• Frozen

  Frozen

  KARLAR ÜLKESİ

  Bütün çocuklar oraya davetli! Yılın 2 Oscar ödüllü büyüleyici animasyon filmi, 23 Nisan’dan itibaren Tivibu’da… Neşeli serüvende iyi kalpli Anna, sonsuz kış mevsimine yol açan sihiri bozup şehrini eski güzel günlere döndürmek istiyor; ona cesur bir dağcı, vefalı geyik Sven ve çok sevimli bir kardanadam eşlik ediyor.

 • The Hobbit: The Desolation of Smaug
  The Hobbit: The Desolation of Smaug

  The Hobbit: The Desolation of Smaug

  HOBBİT: SMAUG’UN ÇORAK TOPRAKLARI

  3 Oscar adaylığı bulunan, şölen gibi bir serüven. JRR Tolkien’in fantastik evreninde, Peter Jackson imzası ile sinema sezonunun en beğenilen filmlerinden biri… Bilbo Baggins ve arkadaşlarının heyecan dolu yolculuğuna siz de katılın!

  HEMEN İZLE!
 • Bad Country
  Bad Country

  Bad Country

  KÖTÜLÜK DİYARI

  Hareket ve heyecan arayanlar için… Şehrin Azizleri filminin yapımcısından, tanınmış oyuncuları ile dikkat çeken bir yapım. Ailesinin iyiliği için muhbirlik yapmak zorunda kalan bir adamın, azılı suçlular ile giriştiği büyük mücadele.

  HEMEN İZLE!
 • Kızım İçin
  Kızım İçin

  Kızım İçin

  YEŞİLÇAM TADINDA

  Her Şey Çok Güzel Olacak filminin ve Bizimkiler dizisinin senaristlerinden Hakan Haksun’un yazıp yönettiği bir aile hikâyesi. 18 yaşındaki Tuba, daha önce görmediği babası ile tanışıyor; ikili, çıktıkları yolculukta baba-kız olmayı deniyor… Yetkin Dikinciler ve Eda Ece’ye İnci Türkay eşlik ediyor.

  HEMEN İZLE!
 • Beautiful Creatures
  Beautiful Creatures

  Beautiful Creatures

  MUHTEŞEM YARATIKLAR

  Romantizm, heyecan, eğlence… Bu filmde hepsi, hatta fazlası mevcut. Küçük kasabada, cadıların savaşı başlamak üzere iken yanlış birine aşık olan delikanlının başına gelenleri görmelisiniz!

  HEMEN İZLE!
 • Insidious: Chapter 2
  Insidious: Chapter 2

  Insidious: Chapter 2

  RUHLAR BÖLGESİ: BÖLÜM 2

  Sezonun en beğenilen korku filmlerinden biri Tivibu’da! Testere ve Korku Seansı filmlerinin yazar-yönetmeni James Wan, bu kez babadan oğula kalan lanetli bir mirasa odaklanıyor. Filmde, Patrick Wilson ve Barbara Hershey başlıca rollerde.

  HEMEN İZLE!
 • Tamam Mıyız?
  Tamam Mıyız?

  Tamam Mıyız?

  İMZA: ÇAĞAN IRMAK

  Babam ve Oğlum ve Issız Adam gibi sevilen filmlerin senarist-yönetmeninden duygusal yönü ağır basan bir dostluk filmi… Hayatlarından pek memnun olmayan, fakat tanıştıkları gün yeniden doğmuş gibi olan Temmuz ile İhsan’ın etkileyici öyküsü.

  HEMEN İZLE!
 • The Spectacular Now
  The Spectacular Now

  The Spectacular Now

  ŞU AN MUHTEŞEM

  Gününü gün eden delikanlı, tanıştığı hoş ve farklı kız sayesinde gerçekten değişecek mi? Sundance Film Festivali’nden ödüllü, romantik ve eğlenceli bir gençlik filmi.

  HEMEN İZLE!
 • Romeo & Juliet
  Romeo & Juliet

  Romeo & Juliet

  ROMANTİZM VE TEHLİKE

  Şimdiye dek anlatılmış en tehlikeli aşk hikâyesi! Düşman aileler, masum çocuklar, engel tanımayan bir tutku… Doğumunun 450. yılında, William Shakespeare’in ölümsüz eseri Romeo ve Juliet, yepyeni film uyarlaması ile Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Thor: The Dark World
  Thor: The Dark World

  Thor: The Dark World

  THOR: KARANLIK DÜNYA

  Çizgi-roman dünyasının popüler markası Marvel’in büyük kahramanı geri döndü! Odin’in oğlu Thor, aksiyon dolu macerasında kâinatı isteyen Karanlık Elfler ile savaşıyor… Chris Hemsworth ve Natalie Portman’dan Thor: Karanlık Dünya, Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!