SinemaTV nedir ve hangi kanalları içerir?

SinemaTV, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, yerli ve yabancı "özel/premium" film ve dizi yayını yapan, SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001 ve DiziTV kanallarını kapsayan kanal ailesidir. SinemaTV kanallarını, Tivibu’nun Süper Paket’ine üye olarak izleyebilirsiniz.

SineTiVi nedir ve hangi kanalları içerir?

"SineTiVi , gündemdeki, tanınmış, kaliteli yerli veya yabancı filmlere yer veren; SİNETİVİ HD , SİNETİVİ 2 HD, SİNETİVİ ADRENALİN HD, SİNETİVİ ADRENALİN 2 HD, SİNETİVİ KARNAVAL HD, SİNETİVİ KARNAVAL 2 HD kanallarını içeren Tivibu'ya özel bir kanal ailesidir. SineTiVi kanallarını, Tivibu’nun Süper Paket’ine ya da Sinema Paketi'ne üye olarak izleyebilirsiniz. "

Televizyonum HD veya HD ready değil, HD kanalları izleyebilir miyim?

Tivibu cihazımız HD yayın çözebilen özelliktedir. Televizyonunuzun HD yayın desteklemiyorsa, HD özellikli kanalları SD kalitesine indirgenmiş olarak izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor kanalları nedir?

Premiere League, NBA, MotoGP, Formula 1 dahil futboldan basketbola, tenisten golfe kadar dünya çapında organizasyonları Tivibu’da sporseverlerle buluşmaktadır.

Tivibu’da hangi kanallar var?

Tivibu’da yer alan kanallar, Tivibu Ev, UYDU ve GO platformlarında farklılık göstermektedir. Kanal listelerine Giriş, Sinema veya Süper Pakete ilişkin detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Tivibu’da hangi kanalları HD izleyebilirim?

Tivibu’da yer alan HD kanallar, Tivibu Ev, UYDU ve GO platformlarında farklılık göstermektedir. Kanal listelerine Giriş, Sinema veya Süper Pakete ilişkin detay sayfalarından ulaşabilirsiniz.

1 Ocak 2019 Tivibu Kanal Değişikliği

DTX, Boomerang TV, Babyfirst, Discovery Showcase, Animal Planet kanalları 1 Ocak 2019'dan itibaren Tivibu’da yayında olmayacaktır.