ads
BİREYSEL TİCARİ

Bilgilendirmeler

Tivibu Şenlik Kampanyası

 • 1. Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  Kampanyadan mevcut Tivibu abonesi olanlar faydalanabilecektir.

 • 2. Kampanya hangi Tivibu paketleri için geçerlidir?

  Tivibu Şenlik Kampanyası aşağıdaki Tivibu paketleri için geçerlidir.

  Paket Adı Kampanyalı Fiyat
  (Vergi Dahil) x 24 Ay
  İndirim Tutarı
  x 24. Ay
  Taahhüt Süresi
  Giriş Paketi 9 TL 15 TL 24 Ay
  Sinema Paketi 15 TL 23 TL
  Süper Paket 29 TL 49 TL

  * Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.

  * Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

  * IPTV HD paket fiyatı SD + 5L’dir

  * Kampanya sonrası yürürlükteki tarife geçerli olacaktır.

 • 3. Hediyeler

  Tivibu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket, Tivibu Sinema Paket abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi hediyedir.

 • 4. Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya, 7 Aralık 2015 - 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.

 • 5. İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt alınmaktadır.

  Uydu sözleşmesi için tıklayınız.

  Ev sözleşmesi için tıklayınız.

 • 6. Kampanya detayları


  Cihazlar hakkında

  TTNET tarafından abonenin kullanımına sunulan cihazların cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır. Abonelik süresi boyunca yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde ekipman teslim tutanağı çerçevesinde belirtilmiş tutarlar cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.

  TTNET, Tivibu Uydu/IPTV Hizmeti kapsamında sunduğu kanallarda, içerik ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Üyelik geçişleri hakkında

  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

  Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Tivibu Ev Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ayrıca yansıtılacaktır.

  İptal hakkında

  Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.Abonelik iptali halinde mülkiyeti TTNET’e ait cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.