Tivibu Uydu CAM Modül Kampanyası

Kampanya Detayları

 • 1. Kampanyadan kimler yararlanabilir?

  Arçelik ve Beko yetkili bayilerinden Arçelik, Beko, Grundig marka CI+ uyumlu model LED LCD televizyon satın alan ve satın aldığı televizyon ile Tivibu talep eden müşterilere Arçelik ve Beko yetkili bayisi tarafından Tivibu CAM Modül verilebilir. CAM modül ile 12 ay süreli Tivibu Uydu Süper Paket’ten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 • 2. Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

  Tivibu Uydu Süper Paket için geçerlidir.

  Tivibu Uydu Süper Paket 12 ay boyunca ücretsiz sunulacaktır. Paketin aktivasyonu ile başlayan 12 aylık sürenin sonunda, aboneliğe devam etme talebinin TTNET’e iletilmemesi durumunda abonelik otomatik olarak iptal edilecek ve yayın kesilecektir.

 • 3. Tivibu Uydu CAM Modülü nereden alabilirim?

  CAM modülü ve Smart kartı Arçelik ve Beko bayilerinden temin edebilirsiniz.

 • 4. İlgili Taahhüt Bilgisi

  Kampanya kapsamında taahhüt alınmamaktadır.

 • 5. Kurulum Hizmeti

  Tivibu Uydu Cam Modül kurulumu Arçelik ve Beko Yetkili Servisi tarafından yapılacaktır.

 • 6. Kampanya detayları

  Cihazlar hakkında

  Kampanya kapsamında Smart kart (Akıllı Kart) mülkiyeti TTNET’e aittir Kampanya/abonelik iptalinden sonra mülkiyeti TTNET’e ait olan Smart Kart 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edilmelidir, iade edilmemesi durumunda 40 TL akıllı kart rayiç bedeli faturalandırılacaktır.

  İptal/Süre Bitimi hakkında

  12 Aylık İndirim süresi sonunda Tivibu aboneliğinize devam etmek isterseniz 444 5 375’i arayarak avantajlı kampanyalarımıza başvurabilirsiniz.

  12 Aylık İndirim süresi sonunda ya da öncesinde Tivibu aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz, mülkiyeti TTNET’e ait olan Smart Kart’ı 7 (yedi) iş günü içerisinde TTNET bayilerine ya da TT Ofislerine iade etmeniz gerekmektedir, iade etmemiz durumunda yukarıda belirtilen tutar ceza bedeli olarak faturalandırılacaktır.

  Hediye Go Hakkında

  Kampanya kapsamında Tivibu Uydu Süper Paket’in hediye GO paketi bulunmamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.