ads
BİREYSEL TİCARİ

Bilgilendirmeler

Tivibu Hep Yanında Kampanyası

Bu kampanyada, 12ay boyunca sabit fiyat avantajı ve indirimli paketler sunulmaktadır. Ek olarak, 60TL’lik (iç) kurulum ücreti hediyedir.

 • 1. Kampanyadan kimler faydalanabilir?

  Kampanyadan yeni müşterilerimiz faydalanabilir. 444 5 375 üzerinden kampanyaya ulaşabilirsiniz.

 • 2. Kampanya hangi Tivibu paketleri için geçerlidir?

  Tivibu Hep Yanında Kampanyası aşağıdaki Tivibu paketleri için geçerlidir.

  * Kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan Cihaz Kullanım Bedeli dahildir.

  * IPTV için HD paketlerde tablodaki fiyatlara +5 TL ücret alınır.

 • 3. Hediyeler

  Tivibu Sinema paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paket hediyedir. Tivibu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket hediyedir.

  Aynı zamanda kampanya dahilinde tüm paketlerde 60TL tutarındaki iç kurulum hizmetimiz de hediyedir.

 • 4. Geçerli olduğu tarihler

  Kampanya, 26 Ekim 2015 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. TTNET Kampanya süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

 • 5. İlgili taahhüt bilgisi

  Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.

 • 6. Kurulum Hizmeti

  Kampanya kapsamında 60 TL tutarındaki IPTV kurulum ve Uydu iç kurulum ücreti alınmayacaktır.

  Tivibu Uydu için müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum peşin 125 TL, taksitli 132 TL (11 TL x 12 Ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

 • 7. Aktivasyon Hizmeti

  Aktivasyon Ücreti, IPTV ve UYDU Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeniyle ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli aylık 2,5 TL olarak 12 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.

 • 8. Kampanya detayları

  Cihazlar hakkında

  Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli aylık 3 TL olarak faturaya yansıtılacaktır Abonelik süresi boyunca yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir. Aboneliğin iptali durumunda, kampanya kapsamında abonenin kullanımı amacı ile teslim edilen Tivibu Uydu Alıcısı, Kablo, Kumanda ve Smart Kart’ın mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.

  Üyelik geçişleri hakkında

  Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

  Film kiralama hizmeti hakkında

  Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ayrıca yansıtılacaktır.

  Abonelik Sonrası İşlemler Hakkında ;

  • • Nakil: Tivibu Uydu hizmeti tek başına ya da İnternet hizmeti ile birlikte nakil edilebilir. Nakil esnasında kurulum istemeyen müşterilerin adres değişikliği bilgilerini TTNET’e bildirmesi gerekmektedir.
  • • Devir: Uydu hizmeti devir edilemeyecektir.
  • • Hat Dondurma: Uydu hizmetinde hat dondurma yapılmamaktadır.

  İptal hakkında

  Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.Abonelik iptali halinde mülkiyeti TTNET’e ait cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.