HEMEN BAŞVUR
Bilgilendirme
Değerli Kullanıcımız, Tivibu GO hizmetiniz, Türk Telekom Grup şirketi olan Net Ekran 11 Televizyon ve Medya Hiz. AŞ. tarafından sunulmaktadır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece, abonesi olduğunuz paket haklarınızı aynen koruyarak hizmet almaya devam edebilirsiniz.
TivibuGO ile
sayısız içeriğe anında ulaşmak ister misiniz?
Tek Şifreniz var ise
İzle butonuna tıklayarak hemen giriş yapıp
Tivibu izlemeye başlayabilirsiniz.
Tek Şifrenizi unuttuysanız / Yeni Tek Şifre almak istiyorsanız
İlgili butona tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Pokus'tan Tivibu Go Hediyesi!

Dolu Dolu TV keyfini Tivibu Go ile dilediğiniz zaman izleyebilmeniz için Pokus yanınızda! Tivibu Go paketinizi seçerek, kesintisiz eğlenceyi 3 ay boyunca %50 nakit hediyeli yaşayabilirsiniz.

1. Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

 • Yeni müşteriler, Tivibu Go aylık tarife paketlerini Tivibu web sitesi veya uygulamaları üzerinden kartlı ödeme yöntemini seçerek Pokus kart veya Pokus Sanal Kart ile ödemeleri durumunda kampanyadan faydalanabilirler.  Her bir Tivibu Go abonesi işbu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya kazanımı Pokus’ta müşteri bazında olup, bir müşterinin birden fazla Pokus kartı olsa dahi kampanyadan tek bir sefer yararlanma hakkı olacaktır. Kampanya aylık 2.000 kişi ile sınırlıdır.

2. Kampanya Hangi Paketler İçin Geçerlidir?

 • Dahil olan paketlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

   

  Erişim Seçeneği*

  Paket ismi

  Web,Cep,Tablet Erişimli

  Tarife Fiyatı(Vergi dahil)

  Web,Cep,Tablet ve Smart TV Erişimli

  Tarife Fiyatı(Vergi dahil)

  Tivibu Go Aile Paketi

  7,90 TL

  15,90 TL

  Tivibu Go Sinema Paketi

  9,90 TL

  17,90 TL

  Tivibu Go Spor Paketi

  10,90 TL

  18,90 TL

  Tivibu Go Süper Paketi

  14,90 TL

  22,90 TL

   

  Fiyatlar aylık olup KDV dahildir. *Seçilen pakete ve erişim tipine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

  Seçilen Tivibu Go paketine göre; ilk 3 ay boyunca aylık Tivibu Go Paket ücretinin yarısı  Pokus tarafından Pokus hesabınıza iade edilecektir. Pokus kazanılan hediye tutarlarını harcama tarihinden sonraki  ay Pokus hesabına iade edecektir. 3 aydan sonra Tivibu Go üyeliğinin devam etmesi halinde Pokus tarafından sağlanan avantajlı bu kampanya sona erecektir. Tivibu Go aboneliği iptal edilmediği sürece devam edecek olup, seçim yapılan paketin tarife ücreti üzerinden ücretlendirme devam edecektir. 

  Tivibu Go paketlerinin satın alımı sırasında kartlı ödeme yöntemi seçilerek Pokus Kart bilgileri girilmelidir. Itunes ödeme yöntemi dahil değildir.

3. Pokus Ne Kadar Süre İle Hediye Verecektir?

 • Kampanyadan, Tivibu Go paket ücretlerini Pokus’la ödeyerek, toplam 3 ay boyunca (ilk ödemeniz dahil ) yararlanabilirsiniz. Pokus hakkında detaylı bilgi almak için pokus.com.tr adresine bakabilirsiniz.

4. Tivibu Go Paket Ücretinin %50'si Oranındaki Hediye Tutarlar Ne Zaman Pokus Hesabına İade Edilecektir?

 • Kazandığınız nakit hediye tutarlarını Pokus, Pokus hesaplarınıza aylık olarak yükleyecektir.

  Pokus kazanılan hediye tutarlarını harcama tarihinden sonraki ay Pokus hesabına iade edecek olup iade tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

  23.11.2021-23.12.2021 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 24.12.2021 tarihinde; 24.12.2021-23.01.2022 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 24.01.2022 tarihinde;

  24.01.2022-23.02.2022 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 24.02.2022 tarihinde; 24.02.2022-26.03.2022 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 28.03.2022 tarihinde;

  27.03.2022-26.04.2022 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 27.04.2022 tarihinde; kampanyanın son döneminde kampanyaya katılmış kullanıcıların Mayıs harcamaları için 27.05.2022 tarihinde; Haziran harcamaları için 28.06.2022 tarihinde Pokus hesabına yüklenecektir.

  Yaptığın harcamanın iade olması halinde kazandığın hediye tutarlar geri alınır. Pokus hakkında detaylı bilgi almak için 444 72 79 Pokus müşteri hizmetlerini arayabilir veya pokus.com.tr adresine bakabilirsiniz.

5. Hediyeler

 • Tivibu Go aylık tarife paketlerimize başvuran yeni müşterilerimizin, aynı zamanda Türk Telekom faturalı veya faturasız mobil tarifelerde bireysel aboneliği var ise; bu müşterilerimize 12 ay boyunca her ay sadece Tivibu Go uygulaması özelinde kullanılabilecek aylık mobil internet paketi hediye edilecektir. Hediye verilecek mobil internet paketinden faydalanabilmek için Müşterilerimizin TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunması gerekmektedir. Mobil internet hediyesi içeriği başvurulan Tivibu Go paketine göre değişmektedir.

6. Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler

 • Kampanya 23.11.2021-26.04.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

7. İlgili Taahhüt Bilgisi

 • Kampanya Tivibu Go aylık tarife paketleri için geçerli olup bu paketlerde taahhüt bulunmamaktadır.

  Ek Bilgiler

  Üyelik geçişleri hakkında

  Tivibu Go aylık tarife paketleri içerisinde paket değişikliği yapılamayacaktır. Türk Telekom Ofis/Bayileri ve Tivibu Müşteri Hizmetleri’nden paket değişikliği talebiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


  Film kiralama hizmeti hakkında
  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu Go kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Kırmızı Halı kapsamındaki ücretli filmler veya diğer ücretli içerikler, aylık paket ücreti kapsamında değildir. Bu içerikleri kiraladığınız veya izlediğiniz takdirde belirlenen ücretler seçmiş olduğunuz ödeme yöntemine göre yansıtılacaktır.

  İnternet kota kullanımı hakkında

  Tivibu Go , bağlantı yapılan internet kotasını etkilemektedir.


  İptal hakkında

  Tivibu Go aylık tarife paketleri taahhütlü değildir. Taahhüt ihlalinde alınan cayma bedeli yoktur. Paketinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

Tivibu hikayenizi sıra dışı hale getirecek diğer kampanyalarla tanışın.

Tivibu ile dünya kadar eğlenceye seyirci kalmak için hemen başvurun, sizi arayalım...