• Kurt Seyit ve Şura
  Kurt Seyit ve Şura

  Kurt Seyit ve Şura

  AŞKIN YOLCULUĞU

  Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah… Saltanat günlerinden Karpatlar’a, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, ve işgal altındaki İstanbul'a uzanan bir masal. Star TV’nin yeni dizisi, Salı akşamları ekranda ve Tekrar İzle özelliği ile Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Kardeş Payı
  Kardeş Payı

  Kardeş Payı

  YEPYENİ KOMEDİ

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir başta olmak üzere İşler Güçler’in sevilen kadrosu yeniden ekranda. Bir yandan Düğün Dernek filmi ile rekora koşan ekibin yeni dizisi her Perşembe Star TV’de, Tekrar İzle özelliği ile Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Medcezir
  Medcezir

  Medcezir

  DENGELER DEĞİŞTİ

  Sezonun flaş yapımında Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya başrollerde… Medcezir, sürpriz gelişmeleri ile sosyal medyada en büyük trafiği yaratan dizi olarak dikkat çekiyor. Medcezir, Cuma akşamları Star TV’de, Tekrar İzle seçeneği ile dilediğiniz zaman Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Muhteşem Yüzyıl
  Muhteşem Yüzyıl

  Muhteşem Yüzyıl

  KILIÇLAR ÇEKİLDİ

  İmparatorluğun en parlak döneminde entrikaların yön verdiği iktidar mücadelesi… Muhteşem Yüzyıl Son Sezon’da Mustafa’nın ardından saflar değişti, Selim ile Bayezıd’ın kavgası başladı. Milyonların tutkusu, Çarşamba akşamları Star’da; Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Çalıkuşu
  Çalıkuşu

  Çalıkuşu

  TANSİYON YÜKSELİYOR

  Reşat Nuri Güntekin’in ünlü romanından uyarlanan dizide Fahriye Evcen ve Burak Özçivit başrollerde. Feride ile Kâmran’ın zorlu aşkı türlü engellerle sınanıyor, iddialı yapımda tansiyon gittikçe artıyor. Salı akşamları Kanal D’de ekrana gelen diziyi, Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’dan takip edebilirsiniz.

  HEMEN İZLE!
 • Yalan Dünya
  Yalan Dünya

  Yalan Dünya

  CİHANGİR’DEN MANZARALAR

  Gülse Birsel’in yazdığı ve başlıca rollerden birini üstlendiği Kanal D klasiğinde kahkahalar dinmek bilmiyor. Sokakları, evleri, dükkânları ile Cihangir hep sürprizlere gebe… Komedi severlerin tercihi, her Cuma ekranda; Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Kara Para Aşk
  Kara Para Aşk

  Kara Para Aşk

  YEPYENİ SERÜVEN

  Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre ve Erkan Can… En sevdiklerini kaybedince aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Elif ve Ömer’in hikâyesi. Atv’nin dizisi Çarşamba akşamları ekranda, ayrıca Tekrar İzle özelliği ile her zaman Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!