• Kim Milyoner Olmak İster?
  Kim Milyoner Olmak İster?

  Kim Milyoner Olmak İster?

  BÜYÜK ÖDÜL, BÜYÜK HEYECAN...

  Sadece 12 doğru yanıt için tam 1 Milyon TL ödül! Kenan Işık’ın sunduğu, fenomene dönüşen yarışma programında büyük heyecan 300 bölüme ulaştı... Atv’de Pazartesi-Çarşamba-Cumartesi akşamları ekrana gelen yarışmayı, Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’dan takip edebilirsiniz.

  HEMEN İZLE!
 • Muhteşem Yüzyıl
  Muhteşem Yüzyıl

  Muhteşem Yüzyıl

  SAVAŞ ŞİMDİ BAŞLIYOR!

  İmparatorluğun en parlak döneminde yaşanan taht kavgaları ve saray entrikaları… Milyonların tutkusu Muhteşem Yüzyıl, final sezonuna iddialı başladı. İtalya’dan Çin’e uzanan geniş coğrafyada ilgi gören Star dizisi, Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Ayrıca Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’dan takip ediliyor.

  HEMEN İZLE!
 • Medcezir
  Medcezir

  Medcezir

  HERKES ONLARI KONUŞUYOR

  Her bölümü merakla beklenen Star dizisi, en çok konuşulanlar listesinde de rakip tanımıyor… Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı Medcezir’i, Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’dan takip edebilirsiniz.

  HEMEN İZLE!
 • Karagül
  Karagül

  Karagül

  İMKANSIZA İNAT YAŞAMAK

  Kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacak… Halfeti'nin büyülü atmosferinde geçen ve Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Mesut Akusta gibi yıldızları barındıran dizi, sürpriz gelişmelerle seyirciyi cezbetmeye devam ediyor. Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanan Karagül, Tekrar İzle seçeneği ile Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Güneşi Beklerken
  Güneşi Beklerken

  Güneşi Beklerken

  GENÇLERİN TERCİH ETTİĞİ DİZİ

  Zeynep ve Barış, Melis ve Kerem, ve diğerleri. Rekabet, heyecan, tuzaklar, süprizler. Kısacası okulda işler karışık. Hande Doğandemir, Yağmur Tanrısevsin, İsmail Ege Şaşmaz, Kerem Bürsin ve Emre Kınay ile Güneşi Beklerken… Beğenilerek takip edilen gençlik dizisi, Salı akşamları Kanal D ekranında.

  HEMEN İZLE!