Klavyeden Oynatıcı kontrolleri için kısayol tuşları:

Videoyu duraklatmak ve yeniden başlatmak için kısayol tuşu "boşluk"

Sesi açmak için kısayol tuşu "yukarı ok"

Sesi kısmak için kısayol tuşu "aşağı ok"

Sonraki kanala geçmek için kısayol tuşu "sağ ok"

Önceki kanala geçmek için kısayol tuşu "sol ok"

25 Nisan 2014
GÖSTER
 • 00:00
  Kanıt

  00:00 - 01:40 / Dizi,Yerli,Aksiyon

  Türkçe

  Kanıt

  Konsept danışmanlığını ve sunuculuğunu Kriminalist Prof. Dr. Sevil Atasoy’un yaptığı, yaşanmış gerçek suç hikâyelerinden yola çıkarak oluşturulan Kanıt; zekice yapıldığına inanılan cinayetlerin, hırsızlıkların, adam kaçırmaların yani birçok suç olayının nasıl çözüldüğünü ve hangi noktada kimlerin ne kadar etkisi olduğunu ekrana getiriyor. Suçluların bıraktıkları delillerin nasıl tespit edildiği, uzmanlar tarafından titizlikle nasıl ortaya çıkarıldığı, bir kadının yumurtalıklarından yaşının hesaplanması, kirpiklerde bulunan tozlardan maktulun hangi coğrafyadan geldiği, olay sırasında çevrede bulunan kan izlerinin açısı gibi pek çok ayrıntının bir suçu çözmedeki yardımının önemi gözler önüne seriliyor.

 • 00:00
  Lala

  00:00 - 00:19 / Sinema,Dram

  Türkçe

  Lala

  Once upon a return, a town, a dead man, a family and a story.

 • 00:10
  Küçük Buda

  00:10 - 02:30 / Sinema,Dram

  Türkçe

  Küçük Buda

  Lama Norbu, ölmüş olan büyük ruhani liderlerinin Seattle'daki bir çocuğun bedeninde yeniden dünyaya geldiğine inanmaktadır. Jesse Conrad adlı bu çocuğa Budizm'i öğretmek ve onun gerçekten de hocasının reenkarnasyonu olup olmadığını anlamak için onu ABD'den Bhutan'a götürür. Bu arayışta onlara, Budizm'in kurucusu olan Hintli ruhani lider Siddhartha'nin mistik öyküsü büyüleyici görüntüler eşliğinde anlatılır.

 • 00:10
  Unutama Beni

  00:10 - 01:20 / Sinema,Türk Sineması,Dram

  Türkçe

  Unutama Beni

 • 00:15
  Hemlock Grove

  00:15 - 01:00 / Dizi,Gerilim

  Türkçe

  Hemlock Grove

  Peter ve Roman katili ele geçirmek için birlikte çalışırken yeni bir kurban daha bulunur.

 • 00:15
  Dr. House

  00:15 - 01:05 / Dizi,Dram

  Türkçe

  Dr. House

  Da sich Wilson weigert, Detective Tritter zu betätigen, dass House Rezepte fälscht, greift der Polizist zu ganz eigenen Mitteln: Er lässt Wilsons Konten einfrieren, sein Auto abschleppen und veranlasst zu guter Letzt, dass Wilson keine Rezepte mehr ausstellen darf. House nimmt das äußerlich sehr gelassen, doch sein Vicodin-Vorrat geht langsam zur Neige. Aus Furcht vor Tritters Repressalien weigern sich Chase, Cameron und Forman House ein neues Rezept auszustellen. Erst als House furchtbare Schulterschmerzen bekommt, zeigt Cuddy Mitleid. In der Zwischenzeit wurde ein junger Mann eingeliefert, dessen Krankheitsbild House und seine Crew vor ein Rätsel stellen. Nach vielen Tests kommen sie dahinter. Das einzige, was dem jungen Mann helfen würde, ist eine Knochenmarktransplantation. Der geeignete Spender wäre auch vorhanden. Es ist der achtjährige Bruder von Jack. Doch zu dieser Operation verweigert Jack seine Einwilligung. Foreman versucht ihn umzustimmen - erfolglos wie es scheint.

 • 00:19
  La Ducha

  00:19 - 00:30 / Sinema,Dram

  Türkçe

  La Ducha

  A couple spends their last morning together in the bathroom. One of them is about to leave the country. The other has decided to stay. But who will take care of the cat?

 • 00:20
  Cehennem Silahı 4

  00:20 - 02:25 / Sinema,Aksiyon

  Türkçe

  Cehennem Silahı 4

  Beladan uzak durmaları için masa başı işler verilen Murtaugh ve Riggs, mafyanın kara listesine alınır. Cesur ikili, mafyayı tamamen çökertmek için Leo Getz, Lorna Cole ve onlara yeni katılan polisle bir ekip oluşturur.

 • 00:30
  Das Madchen Mit Den Gelben Strumpfen

  00:30 - 00:36 / Sinema,Dram

  Türkçe

  Das Madchen Mit Den Gelben Strumpfen

  A young couple is spending the day in bed. He asks her, if she wants to marry him. At first she says no.

 • 00:30
  Rumuz: Sev Beni

  00:30 - 02:00 / Sinema,Türk Sineması,Dram

  Türkçe

  Rumuz: Sev Beni

  Bir mafya babasının kızı ile onun eski kocası arasında yaşanan ilişki, komik bir dille anlatılıyor. Filmin başrolünde iki ünlü oyuncu Ayşen Gruda ve Aykut Oray oynuyor.