay yenilenerek devam eder. Üyeliğinizi aylık kullanım periyodunuzun bitiş tarihinden önce iptal etmediğiniz sürece, tarafımıza seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden bir sonraki ayın üyelik tutarını ücretlendirme yetkisi vermiş olursunuz. Apple cihazlar üzerinden iTunes ödeme yöntemiyle yapılan ödemelerde iTunes iptal kuralları geçerlidir. Detaylı bilgi için Apple’ın aşağıdaki sayfalarını ziyaret edebilirsiniz:
https://support.apple.com/tr-tr/HT206627
https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/tr/terms.html
Üye olma adımlarında tarafınızca beyan edilen T.C. Kimlik numarası, cep telefonu ve elektronik posta adresi, üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Tarafınızca verilecek yanlış bilgiden kendiniz sorumlu olacaksınız ve tarafımıza herhangi bir zarara neden olması halinde rücu haklarımız ile fazlaya dair haklarımızı her zaman saklıdır. Yetkisiz olarak işbu Kullanım Koşullarının kabul edilmesi halinde, işbu Kullanım Koşullarında belirlenen veya ilgili mevzuatta yer alan veya idari otoritelerce veya mahkemelerce verilen kararlara ilişkin yasal yaptırımların sorumluluğu yetkisiz olarak işlem yapmış olan kişi üzerinde olacaktır. 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.
Bu Kullanım Koşullarında verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Tarafınıza, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgiler de dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Web sitesinden, Kişisel Bilgisayar uygulamasından, mobil uygulamalardan veya destekleyen Akıllı Televizyonlardan Tivibu GO hizmetine giriş yaparken girdiğiniz T.C. Kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresinin doğruluğundan kendiniz sorumlu olup girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan tarafımız/TTNET sorumlu değildir. Tarafınızdan şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileri (T.C. Kimlik numarası, gsm numarası, e-posta) sadece üyelik yaratmak ve üyelik ile ilgili bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Aksi yönde yer alabilecek hükümlere bakılmaksızın, bir kanun, düzenleme veya yasal talebe uymak; bir kişinin güvenliğini korumak; dolandırıcılık veya güvenlikle ilgili ya da teknik sorunları ele almak ya da haklarımızı veya varlıklarımızı korumak için makul olarak gerekli olduğuna kanaat getirildiği takdirde, bilgileriniz saklanabilir veya açıklanabilir. Bununla birlikte, bu Sözleşmedeki hiçbir hüküm, üçüncü bir tarafın bilgilerinizin açıklanması yönündeki talebi açısından sahip olabileceği yasal savunma veya itiraz haklarını sınırlandırmayı amaçlamamaktadır.

Tivibu GO paketleri
Tivibu GO üzerinden Aile, Sinema, Süper paketi olmak üzere 3 farklı paketten birine üye olabilirsiniz. Paketlerimizle ilgili en güncel detaylı bilgiye ve kanal listelerine www.tivibu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Tivibu GO paket ücretleri ve ödemeleri aylık olup üyelik iptali yaptırmadığınız sürece her ay abonelik yaratırken kullanmış olduğunuz ödeme yöntemiyle otomatik olarak tahsil edilecektir.
Bazı üyelik planları, hizmete kaydolduğunuz sırada veya size sunulan diğer iletişimlerde açıklanacak farklı koşullara ve sınırlandırmalara sahip olabilir.  
TTNET A.Ş, iletilen kanalların, içerik ve hizmetlerin sürekliliğini taahhüt edememektedir, bu nedenle içerik ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkında sahiptir.

Abonelik, Ödeme ve İptal
Tivibu GO hizmetine https://www.tivibu.com.tr” internet sitesinden (Web), Android telefonlardan ve tabletlerden, Tivibu GO Masaüstü uygulamasından (PC) ve destekleyen Akıllı Televizyonlar üzerinde bulunan Tivibu GO uygulamasından erişebilir ve Kredi Kartı, Mobil Ödeme ve Faturama Yansıt seçeneği ile ödeme yaparak abone olabilirsiniz.  iOS işletim sistemi kullanan Apple cep telefonları ve tabletlerden sadece iTunes hesabınız üzerinden, bu hesabınıza kayıtlı ödeme yöntemi ile abonelik yaratabilirsiniz.
Üyelik ve ödeme ile ilgili bazı önemli konuları aşağıda belirtmek isteriz:

 • Üyelik oluşturma adımında T.C. Kimlik numaranız, cep telefon numaranız ve e-posta adresiniz istenecektir. Bu üç bilgiyi doğru girmek gerekecektir, aksi halde üyelik tanımlaması yapılamaz. Ödeme aşamasında farklı ödeme yöntemlerine göre cep telefonu numaranız, kredi kartı numaranız, son kullanma tarihi gibi ekstra bilgiler de istenebilmektedir.
 • Üyelik adımında girmiş olduğunuz T.C. Kimlik numarası ile aşağıdaki kontroller gerçekleştirilmektedir:
  • TCKN ile Mernis sistemi üzerinden yaş kontrolü,
  • TCKN ile mevcut TTNET aboneliğinin olup olmadığı,
  • Eğer mevcut TTNET aboneliği var ise TCKN ve girilen cep telefonunun TTNET kayıtlarındaki cep telefonuyla uyuşup uyuşmadığı,
  • Eğer mevcut TTNET aboneliği var ise bu aboneliğe bağlı bir Tivibu GO hizmetinin olup olmadığı,
  • Eğer mevcut TTNET aboneliği var ise fatura borç bilgisi kontrol edilerek karalistede olunup olunmadığı.
 • 18 Yaşından küçük bireyler Tivibu GO aboneliği yaratamazlar.
 • TTNET aboneliği olup karalistede bulunan aboneler hiçbir ödeme yöntemiyle Tivibu GO aboneliği yaratamazlar.
 • TTNET aboneliği olup Kredi Kartı, Mobil Ödeme veya iTunes ödeme yöntemi ile abonelik yaratan kullanıcıların TTNET faturalarını ödeyememeleri ve karalisteye düşmeleri durumunda, Kredi Kartı, Mobil Ödeme veya iTunes ile ödemeleri devam eden Tivibu GO abonelikleri de iptal edilecektir ve hizmete erişimleri kesilecektir. Bu durumda kullanıcıların Tivibu GO ödemelerini manuel olarak iptal etmeleri gerekmektedir.
 • TTNET aboneliği olup bu aboneliğine bağlı Tivibu GO aboneliği de olan aboneler ikinci bir Tivibu GO aboneliği yaratamazlar, mevcut Tivibu GO kullanıcı adı ve şifrelerini kullanarak Tivibu GO’ya giriş yapabilirler.
 • Mevcutta TTNET aboneliği bulunan kullanıcılara ödeme adımında “Faturama Yansıt” seçeneği de görüntülenir.
 • iOS işletim sistemli Apple cihazlarda ödeme ve üyelik iptal işlemleri sadece iTunes hesap ayarları üzerinden KULLANICI tarafından yapılabilir. Üyelik, Apple ödeme sistemi üzerinden geçtiği için üyelik ile ilgili sorunlarda Apple Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.

Aşağıda tüm ödeme yöntemlerinin detaylarını bulabilirsiniz.

Hizmet Faturasına Yansıtılmak Suretiyle Satın Alınması Durumunda
Mal/hizmet Bedeli aylık olup ALICI tarafından üyelik iptali yapılmadığı sürece her ay ALICI’nın
TTNET faturasına yansıtılmaya devam edecektir.
Tivibu GO abonelik paketinin ay içerisinde satın alınması durumunda, satın alındığı günden ay sonuna kadar olan dönem için Tivibu GO abonelik paketi tarifesi üzerinden kıst hesaplaması yapılarak ücretlendirilecektir.
Tivibu GO abonelik paketinin ay içerisinde iptal ettirilmesi durumunda; içinde bulunulan ayın ilk gününden Tivibu GO abonelik paketinin iptal edildiği güne kadar olan dönem için söz konusu paketin ücreti üzerinden kıst hesaplaması yapılarak ücretlendirilecektir.
Kırmızı Halı (Kirala İzle) servisinde yer alan içeriklerin ücretleri aylık fatura bedeline ek olarak ayrıca faturaya yansıtılır. Abonenin bağlı olduğu internet hattının dondurulması durumunda Tivibu GO abonelik paketi üyeliği ücretlendirilmeye devam edecektir.
Tivibu GO abonelik paketi satın almaya ilişkin mal ve/veya hizmetlerin temin sürecinde meydana gelen ekonomik veya yasal değişiklikler nedeniyle ortaya çıkan maliyet artışı veya azalışlarına ve diğer ekonomik etmenlere bağlı olarak fiyatlarda meydana gelebilecek değişiklikler, Tivibu GO abonelik paket ücretine yansıtılır. Yukarıda sayılanlarla sınırlı olmamak üzere TTNET her zaman tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlgili tarife değişiklikleri tarafınıza önceden bildirilecektir. Varsa kampanya koşulları saklıdır. TTNET faturanızı, www.ttnet.com.tr’de yer alan E-fatura posta kutunuzdan alabilir, dilerseniz faturanızı kredi kartınızla hemen ödeyebilir ya da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
Hizmetin TTNET faturasına yansıtılarak satın alınabilmesi için kullanıcının geçerli bir TTNET fatura hesabı olması gerekmektedir. TTNET fatura hesabı olmayan kullanıcılar, diğer ödeme yöntemleri ile Tivibu GO hizmetini satın alabilirler.

Diğer Ödeme Yöntemleri
Mobil ödeme: GSM operatörlerin müşterilerinin ön ödemeli ya da faturalı hatlarını kullanarak, onay vererek bazı servis ya da mal/hizmetleri cep telefonu faturalarına yansıtması ya da hatlarından TL’den düşürülmesi servisidir. Mobil Ödeme yöntemi ile hizmeti satın alan üyelerin hizmet bedeli abonesi oldukları GSM operatörünün faturasına yansıtılacaktır.
Mobil ödeme yönteminin tercih edilmesi halinde mal/hizmetin ödeme hizmetleri SATICI dışında üçüncü bir firma olan Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirildiği için SATICI’nın kıst hesaplaması yapması mümkün olmamaktadır.
Mobil ödeme yöntemiyle yapılan satışlarda paket ücreti, satın aldığınız dönemi takip eden ilk aydan itibaren cep telefonu faturasına yansıtılacak, servis iptal ettirilmediği süre boyunca her ay faturaya yansıtılmaya devam edecektir. Alınan paketin iptal edilmesi durumunda, iptal işlemi bir sonraki fatura döneminden itibaren geçerli olacaktır.

Kredi Kartı ile ödeme: Bankaların ve bazı finansman kuruluşlarının müşterilerine verdiği, anlaşmalı POS cihazı bulunan alışveriş noktalarında ödeme amaçlı veya banka ATM’lerinden nakit avans çekmek amaçlı kullanılabilen, yapılan harcamaların aylık olarak bankaya tek seferde ya da taksitlerle ödemek zorunda olduğu, nakit paraya alternatif bir ödeme aracıdır. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen üyelerin hizmet bedeli ilgili aydaki kredi kartı hesap özetine yansıtılacaktır.
Paket ücreti, satın alınan dönemi takip eden ay, satın alma işlemin yapıldığı kredi kartına yansıtılacaktır. 
Kredi kartıyla ödeme yönteminin tercih edilmesi halinde mal/hizmetin ödeme hizmetleri SATICI dışında üçüncü bir firma olan Wirecard Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirildiği için SATICI’nın kıst hesaplaması yapması mümkün olmamaktadır.
Kredi kartıyla yapılan satışlarda paket ücreti kredi kartına yansıtılacak, servis iptal ettirilmediği süre boyunca her ay yansıtılmaya devam edecektir. Alınan paketin iptal edilmesi durumunda, iptal işlemi bir sonraki hesap özeti döneminden itibaren geçerli olacaktır.

iOS işletim sistemli cihazlarda ödeme: iOS işletim sistemli cihazlar üzerinde sadece Apple IAP (In App Purchase) ödeme yöntemi geçerlidir. Kullanıcının iOS işletim sistemli cihazlarda ödeme yapabilmesi için geçerli bir iTunes hesabı ve buna bağlı ödeme aracına sahip olması gerekir.
Apple IAP ödeme yöntemi ile hizmet satın alan üyelerin hizmet bedeli paket iptal edilmediği sürece her ay iTunes hesaplarına bağlı ödeme aracına yansıtılacaktır.
iOS işletim sistemli cihazlarda ödeme yönteminin tercih edilmesi halinde mal/hizmetin ödeme hizmetleri SATICI dışında üçüncü bir firma olan Apple tarafından gerçekleştirildiği için SATICI’nın kıst hesaplaması yapması mümkün olmamaktadır.
Paketin iptal edilmesi durumunda, iptal işlemi bir sonraki fatura döneminden itibaren geçerli olacaktır. 

SADECE TİCARİ OLMAYAN AMAÇ İÇİN KULLANIM
Tivibu GO ile sunulan ve her türlü içerik, ticari amaçlar dışında kalan sadece şahsi kullanım içindir. Tarafınızca veya 3. kişilerce bu içerikleri herhangi bir şekilde ve herhangi bir teknoloji ile kısmen veya tamamen doğrudan doğruya veya dolaylı olarak, yayınlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayınlanması yasaktır. Tivibu GO kullanımı ile dolaylı veya doğrudan herhangi bir gelir veya benzeri menfaat elde edilemez.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
TTNET, Kullanıcı’ya ait kişisel verileri, işbu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçası olan “Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili Bilgilendirme Metni” açıklamalarında belirtilen kapsam ve koşullarla sınırlı, belirtilen amaçlarla uyumlu olarak işleyebilecektir. TTNET, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere, İlgili Mevzuat hükümlerine riayet edeceğini kabul ve beyan eder. Kullanıcı, işbu Sözleşme ile birlikte TTNET’in 6698 Sayılı Kanun ve İlgili Mevzuat uyarınca yerine getirmesi gereken aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirdiğini kabul ve beyan eder.  Kullanıcı, kişisel verilerinin 6698 Sayılı kanunda ve İlgili Mevzuat’ta yer alan hukuki sebeplerin/düzenlemelerin yanında iş geliştirme, reklam faaliyetleri sürdürme, analitik faaliyetler yürütme, hizmet kalitesi sağlama, Tivibu GO hizmeti Uygulaması’nın operasyonelliğini devam ettirme, izinsiz ve hileli kullanımları tespit etme gibi fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere işlenebileceğini kabul etmektedir. TTNET’in “Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili Bilgilendirme Metni” yer alan amaçlarla ve İlgili Mevzuat’a uygun olarak yurt içinde veya yurt dışına üçüncü kişi veya kuruluşa veya grup şirketine aynı koşullarda aktarabilecektir. Kullanıcı, kişisel bilgilerinin TTNET’in anlaşmalı olduğu yurt içinde veya yurt dışında üçüncü kişi veya kuruluşlarda, işbu Sözleşme’de yer alan amaçlarla ve İlgili Mevzuat’a uyumlu olarak saklanabileceğini ve işlenebileceğini kabul eder.

FİKRİ MÜLKİYET
Tivibu GO mobil uygulamaları ve www.tivibu.com.tr uzantılı web sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece TTNET’e aittir. Bu bilgiler, TTNET’in yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Tivibu Go hizmetinin kullanılması, TTNET tarafından KULLANICI'ya sağlanması, KULLANICI'ya Tivibu Go’nun hiçbir fikri ve sınai mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. KULLANICI TTNET ve/veya bağlı şirketleri ve yan kuruluşları ve/veya TTNET’in içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere eserler üzerinde hak sahibi üçüncü kişilerin sahip olduğu fikri ve/veya sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek faaliyetlerde bulunamaz.
 
KULLANICI, Tivibu Go uygulamalarını ve mobil portali değiştirmemeyi, uyarlamamayı, çevirmemeyi, bu ürün/servisten türev veya işleme eserler hazırlamamayı, bu ürün/servisin düzenini bozmamayı, bu servis kapsamında kullandığı her türlü hizmeti bu SÖZLEŞME dışındaki amaçlar dışında kullanmamayı, değiştirmemeyi, bütünlüğünü bozacak şekilde ters mühendislik yapmamayı ve yayınlamaya teşebbüs etmemeyi kabul eder.
 
KULLANICI, Tivibu Go hizmeti kapsamındaki doğrudan ve bağlantılı eserler üzerinde hak sahibi üçüncü şahısların eser üzerindeki haklarını ve telif haklarını, ticaret markaları veya diğer tescil hakları bildirilerini kaldırmamayı, gizlememeyi veya değiştirmemeyi kabul eder.
 
KULLANICI işbu SÖZLEŞME uyarınca, Tivibu Go hizmetinin kullanımı sırasında kullanım amaçları dışında kalan, sisteme, içerik, ortam veya platform tedarikçileri dahil olmak üzere eserler üzerinde hak sahibi üçüncü kişilere veya TTNET’e ilişkin öğrenilen gizli bilgileri muhafaza etmeyi, kısmen veya tamamen üçüncü kişilere doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir şekilde ifşa etmemeyi veya açıklamamayı kabul eder.
 
SORUMLULUĞUN SINIRLANMASI
 TTNET, (a) Tivibu Go hizmetinin KULLANICI tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkı ve mülkiyet haklarının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. TTNET, Tivibu Go ile sunduğu her türlü içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, kullanım şartlarını değiştirme, uygun görmediği içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir ve bu durum KULLANICI'ya herhangi bir tazminat hakkı doğurmayacaktır.
 
KULLANICI, Tivibu Go hizmeti ile ilgili olarak temin edilen tüm içerikleri kendi ihtiyaçları ve doğabilecek riskleri kabul ederek kullanacağını kabul eder. Tivibu Go hizmeti içeriklerine ilişkin olarak veya kullanımından kaynaklanan veri kaybı veya bilgisayar sistemi hasarları KULLANICI'nın sorumluluğunda olup TTNET 'nin bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Mobil uygulamalar ve Tivibu Go web sitesinde TTNET’in kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir, TTNET’e ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer Web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmeniz halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından TTNET sorumlu değildir.
 
Bu Sözleşme’de belirtilen internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, TTNET ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
 
VERİ UYGULAMALARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
Web sitesinden ve mobil uygulamalardan Tivibu Go hizmetine giriş yaparken KULLANICI girdiği telefon numarası ve e posta adresinin doğruluğundan KULLANICI sorumlu olup girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan TTNET sorumlu değildir.
 
Tivibu Go web sitesi ya da mobil uygulamalar içerisinde KULLANICI'dan şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, KULLANICI'nın vereceği şahsi bilgileri (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla TTNET tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Aksi yönde yer alabilecek hükümlere bakılmaksızın, bir kanun, düzenleme veya yasal talebe uymak; bir kişinin güvenliğini korumak; dolandırıcılık veya güvenlikle ilgili ya da teknik sorunları ele almak ya da TTNET’in haklarını veya varlıklarını korumak için makul olarak gerekli olduğuna kanaat getirildiği takdirde, bilgileriniz saklanabilir veya açıklanabilir. Bununla birlikte, bu Sözleşme’deki hiçbir hüküm, üçüncü bir tarafın KULLANICI'nın bilgilerinin açıklanması yönündeki talebi açısından sahip olabileceği yasal savunma veya itiraz haklarını sınırlandırmayı amaçlamamaktadır.
 
TTNET’in bir iflas, birleşme, devralma, şekil değiştirme veya varlık satışına dahil olması halinde, KULLANICI'nın bilgileri bu işlemin bir parçası olarak satılabilir veya devredilebilir. İşbu Sözleşme’deki taahhütler, yeni kuruluşa devredilen bilgiler için de geçerli olacaktır.
 
ÇEŞİTLİ HÜKÜMLER
İşbu Sözleşme ve yorumlanması, Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabidir. Taraflar, işbu SÖZLEŞME'nin uygulanmasından doğan uyuşmazlıklar için İstanbul Mahkemelerinin ve İcra Daireleri'nin yetkili olduğunu kabul ederler.
 
İşbu Sözleşme'nin konusu olduğu bir dava neticesinde yetkili mahkeme tarafından, işbu Sözleşme'nin herhangi bir hüküm veya kısmının hükümsüzlüğüne karar verilmesi halinde diğer hüküm ve kısımlar geçerli olur ve yürürlükte kalır.
 
TTNET, işbu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerini veya haklarını tamamen kendi takdirinde olmak üzere kısmen veya tamamen başkalarına devir ve temlik edebilir veya alt sözleşme yapabilir.
 
İşbu Sözleşme'nin herhangi bir hükmünden feragat, ancak yazılı olduğunda ve TTNET tarafından kabul edilirse geçerli olacaktır.
 
TTNET, programa ilişkin koşulları, zaman zaman değiştirilebilme hakkını saklı tutar.
 
SÖZLEŞMENİN SONA ERMESİ VE FESHİ
 İşbu  Sözleşme ve Sözleşme uyarınca sahip olduğunuz Tivibu Go hizmetini kullanma hakkı, (a) KULLANICI'nın Tivibu Go hizmetini kullanmayı sona erdirmesi ve üyelikten çıkış talimatlarına uyarak üyeliğini sona erdirmesi (b) KULLANICI'nın TTNET ile arasındaki abonelik sözleşmesinin herhangi bir nedenle sona ermesi ile kendiliğinden sona erer.
 
TTNET, işbu SÖZLEŞME'yi ve KULLANICI'nın Tivibu Go hizmetini kullanma yetkisini önceden haber vermeksizin haklı nedenle feshetme hakkını saklı tutar.
 
YÜRÜRLÜK
Tivibu Go uygulamalarının ve web portalinin ("www.tivibu.com.tr") kullanılması durumunda KULLANICI Sözleşme'nin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacak ve Sözleşme yürürlüğe girecektir. KULLANICI'nın onayını takiben TTNET, Tivibu Go hizmeti aktive edilerek sunulmaya başlayacağından faturalandırma aktivasyon tarihi itibariyle başlayacaktır.