• Saving Mr. Banks
  Saving Mr. Banks

  Saving Mr. Banks

  SİHİRLİ DÜNYALAR

  Eğlence kralı Walt Disney, uçan dadı Mary Poppins’in kitabını sinemaya uyarlamak istiyor. Bunun üzerine kitabın yazarı P.L. Travers, Hollywood’a davet ediliyor ve sözcüklerin ötesinde bir serüven başlıyor… Çifte Oscar ödüllü yıldızlar Tom Hanks ve Emma Thompson ile Mr. Banks, Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Cloudy with a Chance of Meatballs 2
  Cloudy with a Chance of Meatballs 2

  Cloudy with a Chance of Meatballs 2

  KÖFTE YAĞMURU 2

  Tivibu’dan rengârenk, özellikle çocuklar için çok lezzetli olabilecek bir serüven! Yiyecek-hayvan karışımı, mutasyona uğramış gıdaların durdurulması gerekiyor… Birbirinden sevimli karakterler ile ailecek eğlenin!

  HEMEN İZLE!
 • Abandoned
  Abandoned

  Abandoned

  KAYBOLMUŞ

  Biraz gerilime ne dersiniz? Kosacını hastaneye yatıran kadın, birkaç saat sonra başına geleceklerden habersiz… Hastanedekileri, kocasının varlığına inandırmaya çalışırken hayli zorlanacak!

  HEMEN İZLE!
 • The River Murders
  The River Murders

  The River Murders

  NEHİR CİNAYETLERİ

  Cinayet masası için çalışan dedektif, seri katili ararken başlıca şüpheli haline gelince… Serüven filmlerinin gözde oyuncuları Ray Liotta ve Christian Slater’in başlıca rolleri üstlendiği polisiye-gerilim Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • The Duchess
  The Duchess

  The Duchess

  DÜŞES

  Güzel, karizmatik, kurnaz ve 18. yüzyıl için bir moda ikonu… Politik tavrı ve özel hayatı çok tartışılan Devonshire Düşesi’nin öyküsünde Keira Knightley unutulmaz bir performans sunuyor. Oscar ödüllü film, Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • Jane Eyre
  Jane Eyre

  Jane Eyre

  KLASİK VE DOKUNAKLI

  Ünlü romanın en yeni sinema uyarlaması. Charlotte Bronte’nin kahramanı, kadının tek başına ayakta durabileceğini kanıtlamaya çalışıyor… Mia Wasikowska ve Michael Fassbender’in başrolleri üstlendiği Oscar adayı film, Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • The Polar Express
  The Polar Express

  The Polar Express

  KUTUP EKSPRESİ

  Tivibu’dan 3 dalda Oscar adaylığı olan iddialı bir animasyon filmi… Türü animasyon ama performans yakalama teknolojisinin kullanımı sayesinde kesinlikle sıra dışı. Usta aktör Tom Hanks, filmde tam 6 karaktere sesinin ötesinde hareket ve mimik veriyor. Kısacası, Noel Baba’yı arayan çocuğun masalsı yolculuğu görülmeye değer!

  HEMEN İZLE!
 • The Reader
  The Reader

  The Reader

  OKUYUCU

  Oscar başta önemli ödüllere layık görülen filmde Ralph Fiennes, Kate Winslet ve David Kross’un performanları harika… Henüz 15 yaşındaki Michael Berg, kendisinden yaşça büyük Hanna ile derin ve de gizli bir ilişki yaşıyor. Yıllar sonra, geçmişe dair korkunç gerçekler ortaya çıkıyor.

  HEMEN İZLE!
 • Deadfall
  Deadfall

  Deadfall

  ÖLÜME DOĞRU

  Paralarla soygundan kaçan iki kardeş ile bir kutlama için toplanan ailenin yolları kesişince… Eric Bana, Olivia Wilde ve Kris Kristofferson’un başlıca rolleri üstlendiği sürükleyici film, Tivibu’da.

  HEMEN İZLE!
 • The Secret Life of Walter Mitty
  The Secret Life of Walter Mitty

  The Secret Life of Walter Mitty

  WALTER MİTTY’NİN GİZLİ YAŞAMI

  Ben Stiller’in harika yorumu ile kolay kolay unutamayacağınız bir sinema deneyimi Tivibu’da. Bir gün, hayal kurmaktan vazgeçip gerçekten yaşamaya karar veren Walter’in öyküsünü çok seveceksiniz.

  HEMEN İZLE!