• Tivibu Ev nedir?

  Tivibu Ev, genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil TV platformudur. HD kalitesinde TV yayını ve video iletimini, 5.1 Dolby Digital ses iletimini destekler; bilinen ulusal kanalların yanı sıra özel tematik kanallarla zenginleştirildiğinden izleyiciye farklı deneyimler sunar. Ayrıca istesiğiniz zaman izleyebileceğiniz film, dizi, belgesel, çocuk, müzik klibi ve daha pek çok içerikten oluşan zengin bir arşive sahiptir.

 • Tivibu Ev ile hayatımda neler değişiyor?

  Tivibu Ev ile yerli ve yabancı pek çok kanalla birlikte sinema tarihinin en iyi ve en yeni yapımlarını koltuğunuzun konforunda seyredebilirsiniz. Üstelik canlı yayını durdurup geri alabilir, en beğendiğiniz dizileri 1 hafta süresince kaydetmenize gerek kalmadan seyredebilir, binlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğine dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Benzersiz interaktif servislerle canlı maç sonuçları, burç yorumları gibi bilgilere ulaşabilir, fotoğraflarınızı inceleyebilir, yemek siparişi bile verebilirsiniz. Sosyal Tivi ile TV üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, canlı yayın esnasında yorumda bulunabilirsiniz.

 • Tivibu Ev'de hangi kanallar var?

  Tivibu Ev üzerinde toplam 188 kanal bulunmakta ve bu sayı yepyeni kanallarla sürekli artmaktadır. Tivibu Ev, bilinen ulusal kanallarının TV yayınlarının yanı sıra yerli yabancı belgesel, çocuk, haber, müzik,spor, yaşam & eğlence ve özel tematik kanallar ile zenginleştirilmiştir.

 • Tivibu Ev'de hangi kanalları HD izleyebilirim?

  Tivibu Ev ile SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aşk, SinemaTV 1001, MyZen.TV HD, ESPN HD, Sportivi HD, Luxe TV HD, I-Concerts HD, Brava HD, Duck TV HD, BBC HD, NHK World HD, National Geographic Wild HD ve TRT HD kanallarını Yüksek Çözünürlük kalitesinde seyredebilirsiniz. Ayrıca zengin video arşivi içerisinde yer alan pek çok filmi ve diziyi HD kalitesinde seyredebilirsiniz.

 • Televizyonum HD veya HD ready değil, HD kanalları izleyebilir miyim?

  Tivibu Ev'in HD kanallarını ve HD videolarını izlemek için HD veya HD Ready özelliğine sahip televizyon gerekmektedir. SD kanallar ve SD videolar tüm televizyonlarca izlenebilmektedir.

  Tivibu Ev paketleri içerisinde HD (yüksek çözünürlük) ile iletilen kanal ve yayınlar, abonenin Tivibu Ev hizmetine erişim sağlayan altyapı olanaklarından kaynaklanan nedenlerle aboneye sunulamayabilir.

 • Televizyonumun markası modeli Tivibu Ev kullanmamı etkiler mi?

  Tivibu Ev'in SD yayınlarını, Scart, Kompozit veya HDMI girişli tüm televizyon marka ve modelleri ile izlenebilmektedir. HD yayınları izleyebilmek için HD veya HD Ready destekli televizyon gerekmektedir.

 • Durdur-İzle Nedir?

  Canlı televizyon yayınını 90 dakikaya kadar durdurabilme ve istediğini zaman durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilmenizi sağlayan bir Tivibu Ev servisidir.

 • Geri Al-İzle Nedir?

  İzlemeye başladığınız programı 90 dakikaya kadar geri alıp devam eden televizyon programını izleme imkanı sunan bir Tivibu Ev servisidir.

 • Tekrar İzle nedir?

  TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizi, eğlence, yarışma, spor ve haber programlarını arşive alarak yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar seyretmenizi sağlayan bir Tivibu Ev servisidir.

 • Tekrar İzle servisine nasıl ulaşabilirim?

  Kumandanızın üzerinde yer alan MENÜ tuşuna basıp açılan ekranda aşağı-yukarı tuşlarıyla ilerleyiniz. TELEVİZYON menüsü altında yer alan, TEKRAR İZLE menüsünü seçip yine kumandanızdaki OK tuşuna basınız.

 • Seç-İzle nedir?

  Yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, çocuk, müzik, belgesel gibi binlerce içerikten oluşan zengin video arşivine istediğiniz zaman tamamen ücretsiz erişim imkanına sahip olabileceğiniz bir Tivibu Ev servisidir.

 • Seç-İzle servisine nasıl ulaşabilirim?

  Kumandanızın üzerinde yer alan MENÜ tuşuna basıp açılan ekranda aşağı-yukarı tuşlarıyla ilerleyiniz. SEÇ-İZLE menüsünü seçip yine kumandanızdaki OK tuşuna basınız.

 • Kırmızı Halı nedir?

  Vizyondan hemen sonra yayınlanan filmler ile birlikte, geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman izleyebilme imkanı sağlayan bir Tivibu Ev servisidir.

 • Kırmızı Halı servisine nasıl ulaşabilirim?

  Kumandanızın üzerinde yer alan MENÜ tuşuna basıp açılan ekranda aşağı-yukarı tuşlarıyla ilerleyiniz. SEÇ-İZLE menüsü altında yer alan KIRMIZI HALI klasörünü seçip yine kumandanızdaki OK tuşuna basınız.

 • İnteraktif Servisler ile neler yapabilirim?

  İnteraktif Servisler ile TV keyfinize ara vermeden anlık maç sonuçlarına bakabilir, güncel finans ve hava durumu bilgilerini ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek siparişi verebilir, TV üzerinden diğer Tivibu Ev kullanıcılarıyla mesajlaşabilir, Twitter üzerinden anlık düşüncelerinizi paylaşabilir,Facebook ve Flickr ile fotoğraflarınıza bakabilirsiniz. Nöbetçi eczanelere, uçuş bilgilerine, yemek tariflerine, burçlara, haberlere ve daha pek çok detaylı bilgiye Tivibu Ev'in kumandasıyla ulaşabilirsiniz.

 • Sosyal Tivi Nedir?

  Tivibu Ev ile koltuğunuzda oturmuş televizyon izlerken, sokağa çıkmaya hatta telefonu kullanmaya bile gerek olmadan, televizyonunuz üzerinden Tivibu Ev kullanan arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. Televizyon üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, TV ekranına SMS ile mesaj gönderebilir, filmleri, televizyon programlarını ya da zengin Tivibu uygulamalarını sevdiklerinize önerebilir, içerikler hakkında diğer kullanıcıların yaptığı yorumları takip edebilirsiniz. Tivibu Ev Sosyal Tivi'ye erişim için kumandanızdaki "Seçenekler" tuşuna basmanız yeterli.

 • SinemaTV kanalları nedir?

  SinemaTV Kanalları, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak film yayını yapan ve SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon ve SinemaTV 1001 kanallarından oluşan bir sinema paketidir. İçeriğinde, geçmişten günümüze en çok beğenilen aşk filmleri, etkileyici dramlar ve en eğlenceli romantik komedileri sunan SinemaTV Aşk kanalını, nefes nefese izleyeceğiniz heyecan verici aksiyon, gerilim, macera ve korku filmlerini sunan SinemaTV Aksiyon kanalını ve modern klasiklerden usta yönetmenlerin unutulmaz filmlerine, her sinemaseverin mutlaka görmesi gereken 1001 filme yer veren SinemaTV 1001 kanalını kapsar.

 • Tivibu Ev'de hangi paketler var?

  Tivibu Ev'de yer alan paketlerin detayları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

  Paket Adı Paket Fiyatı (Vergi Dahil) Kanal Sayısı
  Maxi Paket 14,90 147
  Sinema Paketi 24,90 166
  Dizi Paketi 24,90 154
  Belgesel Paketi 24,90 162
  Full Paket 34,90 188

  Tablodaki fiyat bedelleri Tivibu Ev SD paketler için geçerlidir. HD paketlerden tablodaki fiyatlara ek 2TL ücret alınmaktadır.

 • Tivibu Ev'e nasıl abone olurum?

  Tivibu Ev abonesi olmak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ön başvuru yapabilirsiniz.

 • Tivibu Ev hizmetinden şu anda faydalanabilir miyim?

  Tivibu Ev hizmeti Türkiye sınırları içerisinde abonelere sunulmaktadır. Tivibu Ev hizmeti; abonenin erişimini sağlayan altyapı olanaklarından kaynaklanan nedenlerle aboneye sunulamayabilir.

 • Tivibu Ev'i izlerken internet kotam nasıl etkilenir?

  Tivibu Ev kullanımının internet kotasına herhangi bir etkisi yoktur.

 • Tivibu Ev için gereken ekipmanlar nelerdir?

  Tivibu Ev ADSL internet bağlantısı, ADSL modem ve Tivibu Ev alıcısı ile birlikte sunulmaktadır. Tivibu Ev alıcısı, ADSL internet bağlantısı üzerinden gelen TV ve diğer tüm yayınları görüntü ve ses hizmetine çeviren bir alıcıdır.

 • Tivibu Ev ekipmanları için para ödenecek mi?

  Tivibu Ev ile birlikte sunulan cihazlar için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 • Tivibu ev hizmetimi nasıl feshederim?

  Abonelik fesih işlemlerinin, Türk Telekom Ofis ve TTNET Bayilerine şahsen başvuru yaparak veya faks çekerek yapılabilmesi mümkündür. Bununla birlikte çağrı Merkezi üzerinden de iptal ön başvurusu alınabilmektedir. Faks ile abonelik fesih işlemleri yapmak isteyen müşterilerimizin üzerinde abonelik bilgilerinin bulunduğu imzalı bir dilekçe ile resmi kimlik belgesinin bir kopyasını 0312 306 07 16 numaralı faksa göndermesi yeterlidir. Talep edilen işlemlerin sorunsuz ve zamanında tamamlanabilmesi için iletişim bilgilerinin (Cep Telefon ve sabit telefon numarası) dilekçede yer alması önem arz etmektedir.

  İptal anında, mülkiyeti TTNET’te olan Tivibu cihazlarının eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. İade edilmediği takdirde, IPTV EKİPMAN TESLİM TUTANAĞINDA belirtilen tutarlar talep edilebilecek veya bu ücret faturanıza yansıtılacaktır.

  Talebinizi tam ve eksiksiz bir şeklide karşılayabilmek amacıyla, sizinle irtibata geçmemiz gerekebilir. Bu nedenle iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olmasına dikkat edilmelidir. Abonelik feshi işlemini yalnızca abonelerimizin kendilerinin veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişilerin gerçekleştirebildiğini hatırlatmak isteriz.

Tivibu Ev 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

 • Tivibu Ev 12 Ay Sabit Fiyat kampanyası nedir?

  Tivibu Ev 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası kapsamında, Tivibu Ev abonelerine 12 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum hizmeti hediye edilecektir.

 • Mevcut Tivibu Ev abonesiyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  Kampanyadan hem yeni hem de mevcut müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanya hangi Tivibu Ev paketleri için geçerlidir?

  Tivibu Ev 12 Ay Sabit Fiyat Kampanyası aşağıdaki Tivibu Ev paketleri için geçerlidir.

  Kampanyalı Paket İsmi Kampanyalı Fiyat (Vergi Dahil) İndirim Tutarı (Vergi Dahil) İndirimli Süre
  Tivibu Ev Maxi Paket 12,90 TL X 12 Ay 2,00 TL X 12 Ay 12 Ay
  Tivibu Ev Sinema Paket 18,90 TL X 12 Ay 6,00 TL X 12 Ay 12 Ay
  Tivibu Ev Dizi Paket 18,90 TL X 12 Ay 6,00 TL X 12 Ay 12 Ay
  Tivibu Ev Belgesel Paket 18,90 TL X 12 Ay 6,00 TL X 12 Ay 12 Ay
  Tivibu Ev Full Paket 25,90 TL X 12 Ay 9,00 TL X 12 Ay 12 Ay

  HD paketlerden tablodaki fiyatlara ek 2TL ücret alınmaktadır.

 • Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  Kampanya, 27 Şubat - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında taahhüt alınacak mı?

  Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır. Taahhüt için tıklayınız.

 • Kampanya kapsamında kurulum ücreti alınacak mı?

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki kurulum ücreti alınmayacaktır.

 • Kampanya kapsamında modem ve HD Kutu ücreti var mıdır?

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli ödenmeyecektir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. İptal halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

 • Kampanya süresi içerisinde paketimi değiştirebilir miyim?

  Abone taahhüt suresi içinde upsell yapabilir ve taahhüt paketinden daha düşük olmadığı taktirde downsell yapabilir. (Giriş paketine geri dönüş yapabilir)

 • Kampanya süresi sone erdiğinde aboneliğim devam edecek mi?

  Abone taahhüt süresi dolduktan sonra paketi iptal ettirmedikçe yürürlükte olan kampanyasız Tivibu Ev abonelik koşulları çerçevesinde üyeliği devam eder.

 • Kampanya süresince Seç İzle içeriklerine ulaşabilir miyim?

  Kampanya süresince alınan paket kapsamındaki Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu Ev kanallarına ulaşılabilecektir. Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

 • Kampanya ile birlikte hediye paket verilecek mi?

  Tivibu Ev Maxi abonelerine 4,90 TL değerindeki Tivibu Web Maxi Paket ve 3,90 TL değerindeki Tivibu Cep hediye edilecektir.

  Tivibu Ev Sinema, Dizi, Belgesel ve Full paket abonelerine 8,90 TL değerindeki Tivibu Web Maxi Plus Paket, 3,90 TL değerindeki Tivibu Cep ve 7,90 TL değerindeki Tivibu Smart TV uygulaması hediye edilecektir.

 • Kampanya ve/veya üyelik iptalinde ceza yansıtılacak mıdır?

  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütnamenin imzalanma tarihinden itibaren iptal ettiğiniz döneme kadar tarafınıza sağlanmış tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılarak, düşük olan tutar faturanıza yansıtılacaktır. Hediye edilen paket ve kurulum hizmetinin cezası alınmayacaktır.

Tivibu Ev 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası

 • Tivibu Ev 24 Ay Sabit Fiyat kampanyası nedir?

  Tivibu Ev 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası kapsamında, Tivibu Ev abonelerine 24 ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik kurulum hizmeti hediye edilecektir.

 • Mevcut Tivibu Ev abonesiyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  Kampanyadan hem yeni hem de mevcut müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanya hangi Tivibu Ev paketleri için geçerlidir?

  Tivibu Ev 24 Ay Sabit Fiyat Kampanyası aşağıdaki Tivibu Ev paketleri için geçerlidir.

  Kampanyalı Paket İsmi Kampanyalı Fiyat (Vergi Dahil) İndirim Tutarı (Vergi Dahil) İndirimli Süre
  Tivibu Ev Maxi Paket 12,90 TL X 24 Ay 5,00 TL X 24 Ay 24 Ay
  Tivibu Ev Sinema Paket 15,90 TL X 24 Ay 9,00 TL X 24 Ay 24 Ay
  Tivibu Ev Dizi Paket 15,90 TL X 24 Ay 9,00 TL X 24 Ay 24 Ay
  Tivibu Ev Belgesel Paket 15,90 TL X 24 Ay 9,00 TL X 24 Ay 24 Ay
  Tivibu Ev Full Paket 22,90 TL X 24 Ay 12,00 TL X 24 Ay 24 Ay

  HD paketlerden tablodaki fiyatlara ek 2TL ücret alınmaktadır.

 • Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  Kampanya, 27 Şubat - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında taahhüt alınacak mı?

  Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt alınmaktadır. Taahhütname için tıklayınız.

 • Kampanya kapsamında kurulum ücreti alınacak mı?

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki kurulum ücreti alınmayacaktır.

 • Kampanya kapsamında modem ve HD Kutu ücreti var mıdır?

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli ödenmeyecektir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. İptal halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

 • Kampanya süresi içerisinde paketimi değiştirebilir miyim?

  Abone taahhüt suresi içinde upsell yapabilir ve taahhüt paketinden daha düşük olmadığı taktirde downsell yapabilir. (Giriş paketine geri dönüş yapabilir)

 • Kampanya süresi sone erdiğinde aboneliğim devam edecek mi?

  Abone taahhüt süresi dolduktan sonra paketi iptal ettirmedikçe yürürlükte olan kampanyasız Tivibu Ev abonelik koşulları çerçevesinde üyeliği devam eder.

 • Kampanya süresince Seç İzle içeriklerine ulaşabilir miyim?

  Kampanya süresince alınan paket kapsamındaki Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu Ev kanallarına ulaşılabilecektir. Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

 • Kampanya ile birlikte hediye paket verilecek mi?

  Tivibu Ev Maxi abonelerine 4,90 TL değerindeki Tivibu Web Maxi Paket ve 3,90 TL değerindeki Tivibu Cep hediye edilecektir.

  Tivibu Ev Sinema, Dizi, Belgesel ve Full paket abonelerine 8,90 TL değerindeki Tivibu Web Maxi Plus Paket, 3,90 TL değerindeki Tivibu Cep ve 7,90 TL değerindeki Tivibu Smart TV uygulaması hediye edilecektir.

 • Kampanya ve/veya üyelik iptalinde ceza yansıtılacak mıdır?

  Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütnamenin imzalanma tarihinden itibaren iptal ettiğiniz döneme kadar tarafınıza sağlanmış tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılarak, düşük olan tutar faturanıza yansıtılacaktır. Hediye edilen paket ve kurulum hizmetinin cezası alınmayacaktır.

Tivibu Ev 1 Ay Deneme Kampanyası

 • Tivibu Ev 1 Ay Deneme kampanyası nedir?

  Tivibu Ev 1 Ay Deneme Kampanyası kapsamında, Tivibu Ev paketlerine yeni abone olacak tüm TTNET müşterilerine 1 aylık paket ve kurulum ücreti hediye edilecektir. Taahhüt alınmayacaktır.

 • Mevcut Tivibu Ev abonesiyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  Tivibu Ev 1 Ay Deneme Kampanyası’ndan yalnızca yeni abone olanlar yararlanabilir.

 • Kampanya hangi Tivibu Ev paketleri için geçerlidir?

  Tivibu Ev 1 Ay Deneme kampanyası aşağıdaki Tivibu Ev paketleri için geçerlidir.

  Paket Adı Paket Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  Sinema Paketi 24,90 İlk 1 Ay Ücretsiz
  Dizi Paketi 24,90 İlk 1 Ay Ücretsiz
  Belgesel Paketi 24,90 İlk 1 Ay Ücretsiz
  Full Paket 34,90 İlk 1 Ay Ücretsiz

  Tablodaki fiyat bedelleri Tivibu Ev SD paketler için geçerlidir. HD paketlerden tablodaki fiyatlara ek 2 TL ücret alınmaktadır.

 • Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  Kampanya, 01 - 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında taahhüt alınacak mı?

  Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt alınmayacaktır.

 • Kampanya kapsamında kurulum ücreti alınacak mı?

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki kurulum ücreti alınmayacaktır.

 • Kampanya kapsamında modem ve HD Kutu ücreti var mıdır?

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli ödenmeyecektir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. İptal halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. İade edilmediği takdirde, IPTV EKİPMAN TESLİM TUTANAĞINDA belirtilen tutarlar aboneden talep edilebilecek veya bu ücreti faturasına yansıtılabilecektir.

 • Kampanya süresi içerisinde paketimi değiştirebilir miyim?

  Kampanya süresince paket geçişi yapılabilecektir. Paket değişikliği yalnızca Çağrı Merkezi’nden yapılabilmektedir.

 • Kampanya süresi sone erdiğinde aboneliğim devam edecek mi?

  1 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, ilk abone olan paket içerikleri izlenecektir ve abonelik bu paket ile devam edecektir.

 • Kampanya süresince Seç İzle içeriklerine ulaşabilir miyim?

  Kampanya süresince tüm Seç İzle seçeneklerine ve tüm Tivibu Ev kanallarına ulaşılabilecektir. SinemaTV kanalları ve SinemaHemen klasörü de dahil edilmiştir. Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

 • Kampanya ile birlikte Tivibu Web aboneliği hediye edilecek mi?

  Tivibu Ev Maxi Plus paketi üyeliğine Tivibu Web Maxi Plus paket ve Tivibu Cep paket hediye edilecektir.

 • Hangi kanallardan kampanyaya başvurabilirim?

  Çağrı Merkezimizden kampanyaya başvuru yapılabilecektir.

HER EVE TİVİBU KAMPANYASI:

 • Her Eve Tivibu Ev Kampanyası Nedir?

  TTNET aboneliği olmayanların Tivibu Ev hizmetimizden yararlanabilmeleri için 12 ay taahhütlü Her Eve Tivibu Ev Kampanyası 1 Kasım 2012 itibariyle devreye alınmıştır. Bu kampanya çerçevesinde

   • PSTN ve TTNET abonesi olmayanlar için Her Eve Tivibu Ev Kampanyası paketleri
   • Türk Telekom sabit telefon (PSTN) abonesi olan, TTNET abonesi olmayanlar için Her Eve Tivibu Ev Kampanyası - İndirimli paketleri sunulacaktır.
   • Tivibu Ev hizmeti internet bağlantısı ve modem üzerinden sunulan bir hizmet olduğundan, Seyirnet geniş bant internet aboneliği ile birlikte sunulacaktır. Her Eve Tivibu Ev Kampanyası çerçevesinde yer alan Seyirnet ve Tivibu Ev hizmetleri tek başına satılamaz, iptal edilemez.
   • Seyirnet, hızı 1 Mbps olan günlük kullanımı 2,5 TL olan internet paketidir. Bu paket ilk etapta internet erişimine kapalı olacak olup, müşterinin Çağrı Merkezi aracılığıyla isteğe bağlı olarak açtırma talebiyle birlikte erişime açabilecektir.
 • Mevcut TTNET abonesiyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  Her Eve Tivibu Kampanyasından yalnızca yeni abone olanlar yararlanabilir. Mevcut TTNET aboneleri kampanyadan yararlanamaz.

 • Kampanyada hangi paketler bulunmaktadır?

  Kampanyada, sabit telefonu (PSTN) abonesi olanlar için Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli paketleri, sabit telefonu (PSTN) olmayanlar için Her Eve Tivibu Ev Kampanyası paketleri sunulacaktır.

  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli paketleri, Tivibu Ev Hizmeti ve Seyirnet Hizmetini içermektedir.

  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası paketleri, Tivibu Ev Hizmeti, Seyirnet Hizmeti ve Yalın Erişim Hizmeti içermektedir.

  Paket Adı Kampanyalı Tutar İndirim Tutarı
  PSTN (Sabit Telefon) Abonesi Olmayanlar – Yalın Seyirnet
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası Maxi Paket 19,90 TL * 12 Ay 18 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası Sinema Paket 29,90 TL * 12 Ay 18 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası Dizi Paket 29,90 TL * 12 Ay 18 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası Belgesel Paket 29,90 TL * 12 Ay 18 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası Full Paket 39,90 TL * 12 Ay 18 TL * 12 Ay
  PSTN (Sabit Telefon) Abonesi Olanlar - Seyirnet
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli Maxi Paket 12,90 TL * 12 Ay 10 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli Sinema Paket 22,90 TL * 12 Ay 10 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli Dizi Paket 22,90 TL * 12 Ay 10 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli Belgesel Paket 22,90 TL * 12 Ay 10 TL * 12 Ay
  Her Eve Tivibu Ev Kampanyası – İndirimli Full Paket 32,90 TL * 12 Ay 10 TL * 12 Ay

  HD paketlerden tablodaki fiyatlara ek 2TL ücret alınmaktadır.

 • Seyirnet Nedir, Neden Gereklidir?

  Tivibu Ev hizmeti internet bağlantısı ve modem üzerinden sunulan bir hizmet olduğundan, Seyirnet geniş bant internet aboneliği ile birlikte sunulacaktır.

  Seyirnet, hızı 1 Mbps olan günlük kullanımlı internet paketidir. Bu paket ilk etapta internet erişimine kapalı olacak olup, müşterinin Çağrı Merkezi aracılığıyla isteğe bağlı olarak açtırma talebiyle birlikte erişime açabilecektir.

  Seyirnet erişimi sağlandığı taktirde, günlük kullanımı gece 3.00’ten bir sonraki gece 2.59’a kadar, 2,5 TL olarak faturalandırılacaktır. Kullanım yapılmadığı durumda ücret yansıtılmayacaktır.

  Aylık Download (indirme) miktarı 6 GB’ı aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 256 Kpbs olarak uygulanacaktır. Takip edilen aya girildiğinde,müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir.

 • Kampanya için herhangi bir taahhüt veya bağlayıcı koşul söz konusu mudur?

  Kampanya 12 ay taahhütlüdür. Müşteriler, taahhüt süresi bitmeden iptal ettikleri taktirde ceza ödemek durumunda kalırlar.

 • Kampanya kapsamında kurulum ücreti alınacak mı?

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki kurulum ücreti aboneden alınmayacaktır.

 • Kampanya kapsamında modem ve HD Kutu ücreti var mıdır?

  Kampanya kapsamında müşteriler, aylık 3 TL cihaz kullanım bedeli ödemek durumundadır. Abonelik süresince bu tutar müşterilerden tahsil edilecektir. Cihazların mülkiyeti TTNET üzerindedir. İptal halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, IPTV Ekipman Teslim Tutanağında belirtilen tutarlar üzerinden ceza yansıtılacaktır.

 • Kampanya kapsamında başka ücret alınacak mıdır?

  PSTN abonesi olmayan müşterilere Her Eve Tivibu Ev Kampanyası paketleri sunulacaktır. Bu paketlerle birlikte verilecek olan Yalın Erişim Hizmeti için tek seferlik 8 TL tutarında devre hazırlama ücreti alınacaktır.

  PSTN abonesi olan müşterilerden Yalın Erişim Hizmeti olmayacağından dolayı bu tutar alınmayacaktır.

 • Kampanya süresi içerisinde paketimi değiştirebilir miyim?

  Müşteriler, 12 (oniki) aylık dönem zarfında, Kampanya kapsamında ilk abone olduğu Tivibu Ev paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla paket değişikliği yapabilecek, istediği taktirde tekrar ilk abone olduğu pakete geçiş yapabilecektir.

 • Kampanya süresi içerisinde internet paketimi değiştirebilir miyim?

  İlk etapta müşteriler, 12 (oniki) aylık dönem zarfında internet paketini değiştiremezler.

 • Tivibu Ev kullanımından internet kotam etkilenir mi?

  Tivibu Ev kullanımından ötürü internet kotasından herhangi bir etkilenme olmaz.

 • İptal halinde ceza bedeli çıkar mı?

  Abonenin taahhüt süresi bitmeden kendi isteğiyle iptal etmesi halinde:

  • İptal zamanına kadar geçen dönem içindeki paket kapsamındaki indirimler toplamı tahsil edilecektir. Ayrıca, kampanya kapsamında alınmayan kurulum ücreti (60TL) tahsil edilecektir.
  • İptal durumunda, kampanya kapsamında teslim edilen cihazların, Türk Telekom Ofislerine veya TTNET Bayilerine iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde “IPTV EKİPMAN TESLİM TUTANAĞI” çerçevesinde belirtilmiş tutarlar tahsil edilecektir.

  TTNET tarafından Tivibu Ev hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sunulamaması durumunda herhangi bir ceza talep edilmeyecektir.

 • Kırmızı Halı ücretli midir?

  Kırmızı Halı veya diğer ücretli içerikler, belirlenen aylık tutarlar dahilinde olmayıp, kiralanan içerikler faturaya yansıtılacaktır.

 • HD yayınları nasıl alabilirim?

  Tivibu Ev paketleri içerisinde HD (yüksek çözünürlük) ile iletilen kanal ve yayınlar, abonenin Tivibu Ev hizmetine erişim sağlayan altyapı olanaklarından kaynaklanan nedenlerle aboneye sunulamayabilir.

 • Hizmetim için nakil işlemi gerçekleştirebilir miyim?

  Müşteri, kampanya uygulaması çerçevesinde TTNET’ten edindiği Tivibu Ev hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karşılığında bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Nakil talep edilen yerde teknik imkansızlıklar nedeniyle TTNET tarafından hizmetin sürekli olarak verilememesi durumunda, A Tivibu Ev hizmeti aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda TTNET, müşteriden bu kampanya kapsamında indirimli süre boyunca Tivibu Ev hizmeti kullanım ücretinde yapılan indirimlerin toplamını yeni ikamet yerine ilişkin olan ikametgah belgesinin ibrazı koşuluyla, talep etmeyecektir. Ancak abonenin bu kampanya dahilinde aldığı cihazları iade etmek zorundadır, aksi halde IPTV EKİPMAN TESLİM TUTANAĞINDA belirtilen tutarlar Aboneden talep edilebilecek veya bu ücreti faturasına yansıtılabilecektir.

 • Hangi kanallardan kampanyaya başvurabilirim?

  TT Ofis, TTNET Bayi, Çağrı Merkezi, Outbound kanallarından kampanyaya başvuru yapılabilecektir.

 • Hangi kanallardan kampanya iptali yapabilirim?

  TT Ofis ve TTNET Bayi kanallarından direkt iptal gerçekleştirilebilmekte, Çağrı Merkezi üzerinden de iptal ön başvurusu alınabilmektedir.

 • Arıza durumunda ne yapabilirim?

  Arıza durumunda, müşteri Çağrı Merkezini arayarak Tivibu Ev ile ilgili tuşlama yapacaktır. Asistan arızayı hemen çözemez ise Netyüz’den Tivibu Ev başlığıyla kayıt açar. Açılan başlığa göre ilgili ekiplere yönlendirme yapılır. Gerektiği taktirde arıza ekipleri eve giderek kontrol eder ve cihaz değişimi yaparak işlemi sonlandırır.

MÜŞTERİ KURULUMU

 • Müşteri Kurulumu (Self Kurulum) Nedir?

  Satış esnasında talep edilmesi taktirde, Tivibu Ev cihazlarının ilgili kurulum adresine kargolanarak müşterinin kurulumu kendi gerçekleştirmesidir.

 • Cihazlar teslim alındığında kurulumu gerçekleştirebilmek için nerden yardım alınmalıdır?

  Web sitesi üzerinde, tivibu.com.tr/musteri-kurulumu.tvb, adresinden “Nasıl Yapılır?” videosu ve kitapçığı kurulumun nasıl yapılacağını görselli şekilde anlatır.

 • SMS ile iletilen numara ile ne yapılır?

  Tivibu Ev başvurunuz tamamlandığında cep telefonunuza kurulumu tamamlamanız için gerekli numara SMS aracılığıyla iletilir. Tivibu EV cihazınızı çalıştırdığınızda Kurulum No sorulan ekrana bu numarayı giriniz.

 • Yetkililer ile paylaşılan irtibat telefon numarası neden önemlidir?

  Bu numaraya, müşterinin kendi kendine kurulum işlemini tamamlayabilmesi için TV ekranına girmesi gereken Kurulum Numarası otomatik olarak SMS ile gönderilecektir. Aynı numara kargo firması müşterinin evine gitmeden teyit amaçlı da kullanılmaktadır.

 • Kurulum sırasında modem ve Tivibu cihazı nasıl konumlandırılmalıdır?

  Priz ve TV’girişlerine rahat erişim olacak şekilde Tivibu cihazı ve modem yakın tutulmalıdır.

 • Web TV nedir?

  Web TV, internete bağlanılan her yerden bilgisayar aracılığı ile canlı TV yayınına ve video içeriğine erişim sağlayan bir yapıdır.

 • Tivibu Web nedir?

  TTNET'in Web TV hizmeti olan Tivibu Web ile bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV'de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

  Tivibu Web'in Durdur İzle özelliği ile belirli TV kanallarının canlı yayınlarını durdurabilir, daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Geri Al İzle özelliği ile belirli kanalların yayınlarını Tivibu Web'i açar açmaz veya kanal değiştirdiğinizde hiç beklemeden, istediğiniz zaman 30 dakika kadar geriye alıp seyredebilirsiniz.

  Tivibu Web aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, spor, çocuk, müzik gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin bir video arşivi sunar.

 • Tivibu Web nasıl izlenir?

  Tivibu Web’in sunduğu hizmetlere, TV İZLE butonuna tıklayarak ÜYE GİRİŞİ yaptıktan sonra hızlıca erişebilirsiniz. Buna ek olarak, Tivibu Web İndir seçeneği ile masaüstü yazılımını bilgisayarınıza yüklemek ve dilediğinizde internet bağlantısı bulunan bilgisayardaki bu programı açmak suretiyle ulaşabilirsiniz.

 • Tivibu Web Üyelikleri nelerdir?

  Tivibu Web'de, Maxi Paket, SineMaxi Paket, Maxi Plus Paket ve Full Paket olmak üzere 4 farklı üyelik paketi bulunmaktadır. Maxi Paket, 120’ye yakın yerli - yabancı televizyon kanalını ve 2.000'in üzerinde Seç-İzle içeriğini; SineMaxi Paket, Maxi Paket içeriğine ek olarak SinemaTV Kanalları’nı; Maxi Plus Paket, 140’a yakın yerli - yabancı televizyon kanalını ve 4.000'e yakın Seç-İzle içeriğini; Full Paket ise Maxi Plus Paket içeriğine ek olarak SinemaTV Kanalları’nı içermektedir.

  SinemaTV Kanalları, SinemaTv Aksiyon, SinemaTV Aşk ve SinemaTV 1001 kanalı olmak üzere üç adet sinema kanalından oluşmaktadır.

 • SinemaTV Kanalları Nedir?

  SinemaTV Kanalları, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak film yayını yapan ve SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon ve SinemaTV 1001 kanallarından oluşan bir sinema paketidir. İçeriğinde, geçmişten günümüze en çok beğenilen aşk filmleri, etkileyici dramlar ve en eğlenceli romantik komedileri sunan SinemaTV Aşk kanalını, nefes nefese izleyeceğiniz heyecan verici aksiyon, gerilim, macera ve korku filmlerini sunan SinemaTV Aksiyon kanalını ve modern klasiklerden usta yönetmenlerin unutulmaz filmlerine, her sinemaseverin mutlaka görmesi gereken 1001 filme yer veren SinemaTV 1001 kanalını kapsar.

 • Tivibu üyelik paketlerinin fiyatları nelerdir?

  Maxi Paket aylık 4.90 TL, Maxi Plus Paket aylık 8.90 TL , SineMaxi Paketi 11,90 TL ve Full Paket 15,90 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bu paketlerin fiyat avantajı sunan yıllık paket seçenekleri de bulunmaktadır. Yıllık paketlerde üyeliğinizin 2 ayı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yıllık paket fiyatları şu şekildedir; Maxi Paket 39,90 TL, Maxi Plus Paket 79,90 TL, SineMaxı Paket 123,90 TL, Full Paket 163,90 TL olarak ücretlendirilmektedir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar Tivibu Web Paketlerine mobil ödeme veya kredi kartı ile ödeyerek sahip olabilirler. Aylık paket bedeli iptal edildiğinde, ödemesi yapılan ay sonuna kadar kullanım devam eder. TTNET ADSL abonesi olmayanlar için Tivibu Web Paket fiyatları şu şekildedir; Maxi Paket aylık 6.90 TL, Maxi Plus Paket aylık 10,90 TL , SineMaxi Paketi 13,90 TL ve Full Paket 17,90 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bu paketlerin fiyat avantajı sunan yıllık paket seçenekleri de bulunmaktadır. Yıllık paketlerde üyeliğinizin 2 ayı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yıllık paket fiyatları şu şekildedir; Maxi Paket 69,90 TL, Maxi Plus Paket 109,90 TL, SineMaxi Paket 153,90 TL, Full Paket 193,90 TL olarak ücretlendirilmektedir.

 • Durdur-İzle ve Geri Al-İzle özellikleri nedir?

  Durdur-İzle özelliği ile 71 TV kanalın canlı yayınını durdurabilir ve 30 dakika içinde durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Geri Al-İzle özelliği ile durdurma süresi içinde yayını 30 dakikaya kadar geri alabilir, istediğiniz zaman ileri alıp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Tivibu Web'i açar açmaz veya kanal değiştirdiğinizde de hiç beklemeden, belirli kanalların yayınlarını 30 dakika kadar geriye alıp seyredebilirsiniz. Windows 8 işletim sistemi kullanıyorsanız, Tivibu Windows 8 uygulaması ile favori kanallarınızı oluşturabilir ve içerikleri puanlama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 • Durdur-İzle ve Geri Al-İzle Özelliklerini Hangi Kanallarda Kullanabilirim?

  Tivibu Web’in Durdur-İzle ve Geri Al-İzle özelliklerini ANIMAL PLANET,ATV,BLOOMBERG HT,BRAVA,BUGÜN TV,C MUSIC TV,CHANNEL ONE RUSSIA,CHASSE & PECHE,CNBC-E,CNN TÜRK, DISCOVERY CHANNEL,DISCOVERY SCIENCE,DISCOVERY WORLD,DISNEY CHANNEL,DISNEY JUNIOR, DUCK TV,EUROSPORT,EUROSPORT 2, FB TV, FilmTİVİ,FilmTİVİ 2, FOX, HABERTÜRK, I-CONCERTS, ID INVESTIGATION DISCOVERY, KANAL 24, KANAL 7, KANAL A, KANAL B, KANAL D, KANALTÜRK, KIDSCO, KRAL POP, MCM POP, MEHTAP TV, MOTORS TV, NAT. GEO.,NAT. GEO. ADV., NAUTICAL CHN., NTV,NTV SPOR, NUMBER1, PLANET ÇOCUK, POWERTURK, S HABER, SAMANYOLU, SCI TECH TV,SEMERKAND TV,SHOW TV,SİNEMATV 1001,SİNEMATV AKSİYON,SİNEMATV AİLE,SKYTÜRK 360,STAR TV, TANITIM, TGRT HABER, TİVİBU SPOR, TRACE URBAN, TRT 1, TRT 3 SPOR, TRT BELGESEL, TRT ÇOCUK, TRT HABER, TRT MÜZİK, TRT OKUL, TRT SPOR, TV2, TV8, TVNET, ÜLKE TV, YUMURCAK TV olmak üzere toplam 71 kanal için geçerlidir. Toplam kanal sayısı ve kanallar seçilen pakete göre farklılık göstermektedir.

 • Seç-İzle servisi nedir? Avantajları nelerdir?

  Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, çocuk, müzik, belgesel, spor ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde binlerce video arşivinden oluşan bir Tivibu Web servisidir. Bu servis ile Tivibu Web'in geniş arşivine istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.

  Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, çocuk, müzik, belgesel, spor ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde binlerce video arşivinden oluşan bir Tivibu Web servisidir. Bu servis ile Tivibu Web'in geniş arşivine istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.

  Seç-İzle servisindeki içerik adedi paket kapsamında değişmektedir. Maxi ve SineMaxi Paketleri’nde 2.000’in üzerinde içerik varken Maxi Plus ve Full Paketler’de 4.000’in üzerinde içerik bulunmaktadır.

 • Seç-İzle servisi için ayrıca ücret ödemem gerekir mi?

  Seç-İzle içerisinde sunulan KIRMIZI HALI servisi dışındaki tüm içerikleri herhangi bir ek ücret ödemeden dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

 • Kırmızı Halı servisi nedir? Avantajları nelerdir?

  Kırmızı Halı; geçmişten günümüze en çok ses getiren, en çok izlenen; oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek internet bağlantısı olan her yerden kiralanan filme bağlı olarak 24 veya 48 saat boyunca istediğiniz an izleme imkânı sağlayan bir Tivibu Web servisidir.

  Kırmızı Halı servisi ile geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşivden yararlanabileceğiniz gibi yılın en popüler filmlere vizyondan hemen sonra yine "Kırmızı Halı " servisinden erişebilirsiniz. Seçtiğiniz filmleri kiraladıktan sonra kiralanan filme bağlı olarak 24 veya 48 saat içerisinde istediğiniz zaman herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi dilediğiniz zaman durdurup, başlatabilir; dilediğinizde ileri-geri alabilirsiniz.

 • Kırmızı Halı servisinin fiyatı nedir?

  Kırmızı Halı servisinde sunulan filmler, 2 – 6 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlara %18 KDV dahildir.

 • Kırmızı Halı servisinden aldığım filmleri kaç kere izleyebilirim?

  Seçtiğiniz filmleri kiraladıktan sonra kiralanan filme bağlı olarak 24 veya 48 saat içerisinde istediğiniz zaman herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.

 • Tekrar İzle özelliği nedir?

  TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence, yarışma ve spor programlarını sizin adınıza kaydeden Tekrar İzle özelliği sayesinde yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tekrar İzle özelliği için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

 • Tivibu Web’e nasıl üye olabilirim?

  TTNET ADSL Aboneleri, www.tivibu.com.tr adresinden; 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ve tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden Tivibu Web üyesi olabilirler. www.tivibu.com.tr sitesinde Üyelik bölümü altında yer alan Paketler linkine tıklayarak Tivibu Web üyelik paketlerine ulaşabilirsiniz. Üyelik Paketleri sayfasından satın almak istediğiniz paketi seçip, Tivibu Web Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanız gerekmektedir.

  TTNET aboneleri ödemelerini yalnızca TTNET Faturaları aracılığı ile yapabilirler.

  TTNET abonesi olmayanlar ise ödemelerini mobil ödeme ve kredi kartı opsiyonlarını kullanarak yapabilirler.

  Ödeme alternatifini seçtikten sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden Tek Şifre işlemlerini tamamlamanız istenecektir.

  TTNET Tek Şifre sahibi olanlar, mevcut TTNET Tek Şifre bilgilerini girerek abonelik işlemine devam edebilirler.

  TTNET Tek Şifre sahibi olmayanlar ise TTNET ADSL abonesi ise TTNET ADSL kullanıcı adı ve şifre, kişisel bilgiler ve TTNET Tek Şifre için e-posta adresi ve şifre girerek TTNET Tek Şifrelerini oluşturabilir, TTNET ADSL abonesi olmayanlar ise e-posta adresi ve şifre oluşturarak TTNET Tek Şifre sahibi olabilmektedirler.

  Daha sonra çıkan onay ekranında sözleşme onayları işaretlenip, üyelik işlemi onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktive edilecektir. Mevcut yada yeni oluşturduğunuz TTNET Tek Şifre ve kullanıcı adınızı www.tivibu.com.tr üzerinden ya da Tivibu Web uygulamasına indirerek Tivibu içeriklerini izlemeye başlayabilirsiniz.

 • Kampanya kodu ile ne yapabilirim?

  Kampanya kodunuz varsa abonelik için tivibu.com.tr adresinde paketler sayfasından Tivibu Web paket sayfasına girerek “Kampanya Kodum Var” sekmesine tıklanır, ekrana gelecek sayfadan TTNET ADSL abonesi olup/olmama durumunuza göre seçip yapılarak ilerlenir.

 • Tivibu Web’e kimler sahip olabilir?

  Tivibu Web’e tüm TTNET ADSL ve VDSL2 aboneleri sahip olabilir.

 • Tivibu Web üyesiyim, Tivibu Cep hizmetinden de faydalanabilir miyim?

  Sadece TTNET internet abonesi olan Tivibu Web Maxi Plus Paket ve Tivibu Web Full Paket üyesi olanlara Tivibu Cep paketi hediye edilmektedir.

  Tivibu Cep hizmetinden faydalanabilmek için, Tivibu Cep üyeliğinizi aktive ettirmeniz gerekmektedir. 444 0 375 TTNET Müşteri hizmetlerini arayarak aktive edebilirsiniz.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için bu kural geçerli değildir.

 • Tivibu Web kullanımı kotamı etkiler mi?

  Tivibu, internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu Web’e bağlantı gerçekleştirdiğiniz internet paketinin kotası etkilenecektir.

 • Tek Şifre ile Tivibu Web kullanabilir miyim?

  Tivibu Web'e yeni abone olmak için TTNET Tek Şifre oluşturmanız gerekmektedir. Eğer daha önceden TTNET'in diğer servisleri için oluşturduğunuz bir TTNET Tek Şifre'niz var ise Tivibu Web'e giriş yapabilirsiniz.

 • Tivibu Web için Kullanıcı Adı ve Şifre oluşturmuştum, yeniden Tek Şifre almam gerekir mi?

  Tivibu Web'e yeni giriş yapmak için isterseniz daha önceden oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile isterseniz de Tek Şifre'niz ile giriş yapabilirsiniz. Mevcut kullanıcı adı ve şifreniz aktif olacaktır.

 • Tivibu Web'e www.tivibu.com.tr üzerinden nasıl üye olabilirim?

  Tivibu Web'e www.tivibu.com.tr üzerinden üye olmak için gereken adımları yardım sayfamızda bulabilirsiniz. Tivibu Yardım

 • Tivibu’ya ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?

  Faturalama her ayın ilk günü içinde bulunulan ay için yapılır ve aylık ücretler bu faturaya peşin olarak yansıtılır. Hizmetin bir önceki ayın ortasında alınması durumunda, ayın sonuna kadar aylık ücret üzerinden kullanılan gün kadar ücret orantılanarak bu faturaya eklenir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise faturalama servisin alındığı gün başlar, mobil ödeme yöntemi ile alındıysa ücret GSM faturasına, kredi kartı ile alındıysa kredi kartı ektresine ücret yansıtılacaktır.

 • Tivibu’yu yurtdışında kullanabilir miyim?

  Tivibu, sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kullanılabilen bir hizmettir.

 • Tivibu Web’e üye olmam durumunda ücretlendirme ve iptal işlemleri nasıl olur?

  TTNET ADSL abonesi olanlar için;

  Tivibu Web aylık paket bedeli iptal edilene kadar aylık olarak TTNET ADSL faturalarına yansıtılacaktır. Yıllık paket ise abonenin hizmeti aldıktan sonraki TTNET ADSL faturasına tek seferde yansıtılacaktır.

  Eğer abone paketi iptal olmadan herhangi bir ay paketini iptal etmek isterse kullanmadığı dönemin tutarı bir sonraki faturalama döneminde aboneye iade edilecektir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise;

  Hizmete aylık üyeliklerde, TTNET “Tivibu Web” ücreti; satın aldığınız dönemi takip eden ilk GSM faturanıza yansıtılacak, servisi iptal ettirmediğiniz süre boyunca her ay GSM faturanıza yansıtılmaya devam edecektir.

  Hizmete yıllık üyeliklerde; yıllık ücret, satın aldığınız dönemi takip eden ilk kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Tivibu Web üyesi bu hizmeti satın aldığı günden başlamak üzere 1 (bir) yıl süre ile bu hizmetten yararlanabilecektir. Bu 1 (bir) yılın sonunda üyelik sona erecektir.

  Mobil ödeme ile her ay yapılan aylık paket ödemeleri 7979’a SMS atılarak ödeme durdurulabilir ya da 444 0 375 TTNET Çağrı Merkezi aranarak aylık ödeme durdurma talebi iletilebilir.

  Hizmet aylık paketin iptal edildiği ayın sonuna kadar kullanılabilir, bir sonraki aydan itibaren hizmet kesilir. İptal talebinin iletildiği günden, ödemesi yapılan ay sonuna kadarki dönem için müşteriye geri iade yapılmaz.

  Kredi kartı ile yıllık paket ödemelerinde ise paket iptal talebi için TTNET Müşteri Hizmetleri aranır ve iptal talebi iletilir, ürün iptal edilir ancak müşteriye geri iade gerçekleştirilmez.

 • Tivibu Web’i aynı anda birden fazla noktada kullanabilir miyim?

  Hayır. Kullanıcı adı ve şifre yalnızca bir kullanıcı tarafından tek bir noktada kullanılabilir.

 • Tivibu Web ile birlikte Tivibu Cep üyesiyim. Aynı anda iki servise üye girişi yapabilir miyim?

  Evet, yapabilirsiniz.

 • Tivibu Web ile birlikte Tivibu Smart TV üyesiyim. Aynı anda iki servise üye girişi yapabilir miyim?

  Evet, yapabilirsiniz.

 • Tivibu masaüstü uygulaması hangi işletim sistemlerinde çalışıyor?

  • Windows8 (Windows Internet Explorer 8, Firefox 2 ve 3)
  • Windows Vista : Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7, Firefox 2 ve 3
  • Windows 7: Windows Internet Explorer 8, Firefox 2 ve 3
  • Windows Server 2008: Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7, Firefox 2 ve 3
  • Windows Server 2008 R2: Windows Internet Explorer 8
  • Windows XP SP2 ve SP3: Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer7,Internet Explorer6, Firefox 2 ve 3
  • Windows 2000 SP4 +: Internet Explorer 6
  • Windows Server 2003 (excluding IA-64): Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7,Internet Explorer 6, Firefox 2 ve 3
 • Tivibu Web’i Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanabilir miyim ?

  Tivibu Web'i Mac işletim sistemi üzerinden Web'den İzle seçeneği ile internet tarayıcınız aracılığıyla izleyebilirsiniz.

 • Tivibu Web’de streaming esnasında PC’nin cache’ine kayıt yapılıyor mu?

  Cache kaydetse bile DRM sorgulaması isteyeceğinden izleme olasılığı bulunmamaktadır.

 • Uygulamanın çalışabilmesi için minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

  Windows PC: X86 veya x64 500-megahertz (MHz) ya da 128-megabytes (MB) RAM 'e sahip veya daha yüksek işlemcili bir sistem.

 • Bilgisayarım teknik açıdan yeterli olmasına rağmen Tivibu Web’i izlerken ekranım bazen donuyor. Bu neden kaynaklanıyor ?

  İnternet bağlantısındaki anlık kesintiler ve kullanılan bilgisayarın işlemcisinin yük yoğunluğu bu tür donmalara yol açabilmektedir.

 • Bilgisayarımı LCD/Plazma/LED gibi yeni nesil televizyonlara bağladığımda görüntü kalitesi nasıl olacak ?

  Tivibu Web 300 Kbps,600 Kbps ve 1Mbps hızları ile yayın yapmakta olup, o anda sağlanan internet hızına uygun olarak bu hızlar arasında geçiş yapmaktadır. Bilgisayarınızı HDMI,DVI veya VGA bağlantıları yoluyla televizyonunuza bağlayıp, daha geniş bir ekranda Tivibu Web'i izleyebilirsiniz. HDMI ve DVI bağlantılarında ortaya çıkan görüntü kalitesi VGA bağlantısına göre daha iyidir.

 • 3G Mobil internet ve WiFi bağlantısı ile bu hizmetten yararlanılabilecek mi?

  Evet yararlanabilecektir. Ancak 3G bağlantısı ile Tivibu Web Windows 8 uygulamasına erişilememektedir. Windows8 uyumlu tabletlerden WIFI bağlantısı ile erişilebilmektedir. Windows 8 işletim sistemini teknik olarak gerekli işlemci, hafıza ve HD kapasitesine sahip tüm cihazlar çalıştırabilir.

 • Tivibu Web uygulaması kapsamında sisteme Başlangıç yapıldıktan sonra çıkış butonuna basılmadan uygulamadan çıkılırsa belli bir bekleme süresi var mı? Sisteme Başlangıç yapıldıktan sonra hiçbir işlem yapılmaz ise zaman aşımı oluyor mu?

  Tivibu Web uygulamasına yeniden Başlangıç yapılabilmesi için bekleme süresi şu anda 2 dakikadır. Zaman aşımı uygulaması bulunmamaktadır.

 • Kullanıcı adımı unuttum. Ne yapmalıyım?

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden gerekli desteği alabilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  www.tivibu.com.tr adresinden "Şifremi Unuttum" bölümüne girerek, Tivibu Web şifrenizin e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifre hatırlatma e-postası, Tivibu Web'e ilk kayıt esnasında iletilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir. Kayıtlı e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz.

 • Tivibu masaüstü uygulamasını indirirken antivirüs programı hata mesajı çıkardığı zaman ne yapmalıyım?

  Avira veritabanına http://www.tivibu.com.tr/downloads/tivibu.exe adresi zararlı site olarak kaydedilmiştir. Bu programı kullandığınız için güncelleme yapmanızı ya da bilgisayarınızda kullandığınız virüs programının üreticisi ile kontağa geçmenizi tavsiye ederiz.

 • Mobil TV nedir?

  Mobil TV, mobil internet bağlantısı olan her mobil cihaz aracılığı ile canlı TV yayınına ve video içeriğine erişim sağlayan yayın platformudur.

 • Tivibu Cep nedir?

  Tivibu Cep ile uyumlu mobil cihazınız ile (3G, Wi-Fi) internet bağlantısı olan tüm yurtiçi lokasyonlardan Tivibu Cep içinde yer alan TV kanallarını canlı olarak takip edebilir, Tivibu Cep'in video arşivinden dilediğiniz içeriği dilediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden özgürce izleyebilirsiniz. Tivibu Cep paketinde yer alan TV kanallarında yayınlanan seçme programları Tivibu Cep ile yayınlanma tarihlerinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

 • Tivibu nasıl izlenir?

  Tivibu Cep'in sunduğu hizmetlere, mobil cihazına uygun Tivibu Cep uygulamasını indirip kurduktan sonra, mobil internet bağlantısı bulunan mobil cihazda bu programı açmak suretiyle ulaşabilirsiniz.

 • Tivibu Cep Üyeliği nedir?

  Tivibu Cep Üyelik Paketinde, 60 adet televizyon kanalını, 1000’e yakın Seç-İzle servisi içeriğini, seçilen kanallardan kayıt edilen tekrar izle içeriklerini izleyebilirsiniz.

 • Tivibu Cep Paketleri nelerdir?

  TTNET ADSL aboneleri Tivibu Cep Aylık Paketi’ne ayda 3,90TL veya yılda 39 TL ödeyerek sahip olabilirler. Paket bedeli iptal edilene kadar aylık olarak TTNET ADSL faturalarına yansıtılacaktır. Tivibu Cep paketi en çok izlenen yerli - yabancı televizyon kanalları ve 1000 ‘e yakın Seç-İzle içeriğinden oluşmaktadır.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar Tivibu Cep Aylık Paketi’ne mobil ödeme ile ayda 6,90TL veya kredi kartı ya da mobil ödeme ile yılda 69 TL ödeyerek sahip olabilirler. Aylık paket bedeli iptal edildiğinde, ödemesi yapılan ay sonuna kadar kullanım devam eder. Tivibu Cep paketi en çok izlenen yerli - yabancı televizyon kanalları ve 1000’e yakın Seç-İzle içeriğinden oluşmaktadır. Mevcutta yıllık paket satışı yapılmaktadır, aylık paket ise çok yakında devreye alınacaktır.

 • Tivibu Cep üyelik paketlerinin fiyatları nelerdir?

  TTNET ADSL aboneleri için Tivibu Cep paketi aylık 3,90TL’dir. Tivibu Cep paketini dilerseniz yıllık olarak 39TL’ye satın alabilir, TTNET faturanız ile tek seferde ödeyebilirsiniz.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için Tivibu Cep paketi aylık 6,90TL .Tivibu Cep yıllık paketi ise 69TL’ye satın alınabilmektedir.Mevcutta yıllık paket satışı yapılmaktadır, aylık paket ise çok yakında devreye alınacaktır.

 • Tivibu Cep’e nasıl üye olabilirim?

  TTNET aboneleri, https://uyelik.tivibu.com.tr/cep adresinden, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden, Türkiye'deki tüm Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden veya Tivibu Cep uygulaması içerisinden Tivibu Cep üyesi olabilirler. TTNET abonesi olmayanlar ise www.tivibu.com.tr adresinden Tivibu Cep sayfasını tıklayarak, mobil ödeme ve kredi kartı opsiyonları ile ödeme yaparak Tivibu Cep paketine sahip olabilirler.

 • Seç-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

  Seç-İzle; Yerli filmler, diziler, belgeseller, çocuk ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde birçok içeriği kapsayan bir arşive hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz bir Tivibu Cep servisidir. Bu servis ileTivibu Cep'in içerik arşivine istediğiniz zaman mobil internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz. Tivibu Cep üyeleri Seç-İzle servisi ile diledikleri an erişebilecekleri film arşivinden istedikleri filmi gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

 • Seç-İzle içerikleri için ayrıca ücret ödemem gerekir mi?

  Tivibu Cep Paketinde 1000’e yakın seç-izle içeriği yer almaktadır. Seç-İzle servisi ile farklı kategorilerde birçok filmi ve programı herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.

 • Kırmızı Halı nedir?

  Kırmızı Halı; geçmişten günümüze en çok ses getiren, en çok izlenen; oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına belirli bir ücret ödeyerek internet bağlantısı olan her yerden 48 saat boyunca izleme imkânı sağlayan bir Tivibu Cep servisidir. Kırmızı halı filmlerinden yalnızca TTNET aboneleri faydalanabilir.

 • Kırmızı Halı fiyatı nedir?

  Kırmızı Halı servisinde sunulan filmler 2-5 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlara %18 KDV dahildir. TTNET Internet abonesi olmayan Tivibu Cep aboneleri bu servisten faydalanamamaktadır.

 • Durdur-İzle ve Geri Al- İzle nedir?

  Durdur-İzle servisi ile canlı televizyon yayınını durdurabilir ve 30 dakika içinde durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilirisiniz. Tivibu Cep paketinde yer alan kanallarda ise Geri Al İzle servisi ile durdurma süresi içinde ileri ve geri alabilir, sonra tekrar ileri alıp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bu servisler sadece iPhone ve iPad uygulamaları için mümkündür. Android işletim sistemi olan cihazlarda Durdur-İzle ve Geri Al-İzle özellikleri çalışmamaktadır. Windows Phone 8’de de geri al izle ve durdur izle özellikleri belirli kanallarda yer almaktadır.

 • Tekrar-İzle nedir?

  Tivibu Cep ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, programları kaydetmenize gerek kalmadan 1 hafta süresince istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

 • Tivibu Cep servisine kimler sahip olabilir?

  İnternet bağlantısı olan herkes Tivibu Cep servisine sahip olabilir.

 • Tivibu Cep TTNET WiFi noktalarında kullanılabilir mi?

  Tivibu Cep'i TTNET WiFi noktalarında, WiFi kotanız etkilenmeden kullanabilirsiniz. Bunu için TTNET WiFi noktasına bağlanmanız yeterlidir, TTNET WiFi sayfasından TTNET kullanıcı adı ve şifrenizi girmenize gerk yoktur. iPhone ve iPad cihazlarda TTNET WiFi noktasına bağlanırken “Auto Login” özelliğinin kapatılması gereklidir.

 • Tivibu Cep kullanımı mobil internet kotamı etkiler mi?

  Tivibu Cep, mobil internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu Cep'e bağlantı gerçekleştirdiğiniz mobil internet paketinin kotası etkilenecektir.

 • Tivibu Cep kota tüketir mi?

  Aşağıda belirtilen yayın akış büyüklüklerine göre kullanıcıların bağlantı kurmuş olduğu internet paketlerine farklı kota tüketim değerleri yansıyacaktır. Limitli tarifeye tabi mobil internet bağlantısı üzerinden Tivibu Cep'e bağlanılması halinde aşağıdaki bilgilerin dikkate alınması gerekir.

  • 300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat
   500MB kota ile 4 saat, 1GB kota ile 7 saat, 2GB kota ile 15 saat Tivibu kullanabilirsiniz.
  • 600Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 264 Mbyte/saat
   500MB kota ile 2 saat, 1GB kota ile 3 saat 30 dakika , 2GB kota ile 7 saat 30 dakika Tivibu kullanabilirsiniz.
  • 1Mbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 440 Mbyte/saat
   500MB kota ile 1 saat, 1GB kota ile 2 saat, 2GB kota ile 4 saat 30 dakika Tivibu kullanabilirsiniz.
 • Tivibu Cep'i nerelerde kullanabilirim?

  Türkiye içerisinde mobil internet bağlantısı olan her yerden Tivibu Cep hizmeti alınabilecektir.

 • Tivibu Cep’e üye olmam durumunda ücretlendirme ve iptal işlemleri nasıl olur?

  TTNET ADSL abonesi olanlar içinTivibu Cep aylık paket bedeli iptal edilene kadar aylık olarak TTNET ADSL faturalarına yansıtılacaktır. Yıllık paket ise abonenin hizmeti aldıktan sonraki TTNET ADSL faturasına tek seferde yansıtılacaktır.

  Eğer abone paketi iptal olmadan herhangi bir ay paketini iptal etmek isterse kullanmadığı dönemin tutarı bir sonraki faturalama döneminde aboneye iade edilecektir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise;Hizmete aylık üyeliklerde, TTNET “Tivibu CEP” ücreti; satın aldığınız dönemi takip eden ilk GSM faturanıza yansıtılacak, servisi iptal ettirmediğiniz süre boyunca her ay GSM faturanıza yansıtılmaya devam edecektir.

  Hizmete yıllık üyeliklerde; yıllık ücret, satın aldığınız dönemi takip eden ilk kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Tivibu Cep üyesi bu hizmeti satın aldığı günden başlamak üzere 1 (bir) yıl süre ile bu hizmetten yararlanabilecektir. Bu 1 (bir) yılın sonunda üyelik sona erecektir.

  Mobil ödeme ile her ay yapılan aylık paket ödemeleri için 7979’a SMS atılarak ödeme durdurulabilir ya da 444 0 375 TTNET Çağrı Merkezi aranarak aylık ödeme durdurma talebi iletilebilir.

  Hizmet aylık paketin iptal edildiği ayın sonuna kadar kullanılabilir, bir sonraki aydan itibaren hizmet kesilir. İptal talebinin iletildiği günden, ödemesi yapılan ay sonuna kadarki dönem için müşteriye geri iade yapılmaz.

  Kredi kartı ile yıllık paket ödemelerinde ise paket iptal talebi için TTNET Müşteri Hizmetleri aranır ve iptal talebi iletilir, ürün iptal edilir ancak müşteriye geri iade gerçekleştirilmez.

 • Tivibu Cep’e ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?

  TTNET ADSL aboneleri için faturalama her ayın ilk günü içinde bulunulan ay için yapılır ve aylık ücretler bu faturaya peşin olarak yansıtılır. Hizmetin bir önceki ayın ortasında alınması durumunda, ayın sonuna kadar aylık ücret üzerinden kullanılan gün kadar ücret orantılanarak bu faturaya eklenir.

  Yıllık ücretler abonenin hizmeti aldıktan sonraki faturasına tek seferde yansıtılır. Eğer abone paketi iptal olmadan o yılın herhangi bir ayında iptal etmek isterse kullanmadığı dönemin tutarı bir sonraki faturalama döneminde iade edilir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise faturalama servisin alındığı gün başlar, mobil ödeme yöntemi ile alındıysa ücret GSM faturasına, kredi kartı ile alındıysa kredi kartı ektresine ücret yansıtılacaktır.

 • Tivibu Cep'i yurtdışında kullanabilir miyim?

  Tivibu Cep sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kullanılabilen bir hizmettir.

 • Tivibu Cep'i aynı anda birden fazla noktada kullanabilir miyim?

  Kullanıcı adı ve şifre yalnızca bir kullanıcı tarafından tek bir noktada kullanılabilir.

 • Tivibu Cep uygulaması hangi mobil işletim sistemlerinde çalışıyor?

  • iPhone
  • iPad
  • Motorola Xoom
  • Android (Huawei U8230, Samsung Galaxy S, Vodafone 945, LG 503, Samsung Galaxy Tab, HTC Desire, Sony Ericsson X10 cihazları)
  • Symbian
  • Wap Push
  • Microsoft Windows Phone 8
 • Mobil cihazım teknik açıdan yeterli olmasına rağmen Tivibu Cep'i izlerken ekranım bazen donuyor. Bu neden kaynaklanıyor?

  Mobil internet bağlantısındaki anlık kesintiler ve kullanılan mobil cihazın işlemcisinin yük yoğunluğu bu tür donmalara yol açabilmektedir.

 • Kullanıcı adımı unuttum. Ne yapmalıyım?

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.

 • Tivibu Cep’e nasıl üye olacağım?

  www.tivibu.com.tr sitesinde Üyelik bölümü altında yer alan Paketler linkine tıklayarak üyelik paketlerine ulaşabilirsiniz. Üyelik Paketleri sayfasından satın almak istediğiniz paketi seçip, Tivibu Cep Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanız gerekmektedir.

  TTNET aboneleri ödemelerini yalnızca TTNET Faturaları aracılığı ile yapabilirler.

  TTNET abonesi olmayanlar ise ödemelerini mobil ödeme ve kredi kartı opsiyonlarını kullanarak yapabilirler.

  Daha sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden Tek Şifre işlemlerini tamamlamanız istenecektir.

  TTNET Tek Şifre sahibi olanlar, mevcut TTNET Tek Şifre bilgilerini girerek abonelik işlemine devam edebilirler.

  TTNET Tek Şifre sahibi olmayanlar ise TTNET ADSL abonesi ise TTNET ADSL kullanıcı adı ve şifre, kişisel bilgiler ve TTNET Tek Şifre için e-posta adresi ve şifre girerek TTNET Tek Şifrelerini oluşturabilir, TTNET ADSL abonesi olmayanlar ise e-posta adresi ve şifre oluşturarak TTNET Tek Şifre sahibi olabilmektedirler.

  Daha sonra çıkan onay ekranında sözleşme onayları işaretlenip, üyelik işlemi onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktive edilecektir. Mevcut ya da yeni oluşturduğunuz TTNET Tek Şifre ve kullanıcı adınızı “Beni Hatırla” opsiyonunu seçerek bir defaya mahsus cihazınız üzerinden Tivibu Cep uygulamasına girerek Tivibu içeriklerini izlemeye başlayabilirsiniz.

 • Tivibu Cep’e üye olamıyorum?

  Geçerli bir e-posta adresiniz olmasına karşın yine de üyelik sırasında problem yaşıyorsanız lütfen e-postanızın aktif durumda olduğundan emin olunuz. ADSL aboneliğiniz geçmişte nakil veya başka bir sebeple iptal edildiyse daha sonraki aboneliğinizde kayıtlı e-posta adresiniz farklı olabilir. Mevcutta TTNET ADSL aboneliğiniz varsa ve bu mail adresi ile kayıt yaptırdıysanız, bu kayıt için kullandığınız bilgilerinizi kullanarak işlem yapmanız gerekmektedir. 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kullandığınız e-posta adresini güncelleyebilirsiniz.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise kayıt işlemi sırasında kullanılan bilgiler daha önceden bir ADSL kaydı için kullanıldıysa sorun oluşmaktadır. TTNET ADSL abonesi olmayanların kayıt işlemlerinde verecekleri bilgiler üzerinde herhangi bir TTNET ADSL aboneliğinin olmaması gerekmektedir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için kredi kartı ve mobil ödeme ile ödeme gerçekleştikten sonra üyelik aktivasyonu gerçekleşmektedir.

  Ödeme esnasında sorun oluşmuşsa (örn; kontör yetersiz, kredi kartı limiti dolmuşsa) üyelik işlemi başarısız olarak gerçekleşecektir.

 • Kullanıcı adımı unuttum. Ne yapmalıyım?

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden gerekli desteği alabilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Mobil cihazdaki Tivibu Cep uygulmasının "Şifremi Unuttum" bölümüne girerek, Tivibu Cep şifrenizi e-postanıza veya GSM numaranızagönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifreniz, Tivibu Cep'e ilk kayıt esnasında iletmiş olduğunuz e-posta adresinize veya GSM numaranıza, e-posta veya SMS ile gönderilir. Kayıtlı e-posta adresinizi veya GSM numarınızı değiştirmek istiyorsanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz.

 • Hediye Tivibu Cep Aboneliği ile ne yapabilirim?

  TTNET ADSL abonesi olanlar için;

  Hediye Tivibu Cep ile Tivibu Cep’in’ tüm hizmetlerinden hediye dönem boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Hediye dönemden sonra devam etmek istediğiniz durumda iptal etmezseniz yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz ve ücret hediye dönem sonunda yürürlükteki Tivibu Cep tarifesi üzerinden mevcut TTNET ADSL faturanıza yansımaya başlar.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için;

  Hediye Tivibu Cep ile Tivibu Cep’in tüm hizmetlerinden hediye dönem boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Hediye dönem sonunda paket iptal olur, devam etmek istediğiniz durumda aylık ya da yıllık paketlerden birini mobil ödeme ya da kredi kartı ödeme opsiyonları ile almanız gerekmektedir.

 • Tivibu Cep kampanya kodum var , nasıl aktive edebilirim?

  Kampanya kodunuz varsa abonelik için tivibu.com.tr adresinden paketler sayfasından Tivibu Cep paket sayfasına girerek “Kampanya Kodum Var” sekmesine tıklanır, ekrana gelecek sayfadan TTNET ADSL abonesi olup/olmama durumunuza göre seçim yapılarak ilerlenir.

 • Tivibu Cep ile birlikte Tivibu Web üyesiyim. Aynı anda iki servise üye girişi yapabilir miyim?

  Evet, yapabilirsiniz.

 • Tivibu Cep ile birlikte Tivibu Smart TV üyesiyim. Aynı anda iki servise üye girişi yapabilir miyim?

  Evet, yapabilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV Nedir?

  İnternete bağlanabilen ve internet üzerinden yayın alabilen yeni nesil Smart TV’niz ile istediğiniz Tivibu içeriğine istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlayacak bir servistir.

  Tivibu Smart TV servisi ile bilinen ulusal kanalların yanı sıra istediğiniz zaman izleyebileceğiniz film, dizi, belgesel, çocuk, müzik klibi ve daha pek çok içerikten oluşan zengin bir arşive sahiptir.

  Tivibu Smart TV servisi Vestel ,LG ve Samsung marka Smart TV ler tarafından desteklenmektedir. Tüm Vestel ve LG Smart TV modelleri tarafından desteklenmektedir, Samsung Smart TV’ler için ES6, ES7, ES8000, F6, F7 ve F8000 modelleri ile uyumludur.

 • Tivibu Smart TV ile hayatımda neler değişiyor?

  Tivibu Smart TV servisi ile film indirmekle zaman kaybetmeden, DVD satın almadan, internette aramadan, televizyonunuzun karşısına geçip uygulama içerisindeki film ve içerik listesine ulaşıp, anında istediğiniz içeriği izlemeye başlayabileceksiniz.

 • Tivibu Smart TV’de hangi kanallar var?

  Tivibu Smart TV, bilinen ulusal kanallarının TV yayınlarını içermektedir. Kanal listesini görmek için tıklayınız.

 • Tivibu Smart TV Paketleri nelerdir?

  TTNET ADSL aboneleri Tivibu Smart TV Aylık Paketi’ne ayda 7,90TL veya yılda 79 TL ödeyerek sahip olabilirler. Paket bedeli iptal edilene kadar aylık olarak TTNET ADSL faturalarına yansıtılacaktır. Tivibu Smart TV paketi en çok izlenen yerli - yabancı televizyon kanalları ve 500’den fazla Seç-İzle içeriğinden oluşmaktadır.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar Tivibu Smart TV Aylık Paketi’ne mobil ödeme ile ayda 10,90TL veya yıllık 109 TL ödeyerek kredi kartı ile sahip olabilirler. Aylık paket bedeli iptal edildiğinde, ödemesi yapılan ay sonuna kadar kullanım devam eder. Mevcutta yalnızca kredi kartı ödeme yöntemi ile yıllık paket satışı yapılmaktadır, mobil ödeme yöntemi ile aylık paket satışı da çok yakında devreye alınacaktır.

 • Tivibu Smart TV üyelik paketlerinin fiyatları nelerdir?

  TTNET ADSL aboneleri için Tivibu Smart TV paketi aylık 7,90TL’dir. Smart TV paketini dilerseniz yıllık olarak 79TL’ye satın alabilir, TTNET faturanız ile tek seferde ödeyebilirsiniz.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise Tivibu Smart TV paketi aylık 10,90TL’dir. Smart TV yıllık paketini ise dilerseniz 109TL’ye satın alabilirsiniz. Mevcutta yalnızca kredi kartı ödeme yöntemi ile yıllık paket satışı yapılmaktadır, mobil ödeme yöntemi ile aylık paket satışı da çok yakında devreye alınacaktır.

 • Tivibu Smart TV’ye nasıl üye olabilirim?

  TTNET aboneleri, www.Tivibu.com.tr/smarttv adresinden, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden veya TTNET Bayileri’nden Tivibu Smart TV üyesi olabilirler.

  TTNET abonesi olmayanlar ise www.tivibu.com.tr adresinden Tivibu Smart TV sayfasını tıklayarak, mobil ödeme ve kredi kartı opsiyonları ile ödeme yaparak Tivibu Smart TV paketine sahip olabilirler.

 • Seç-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

  Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, çocuk, müzik, belgesel ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde binlerce video arşivinden oluşan bir Tivibu Smart TV özelliğidir. Bu servis ile Tivibu Smart TV’nin geniş arşivine Smart TV’niz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Tivibu Smart TV üyeleri Seç-İzle özelliği ile diledikleri an erişebilecekleri film arşivinden istedikleri filmi gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

 • Seç-İzle içerikleri için ayrıca ücret ödemem gerekir mi?

  Seç-İzle özelliği ile farklı kategorilerde birçok filmi ve programı herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.

 • Tekrar-İzle nedir?

  Tekrar-İzle özelliği ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence, yarışma ve spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu Smart TV üyeleri Tekrar-İzle özelliği için herhangi bir ek ücret ödemezler.

  Tekrar-İzle hizmeti Powertürk kanalı içerikleri için verilememektedir. Diğer tüm kanalların içeriklerini yeniden izleyebilirsiniz.

 • Kırmızı Halı nedir?

  Kırmızı Halı; geçmişten günümüze en çok ses getiren, en çok izlenen; oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına belirli bir ücret ödeyerek internet bağlantısı olan her yerden 48 saat boyunca izleme imkânı sağlayan bir Tivibu Smart TV servisidir.

 • Kırmızı Halı fiyatı nedir?

  Kırmızı halı servisinde sunulan filmler 2-6 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlara %18 KDV dahildir. TTNET Internet abonesi olmayan Tivibu Smart TV aboneleri bu servisten faydalanamamaktadır.

 • Tivibu Smart TV’ye kimler sahip olabilir?

  Tivibu Smart TV’ye internet bağlantısı olan herkes sahip olabilmektedir.

  TTNET ADSL, VDSL2 ve Fibernet abonelerinin yanında diğer internet servis sağlayıcılarından internet hizmeti almakta olan herkes TTNET faturası dışındaki diğer ödeme yöntemleri ile Tivibu Smart TV servisine sahip olabilmektedir.

 • Tivibu Smart TV kullanımı kotamı etkiler mi?

  Tivibu Smart TV, internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için bağlantı gerçekleştirdiğinizde internet paketinizin kotası etkilenecektir. Smart TV uygulamanızı kullanırken kota kısıtlaması yaşamamak için TTNET’in NETLİMİTSİZ paketine geçebilirsiniz. NETLİMİTSİZ paket hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 • Tivibu Smart TV kullanımı kotamı ne kadar etkiler?

  Aşağıda belirtilen yayın akış büyüklüklerine göre kullanıcılara farklı kota tüketim değerleri yansıyacaktır. Bu kullanım değerlerine Tivibu Smart TV dışındaki kullanımlar dahil değildir.

  • 1000 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 439 Mbyte/saat
   4GB DSL ile 9 saat, 6GB DSL ile 14 saat Tivibu Smart TV kullanabilirsiniz.
  • 1500 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 659 Mbyte/saat
   4GB DSL ile 6 saat, 6GB DSL ile 9 saat Tivibu Smart TV kullanabilirsiniz.
  • 2500 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 1098 Mbyte/saat
   4GB DSL ile 3.5 saat, 6GB DSL ile 5.4 saat Tivibu Smart TV kullanabilirsiniz.
 • Tivibu Smart TV’ye üye olmam durumunda ücretlendirme ve iptal işlemleri nasıl olur?

  TTNET ADSL abonesi olanlar için;

  Tivibu Smart TV aylık paket bedeli iptal edilene kadar aylık olarak TTNET ADSL faturalarına yansıtılacaktır. Yıllık paket ise abonenin hizmeti aldıktan sonraki TTNET ADSL faturasına tek seferde yansıtılacaktır.

  Eğer abone paketi iptal olmadan herhangi bir ay paketini iptal etmek isterse kullanmadığı dönemin tutarı bir sonraki faturalama döneminde aboneye iade edilecektir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise;

  Hizmete yıllık üyeliklerde; yıllık ücret, satın aldığınız dönemi takip eden ilk kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Tivibu SMART TV üyesi bu hizmeti satın aldığı günden başlamak üzere 1 (bir) yıl süre ile bu hizmetten yararlanabilecektir. Bu 1 (bir) yılın sonunda üyelik sona erecektir.

  Üyelik sona erdikten sonra hizmetten faydalanmaya devam etmek istendiği durumda tekrar Tivibu SMART TV paketi satın alınması gerekecektir.

  Kredi kartı ile yıllık paket ödemelerinde ise paket iptal talebi için TTNET Müşteri Hizmetleri aranır ve iptal talebi iletilir, ürün iptal edilir ancak müşteriye geri iade gerçekleştirilmez.

 • Tivibu Smart TV’ye ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?

  TTNET ADSL aboneleri için faturalama her ayın ilk günü içinde bulunulan ay için yapılır ve aylık ücretler bu faturaya peşin olarak yansıtılır. Hizmetin bir önceki ayın ortasında alınması durumunda, ayın sonuna kadar aylık ücret üzerinden kullanılan gün kadar ücret orantılanarak bu faturaya eklenir.

  Yıllık ücretler abonenin hizmeti aldıktan sonraki faturasına tek seferde yansıtılır. Eğer abone paketi iptal olmadan o yılın herhangi bir ayında iptal etmek isterse kullanmadığı dönemin tutarı bir sonraki faturalama döneminde iade edilir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise faturalama servisin alındığı gün başlar, mobil ödeme yöntemi ile alındıysa ücret GSM faturasına, kredi kartı ile alındıysa kredi kartı ektresine ücret yansıtılacaktır.

 • Tivibu Smart TV’yi aynı anda birden fazla Smart TV’de kullanabilir miyim?

  Hayır. Kullanıcı adı ve şifre yalnızca bir kullanıcı tarafından tek bir noktada kullanılabilir.

 • 3G Mobil internet ve WiFi bağlantısı ile bu hizmetten yararlanılabilecek mi?

  Hayır. Tivibu Smart TV uygulaması kullanımlarında 3G ve Wifi bağlantısından yararlanılamamaktadır.

 • Tivibu Smart TV uygulaması kapsamında sisteme Başlangıç yapıldıktan sonra çıkış butonuna basılıp çıkış yapılmadığı durumda uygulama açık kalır mı, kotam etkilenir mi?

  Tivibu Smart TV uygulamasını kullanmadığınız zamanlarda çıkış yapmanız önerilmektedir. Aksi takdirde uygulama çalışmaya devam edecek ve kotanız etkilenecektir.

 • Tivibu Smart TV’ye nasıl üye olacağım?

  www.tivibu.com.tr sitesinde Üyelik bölümü altında yer alan Paketler linkine tıklayarak üyelik paketlerine ulaşabilirsiniz. Üyelik Paketleri sayfasından satın almak istediğiniz paketi seçip, Tivibu Smart TV Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanız gerekmektedir.

  TTNET aboneleri ödemelerini yalnızca TTNET Faturaları aracılığı ile yapabilirler.

  TTNET abonesi olmayanlar ise ödemelerini mobil ödeme ve kredi kartı opsiyonlarını kullanarak yapabilirler.

  Daha sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden Tek Şifre işlemlerini tamamlamanız istenecektir.

  TTNET Tek Şifre sahibi olanlar, mevcut TTNET Tek Şifre bilgilerini girerek abonelik işlemine devam edebilirler.

  TTNET Tek Şifre sahibi olmayanlar ise TTNET ADSL abonesi ise TTNET ADSL kullanıcı adı ve şifre, kişisel bilgiler ve TTNET Tek Şifre için e-posta adresi ve şifre girerek TTNET Tek Şifrelerini oluşturabilir, TTNET ADSL abonesi olmayanlar ise e-posta adresi ve şifre oluşturarak TTNET Tek Şifre sahibi olabilmektedirler.

  Daha sonra çıkan onay ekranında sözleşme onayları işaretlenip, üyelik işlemi onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktive edilecektir. Mevcut yada yeni oluşturduğunuz TTNET Tek Şifre ve kullanıcı adınızı “Beni Hatırla” opsiyonunu seçerek bir defaya mahsus Smart TV’niz üzerinden Tivibu Smart TV uygulamasına girerek Tivibu içeriklerini izlemeye başlayabilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV’ye üye olamıyorum?

  Geçerli bir e-posta adresiniz olmasına karşın yine de üyelik sırasında problem yaşıyorsanız lütfen e-postanızın aktif durumda olduğundan emin olunuz. ADSL aboneliğiniz geçmişte nakil veya başka bir sebeple iptal edildiyse daha sonraki aboneliğinizde kayıtlı e-posta adresiniz farklı olabilir. Mevcutta TTNET ADSL aboneliğiniz varsa ve bu mail adresi ile kayıt yaptırdıysanız, bu kayıt için kullandığınız bilgilerinizi kullanarak işlem yapmanız gerekmektedir. 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kullandığınız e-posta adresini güncelleyebilirsiniz.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için ise kayıt işlemi sırasında kullanılan bilgiler daha önceden bir ADSL kaydı için kullanıldıysa sorun oluşmaktadır. TTNET ADSL abonesi olmayanların kayıt işlemlerinde verecekleri bilgiler üzerinde herhangi bir TTNET ADSL aboneliğinin olmaması gerekmektedir.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için kredi kartı ya da mobil ödeme ile ödeme gerçekleştikten sonra üyelik aktivasyonu gerçekleşmektedir.

  Ödeme esnasında sorun oluşmuşsa (örn; kredi kartı limiti dolmuşsa, kontör yetersizse) üyelik işlemi başarısız olarak gerçekleşecektir.

 • Kullanıcı adımı unuttum. Ne yapmalıyım?

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden gerekli desteği alabilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  www.tivibu.com.tr adresinden “Şifremi Unuttum” bölümüne girerek, Tivibu Smart TV şifrenizin e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifre hatırlatma e-postası, Tivibu Smart TV’ye ilk kayıt esnasında iletilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir. Kayıtlı e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

 • Hediye Tivibu Smart TV Aboneliği ile ne yapabilirim?

  TTNET ADSL abonesi olanlar için;

  Hediye Tivibu Smart TV ile Tivibu Smart TV’nin tüm hizmetlerinden hediye dönem boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Hediye dönemden sonra devam etmek istediğiniz durumda iptal etmezseniz yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz ve ücret mevcut TTNET ADSL faturanıza yansımaya başlar.

  TTNET ADSL abonesi olmayanlar için;

  Hediye Tivibu Smart TV ile Tivibu Smart TV’nin tüm hizmetlerinden hediye dönem boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Hediye dönem sonunda paket iptal olur, devam etmek istediğiniz durumda aylık ya da yıllık paketlerden birini mobil ödeme ya da kredi kartı ödeme opsiyonları ile almanız gerekmektedir.

 • Kampanya kodu ile Tivibu Smart TV Aboneliği ile ne yapabilirim?

  Kampanya kodunuz varsa abonelik için tivibu.com.tr adresinde paketler sayfasından Tivibu Smart TV paket sayfasına girerek “Kampanya Kodum Var” sekmesine tıklanır, ekrana gelecek sayfadan TTNET ADSL abonesi olup/olmama durumunuza göre seçip yapılarak ilerlenir.

 • Tivibu Smart TV Uyumlu Cihaz Nedir?

  İnternet üzerinden yayın alabilen yeni nesil akıllı alıcılar ile istediğiniz Tivibu içeriğine istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlayacak bir servistir.

  Tivibu Smart TV servisine bu cihaz sayesinde abone olabilir, bilinen ulusal kanalların yanı sıra istediğiniz zaman izleyebileceğiniz film, dizi, belgesel, çocuk, müzik klibi ve daha pek çok içerikten oluşan zengin arşive ve Seç-İzle,

  Tekrar-izle gibi Tivibu servislerine ulaşabilirsiniz.Tivibu Smart TV uygulamasını kullanabilmek için Tivibu Smart TV Uyumlu Next&NextStar Pandora cihazına ya da Tivibu Smart TV Uyumlu Airties cihazına ihtiyacınız vardır.

 • Tivibu Smart TV uyumlu cihazlar ile hayatımda neler değişiyor?

  Tivibu Smart TV uyumlu cihazlar ile Smart olmayan TV’nizi Smart hale getirebilir, film indirmekle zaman kaybetmeden, DVD satın almadan, internette aramadan, televizyonunuzun karşısına geçip Tivibu Smart TV uygulaması içerisindeki film ve içerik listesine ulaşıp, anında istediğiniz içeriği izlemeye başlayabileceksiniz.

 • Tivibu Smart TV’de hangi kanallar var?

  Tivibu Smart TV, bilinen ulusal kanallarının TV yayınlarını içermektedir.

 • Tivibu Smart TV uyumlu cihaz ve Smart TV paket üyelikleri nelerdir?

  Tivibu Smart TV uyumlu Airties cihazını ayda 15,90 TL’ye 24 taksit ile satın alabilirsiniz. Tivibu içerik ve servisleri bu ücrete dahildir.

  Tivibu Smart TV uyumlu Next cihazını ise ayda 19,90 TL’ ye , TTNET Abonesi değil iseniz ayda 21,90 TL ye 24 ay taksitle satın alabilirsiniz. Tivibu içerik ve servisleri bu üctere dahildir.

 • Tivibu Smart TV’ye nasıl üye olabilirim?

  Tivibu Smart TV uyumlu cihaz almak isteyen TTNET aboneleri, TTNET Bayi ve Ofislerinden ve 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kutu satın alabilirler. Paket üyeliklerini ise yine TTNET bayi ve ofislerinden ve 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ya da www.tivibu.com.tr adresinden başlatabilirler.

 • Tivibu Smart TV paket üyeliği için gereken ekipmanlar nelerdir?

  Sadece Tivibu Smart TV uyumlu Next Pandora ya da Airties cihazı satın alarak, ADSL internet bağlantısı üzerinden gelen TV ve diğer tüm yayınları görüntü ve ses hizmetine çeviren bu cihaz sayesinde Tivibu Smart TV paketi üyesi olabilirsiniz.

 • Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkedersem ne yapmalıyım?

  Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

 • Ürünü teslim aldıktan ve TTNET Satış noktasından ayrıldıktan sonra ürünün ayıplı olduğunu farkedersem ne yapmalıyım?

  Bu durumda ürünün aşağıda yer alan Yetkili Servis Firmasıdan destek alabilirsiniz.

  www.airties.com

  Tel: 444 0 239

  www.next.com.tr

  Tel: 444 3 666

 • Satın aldığım üründe arıza olduğu durumda ne yapmalıyım?

  Üründe arıza oluşması durumunda, ilgili teknik servise iletebilir ve garanti kapsamı dahilindeki işlemler için destek alabilirsiniz. Arıza durumunda cihazınızın garanti belgesinde yer alan yetkili servis noktalarına başvurabilirsiniz.

  www.airties.com

  Tel: 444 0 239

  www.next.com.tr

  Tel: 444 3 666

  TTNET Çağrı Merkezi: 444 0 375

 • İçerikleri İzleyemiyorum, ne yapmalıyım?

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden gerekli desteği alabilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV üyeliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

  444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezi’nden, Türk Telekom Ofislerinden, TTNET Bayilerinden iptal başvurusu yaparak üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

 • 24 aylık Tivibu Smart TV Kutu taksit sürem dolmadan Tivibu Smart TV üyelik paketimi iptal edersem ne olur?

  Eğer cihaz için herhangi bir taksit ödemesi yapmadıysanız TTNET tarafından taksitli satışı yapılan Tivibu Smart TV toplam satış bedeli,eğer cihaza ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız; "Tivibu Smart TV uyumlu cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

  Ayrıca, varsa ödenmemiş aylık ücret, bağlantı ücreti taksitleri, varsa ödenmemiş modem ücretleri tahsil edilecektir.

 • Seç-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

  Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, çocuk, müzik, belgesel ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde binlerce video arşivinden oluşan bir Tivibu Smart TV özelliğidir. Bu servis ile Tivibu Smart TV’nin geniş arşivine Smart TV’niz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Tivibu Smart TV üyeleri Seç-İzle özelliği ile diledikleri an erişebilecekleri film arşivinden istedikleri filmi gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

 • Seç-İzle içerikleri için ayrıca ücret ödemem gerekir mi?

  Seç-İzle içerikleri için ayrıca ücret ödemem gerekir mi?

 • Tekrar-İzle nedir?

  Tekrar-İzle özelliği ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence, yarışma ve spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu Smart TV üyeleri Tekrar-İzle özelliği için herhangi bir ek ücret ödemezler.

  Tekrar-İzle hizmeti Powertürk kanalı içerikleri için verilememektedir. Diğer tüm kanalların içeriklerini yeniden izleyebilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV’ye kimler sahip olabilir?

  Tivibu Smart TV’ye tüm TTNET ADSL, VDSL2 ve Fibernet aboneleri sahip olabilir.

 • Tivibu Smart TV kullanımı kotamı etkiler mi?

  Tivibu Smart TV, internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu Smart TV uygulamasını bağlantı gerçekleştirdiğinizde internet paketinizin kotası etkilenecektir. Smart TV uygulamanızı kullanırken kota kısıtlaması yaşamamak için TTNET’in NETLİMİTSİZ paketine geçebilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV kullanımı kotamı ne kadar etkiler?

  Aşağıda belirtilen yayın akış büyüklüklerine göre kullanıcılara farklı kota tüketim değerleri yansıyacaktır. Bu kullanım değerlerine Tivibu Smart TV dışındaki kullanımlar dahil değildir.

  1000 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 439 Mbyte/saat
  4GB DSL ile 9 saat, 6GB DSL ile 14 saat Tivibu Smart TV kullanabilirsiniz.

  1500 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 659 Mbyte/saat
  4GB DSL ile 6 saat, 6GB DSL ile 9 saat Tivibu Smart TV kullanabilirsiniz.

  2500 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 1098 Mbyte/saat
  4GB DSL ile 3.5 saat, 6GB DSL ile 5.4 saat Tivibu Smart TV kullanabilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV’ye ay ortasında üye olmam durumunda ücretlendirme nasıl olur?

  Faturalama her ayın ilk günü içinde bulunulan ay için yapılır ve aylık ücretler bu faturaya peşin olarak yansıtılır. Hizmetin bir önceki ayın ortasında alınması durumunda, ayın sonuna kadar aylık ücret üzerinden kullanılan gün kadar ücret orantılanarak bu faturaya eklenir.

 • 3G Mobil internet ve WiFi bağlantısı ile bu hizmetten yararlanılabilecek mi?

  Hayır. Tivibu Smart TV uygulamasına 3G ve Wifi bağlantısı ile yararlanılamamaktadır.

 • Tivibu Smart TV uygulaması kapsamında sisteme başlangıç yapıldıktan sonra çıkış butonuna basılıp çıkış yapılmadığı durumda uygulama açık kalır mı, kotam etkilenir mi?

  Tivibu Smart TV uygulamasını kullanmadığınız zamanlarda çıkış yapmanız önerilmektedir. Aksi takdirde uygulama çalışmaya devam edecek ve kotanız etkilenecektir.

 • Tivibu Smart TV paketine nasıl üye olacağım?

  www.tivibu.com.tr sitesinde Üyelik bölümü altında yer alan Paketler linkine tıklayarak üyelik paketlerine ulaşabilirsiniz. Üyelik Paketleri sayfasından satın almak istediğiniz paketi seçip, Tivibu Smart TV Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanız gerekmektedir.

  TTNET aboneleri ödemelerini TTNET Faturaları aracılığı ile yapabilirler.

  Daha sonra karşınıza çıkacak ekran üzerinden Tek Şifre işlemlerini tamamlamanız istenecektir.

  TTNET Tek Şifre sahibi olan TTNET bireysel ADSL aboneleri, mevcut TTNET Tek Şifre bilgilerini girerek abonelik işlemine devam edebilirler.

  TTNET Tek Şifre sahibi olmayan TTNET bireysel ADSL aboneleri ise TTNET ADSL kullanıcı adı ve şifre, kişisel bilgiler ve TTNET Tek Şifre için e-posta adresi ve şifre girerek TTNET Tek Şifrelerini oluşturup, işlemlerine devam edebilirler.

  Daha sonra çıkan onay ekranında sözleşme onayları işaretlenip, üyelik işlemi onaylandıktan sonra üyeliğiniz aktive edilecektir. Mevcut yada yeni oluşturduğunuz TTNET Tek Şifre ve kullanıcı adınızı bir defaya mahsus Smart TV’niz üzerinden Tivibu Smart TV girerek Tivibu Smart TV içeriklerini izlemeye başlayabilirsiniz.

  Tivibu Smart TV uyumlu cihazınızı 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne talebinizi ileterek ya da TTNET Bayi ve Ofislerinden satın alabilirsiniz.

 • Tivibu Smart TV’ye üye olamıyorum?

  Geçerli bir e-posta adresiniz olmasına karşın yine de üyelik sırasında problem yaşıyorsanız lütfen e-postanızın aktif durumda olduğundan emin olunuz. ADSL aboneliğiniz geçmişte nakil veya başka bir sebeple iptal edildiyse daha sonraki aboneliğinizde kayıtlı e-posta adresiniz farklı olabilir. Mevcutta TTNET ADSL aboneliğiniz varsa ve bu mail adresi ile kayıt yaptırdıysanız, bu kayıt için kullandığınız bilgilerinizi kullanarak işlem yapmanız gerekmektedir. 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kullandığınız e-posta adresini güncelleyebilirsiniz.

 • Kullanıcı adımı unuttum. Ne yapmalıyım?

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden gerekli desteği alabilirsiniz.