Tivibu'yu Keşfet

Yeni dönem
TV ile tanışın!

Tivibu Ev ile yerli ve yabancı kanalları ve sinema tarihinin en yeni filmlerini istediğiniz an seyredebilir, canlı yayını durdurup geri alabilir, en sevilen dizileri kaydetmenize gerek kalmadan izleyebilir, binlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. TV izlerken canlı yayında yorum yapabilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, yemek siparişi bile verebilirsiniz.

Tivibu Ev Nedir?

Tivibu Ev, genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil TV platformudur. HD kalitesinde TV yayını ve video iletimini, 5.1 Dolby Digital ses iletimini destekler; bilinen ulusal kanalların yanı sıra özel tematik kanallarla zenginleştirildiğinden izleyiciye farklı deneyimler sunar. Ayrıca istediğiniz zaman izleyebileceğiniz film, dizi, belgesel, çocuk, müzik klibi ve daha pek çok içerikten oluşan zengin bir arşive sahiptir.

Hangi Kanalları ve İçerikleri İzlerim?

Tivibu Ev üzerinde toplam 113 kanal bulunmakta ve bu sayı yepyeni kanallarla sürekli artmaktadır. Tivibu Ev, bilinen ulusal kanallarının TV yayınlarının yanı sıra, özel tematik kanallar ile zenginleştirilmiştir.

Kanal Listesini görmek için tıklayınız.

Tivibu Ev abonelerine Tivibu Web, Cep ve Smart TV Uygulaması hediye!

Tivibu Ev aboneleri Tivibu'yu televizyondan, bilgisayardan ya da cep telefonundan izleme şansını yakalar. Hediye paketler için tıklayın.

Tivibu'dan yeni televizyon anlayışına yeni nesil kumanda!

Tivibu Ev uygulamasını cep telefonunuza veya tabletinize ücretsiz indirip yayın akışlarına ve program detaylarına kolayca ulaşın, uzaktan kumandanın en akıllı halini siz de hemen keşfedin.

Tivibu'dan yeni televizyon anlayışına yeni nesil kumanda!

Standart TV'lerden ayrıcalıklarım neler?

Yerli, yabancı filmler, diziler, müzik klipleri, belgeseller ve çizgi filmlerden oluşan zengin video içeriğine istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Seç-İzle ile, aboneliğinize dahil olan binlerce içeriği dilediğiniz gibi seyredebilir; ya da “Kırmızı Halı” klasöründe yer alan en yeni filmleri sinemalardan hemen sonra kiralayabilirsiniz.

Sevdiğiniz programı kaçırmanız imkansız TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, yerli eğlence, yarışma, spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Canlı yayınları istediğiniz an 90 dakikaya kadar durdurabilir, dilediğinizde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Bu televizyonun patronu sizsiniz. İzlemeye başladığınız programı istediğiniz zaman geri alıp tekrar izleyebilirsiniz.

Akıllı Kumanda ile yapabildiklerim

İstediğiniz Zaman İzleyin!

Tivibu Ev ile bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınızın olduğu her yerden TV kanallarını ve yüzlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilir TV keyfini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Diğer Tivibu Ev Kullanıcılarıyla Mesajlaşın!

Mesajlarım uygulaması ile Tivibu Ev dünyasındaki yeniliklerden haberdar olabilir, diğer Tivibu Ev kullanıcılarıyla haberleşebilirsiniz.

Favori Kanallarınıza Özel İlgi!

Tivibu Ev ile kanal listenizi kişiselleştirebilir, favori kanallarınıza en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgiler Kumandanızın Ucunda!

Finans, spor, hava durumu, uçuş bilgileri, nöbetçi eczaneler, sinebiyografi gibi birçok alanda merak ettiklerinizi televizyonunuzdan öğrenebilir, acil erişmek isteyeceğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kumanda Fonksiyonları

Tivibu Web Nedir?

TTNET'in Web TV hizmeti olan Tivibu Web ile bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV'de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Hangi Kanalları ve İçerikleri İzlerim?

Tivibu Web üzerinde toplam 129 kanal bulunmakta ve bu sayı yepyeni kanallarla sürekli artmaktadır. Tivibu Web, bilinen ulusal kanallarının TV yayınlarının yanı sıra, özel tematik kanallar ile zenginleştirilmiştir.

Kanal Listesini görmek için tıklayınız.

Tivibu Web Maxi Plus abonelerine Tivibu Cep hediye!

Siz de hemen Tivibu Maxi Web Plus paketine abone olun. Tivibu Web ve Cep'in keyfini çıkarın.

Tivibu Web Maxi Plus

Standart TV'lerden ayrıcalıklarım neler?

Yerli, yabancı filmler, diziler, müzik klipleri, belgeseller ve çizgi filmlerden oluşan zengin video içeriğine istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Seç-İzle ile, aboneliğinize dahil olan binlerce içeriği dilediğiniz gibi seyredebilir; ya da “Kırmızı Halı” klasöründe yer alan en yeni filmleri sinemalardan hemen sonra kiralayabilirsiniz.

Sevdiğiniz programı kaçırmanız imkansız. TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, yerli eğlence, yarışma, spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Canlı yayının en heyecanlı yerini asla kaçırmayın! Yerli ve yabancı kanalları 60 dakikaya kadar durdurabilir, daha sonra kaldığınız yerden TV keyfine devam edebilirsiniz.

Bu televizyonun patronu sizsiniz. İzlemeye başladığınız programı 60 dakikaya kadar geri alıp izleyebilirsiniz. Ayrıca Tivibu Web'i açar açmaz, devam eden yayınları 60 dakika geri alabilirsiniz.

Seç-İzle altında "Kırmızı Halı" klasöründe yer alan en yeni ile en popüler filmleri, film başına 2-6 TL arası bir kiralama bedeli ödeyerek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep Nedir?

Tivibu Cep ile Iphone, Ipad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizden, yolda, okulda, serviste, öğle yemeğinde, kısaca siz nerede isterseniz yerli & yabancı pek çok TV kanalını canlı olarak izleyebilir; canlı yayını durdurup geri alabilirsiniz. Kaçırdığınız en popüler yerli dizileri ve programları kaydetmenize gerek kalmadan 1 hafta süresince izleyebilir, 1000’e yakın film, dizi, belgesel, müzik klibi ve çocuk içeriğine istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Hangi Kanalları ve İçerikleri İzlerim?

Tivibu Cep ile yerli & yabancı 60 TV kanalını izleyebilirsiniz. Tivibu Cep, bilinen ulusal kanallarının TV yayınlarının yanı sıra, özel tematik kanallar ile zenginleştirilmiştir.

Kanal Listesini görmek için tıklayınız.

Tivibu Cep Android Market ve App Store'da

Tivibu Cep ile Iphone, Ipad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinizden istediğiniz zaman TV izleyebilirsiniz. Tivibu Cep’i indirmek için hemen tıklayın.

Tivibu Cep Avea ile televizyon keyfinizi yanınıza taşıyın!

Trafikte, okulda, vapurda istediğiniz her yerde 60'ı aşkın yerli & yabancı TV kanalını ve en sevdiğiniz film, dizi, belgesel ve
çocuk programlarını Tivibu Cep Avea üzerinden size özel hediye data paketiniz ile izleyebilir, nereye giderseniz gidin
cihazınızı TV ekranı gibi kullanabilirsiniz. Mekana bağlı kalmaz dilediğiniz yerden televizyon izleme keyfinin tadını çıkarırsınız.

Standart TV'lerden ayrıcalıklarım neler?

Dizinizi mi kaçırdınız? Üzülmeyin. Tivibu Cep ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, programları kaydetmenize gerek kalmadan 1 hafta süresince istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep ile canlı yayınları istediğiniz an 30 dakika boyunca durdurabilir, dilediğinizde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Tivibu Cep ile canlı yayınları durdurabildiğiniz gibi ne zaman isterseniz geri de alabilirsiniz. İstediğiniz sahnedeki detayları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep ile 100’ün üzerinde film, dizi, belgesel, müzik klibi ve çocuk içeriğine istediğiniz an ulaşabilir; istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Tivibu Smart TV Nedir?

İnternete bağlanabilen ve internet üzerinden yayın alabilen yeni nesil Smart TV’niz ile istediğiniz Tivibu içeriğine istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlayacak bir servistir.

Tivibu Smart TV servisi ile istediğiniz zaman izleyebileceğiniz film, dizi, belgesel, çocuk, müzik kliplerinin yanı sıra bilinen ulusal kanalları ve daha pek çok içerikten oluşan zengin bir arşive sahiptir.

Hangi Kanalları ve İçerikleri İzlerim?

Tivibu Smart TV ile Tivibu’ya özel Seç-izle, Tekrar-izle ve Durdur-İzle servislerini, ayrıca en çok izlenen kanalları izleyebilirsiniz.

Kanal Listesini görmek için tıklayınız.

Hangi TV'lerde Destekler?

Tivibu Smart TV hizmetine, Samsung, Vestel ve LG Smart TV’lerde uygulama mağazasından ulaşabilirsiniz. Tivibu Smart TV uygulamasının desteklendiği Samsung, Vestel, LG, Arçelik ve Beko Smart TV modelleri için tıklayınız.

Televizyonunuzu akıllandıran kutular!

Tivibu Smart TV alıcısı ile internete bağlanabilen Televizyonunuz olmasa bile televizyonunuzu akıllı televizyon haline getirebilirsiniz.

Bu sayede TV'niz üzerinden alıcı içerisinde yer alan Tivibu uygulaması ve farklı uygulamalara da ulaşabileceksiniz.

Tivibu Smart TV uygulaması ile film,dizi,belgesel gibi yüzlerce içeriğe anında ulaşıp izleyebileceksiniz.

Standart TV'lerden ayrıcalıklarım neler?

Tivibu Smart TV ile 500’ün üzerinde film, dizi, belgesel, müzik klibi ve çocuk içeriğine istediğiniz an ulaşabilir; istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Tivibu Smart TV ile canlı yayınları istediğiniz an 30 dakika boyunca durdurabilir, dilediğinizde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Dizinizi mi kaçırdınız? Üzülmeyin. Tivibu Smart TV ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, programları kaydetmenize gerek kalmadan 1 hafta süresince istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Seç-İzle altında “Kırmızı Halı” klasöründe yer alan en yeni ile en popüler filmleri, film başına 2-5 TL arası bir kiralama bedeli ödeyerek istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.