HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Yazlık Tivibu Kampanyası

1. Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

  • Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu müşterilerimiz faydalanabilir.

2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?

Yazlık Tivibu Kampanyası aşağıdaki paketler için geçerlidir. Kampanya kapsamında 3 ay süreli kullanıma açık paketler sunulmaktadır. 
 
Paket İsmi 3 aylık kampanyalı paket tutarı Aktivasyon Ücreti
Aile Paketi ₺125 Ücretsiz
Spor Paketi ₺135 Ücretsiz
Sinema Paketi ₺135 Ücretsiz
Süper Paketi ₺165 Ücretsiz


Kampanyalı fiyatlara Cihaz Kullanım Bedeli dahildir, ayrıca tahsil edilmeyecektir.
Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Kampanya sonrası yürürlükteki güncel tarife ücreti geçerli olacaktır.
Aktivasyon Ücreti kampanya kapsamında alınmayacaktır. 

 

3. Hediyeler

Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi ve Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Spor Paketi abonelerine Tivibu Go Spor Paketi ve Süper Paket abonelerine de Tivibu Go Süper Paketi hediye olarak verilmektedir. 

4. Geçerli Olduğu Tarihler

Kampanya 31.10.2022 tarihine kadar geçerlidir.

5. İlgili Taahhüt Bilgisi

Kampanya taahhütsüz olup 3 aylık kullanım sunulmaktadır. 
 
Uydu abonelik taahhütnamesi için tıklayınız.

 

6. Kurulum Hizmeti

Tivibu Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin 120 TL olarak alınmaktadır.
Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.
Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli peşin 84 TL olarak sunulacaktır.
Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 350 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.

 

7. Aktivasyon Hizmeti

Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile Abone’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında ücretsizdir. 

8. Kampanya Koşulları

Kampanyalı toplam paket ücreti ilk faturaya yansıtılacaktır. Kampanya 3 aylık süreli paket sunmaktadır. 3 ayın sonunda 275 gün (yaklaşık 9 ay) hat dondurma süreci başlayacaktır. Hat dondurma süresi boyunca uydu faturanız çıkmayacaktır.
Yazlık Tivibu Paketleri kapsamında 3 aylık süre sonunda hattınız otomatik olarak dondurulup, gelecek yıl aynı dönemde aktif hale getirilerek yürüklükteki ücretten faturalandırılacaktır. Dilediğiniz zaman kampanya kapsamında olmayan farklı bir Tivibu paketine geçiş sağlayabilir veya Tivibu iptal talebinde bulunabilirsiniz. 
Tercih edilen Yazlık Tivibu’da hizmet süresi boyunca giriş yapılan paketten kampanya kapsamındaki diğer paketlere geçiş yapılamamaktadır. Gelecek yıl yeni pakete geçiş yapabilir. 
3 aylık kullanım süresi sona ermeden başka Tivibu kampanyalarına ve kampanya dahilindeki paketlere geçiş yapılırsa mevcut yazlık Tivibu paketi iptal olur ve ücret iadesi yapılamaz. Kullanım süresi sonrası, hat dondurma süreci tamamlandığında başka Tivibu kampanyalarına veya kampanya dahilindeki paketlere geçiş yapılabilir.

9. Ek Bilgiler

Cihazlar hakkında
Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.
Film kiralama hizmeti hakkında
Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.
İptal hakkında
Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

 

10. Tivibu Uydu Platform hizmeti nedir?

Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur.
Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.
Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu'lu İnternet Kampanyası

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...