ads
BİREYSEL TİCARİ

Abonelik

Tivibu GO hizmetlerinden yurt dışında da faydalanabilir miyim?

Tivibu GO, sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kullanılabilen bir hizmettir.

Tivibu Go’ya üye olmam durumunda ücretlendirme ve iptal işlemleri nasıl olur?

Tivibu Go Paketinin ay içerisinde satın alınması durumunda; satın alındığı günden ay sonuna kadar olan dönem için, söz konusu Tivibu Go paketinin aylık ücreti gün bazında hesaplanarak ücretlendirilecektir.

Tivibu Go aylık paket ücreti; satın alınan dönemi takip eden ilk Tivibu faturasına yansıtılacaktır. Aylık paketler her ay otomatik olarak sonlandığından servisin iptal ettirilmesine gerek bulunmamaktadır.

Tivibu Go yıllık paket ücreti ise, satın alınan dönemi takip eden ilk Tivibu faturanıza yansıtılmaktadır. Tivibu Go üyesi bu hizmeti satın aldığı günden başlamak üzere 1 (bir) yıl süre ile bu hizmetten yararlanabilecektir. Bu 1 (bir) yılın sonunda üyelik sona erecektir.

• Tivibu Go Türk Telekom Evde Internet sahibi olmayan müşteri paketleri, yüzyüze kanallar ve çağrı merkezi üzerinden satın alındığında ise abonelikler otomatik olarak devam etmektedir. Yıllık Paket satın alan Türk Telekom Evde Internet sahibi olmayan müşteriler için, 1 yılın sonunda hizmet aylık olarak ücretlendirilmeye başlar. Hizmeti sona erdirmek için müşterinin iptal talebini iletmesi gerekir. Aboneliğin 1 (bir) yıl dolmadan iptal ettirilmesi halinde kullanılmayan süre için ücret iadesi yapılır.

• Tivibu Go, yüzyüze kanallar ve çağrı merkezi üzerinden satın alındığında ise abonelikler otomatik olarak devam etmektedir.

Tivibu Go’ya ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?

Faturalama her ayın ilk günü içinde bulunulan ay için yapılır ve aylık ücretler bu faturaya peşin olarak yansıtılır. Hizmetin bir önceki ayın ortasında alınması durumunda, ayın sonuna kadar aylık ücret üzerinden kullanılan gün kadar ücret orantılanarak bu faturaya eklenir. 

Tivibu Go’ya kimler sahip olabilir?

Tüm internet aboneleri Tivibu Go sahibi olabilir.

Tivibu Go'ya nasıl abone olurum?

Tivibu Go abonesi olmak için www.tivibu.com.tr/hemen-basvur sayfasından form doldurabilir, Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom bayilerini ziyaret edebilir ya da 444 5 375 Tivibu Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tivibu sahibi değil misiniz?

Tivibu'nun eğlenceli dünyasına katılmak için bilgilerinizi doldurun biz sizi arayalım.